Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki temu tematowi wiem:

1) że cewka nie jest moczowa

2) że elektronika się jednak czasami psuje

3) żeby spotęgować efekt cewki, to dobrze wybrać odpowiednią grę, odpalić menu i czekać 

4) że jak ktoś tego nie słyszy to neguje, że komuś jednak przeszkadza. Ja prdl. Faktycznie ten temat to rodzyn. 

 

Dobrze, że nie jestem tak spaczony/wyczulony. Mogę jedynie współczuć takim ludziom. Gram w gierki i się mega jaram zarówno PS5 jak XSX pod kątem działania.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Najlepsza jest ta fota na ktorej zaznaczone sa kondensatory, radiatory czy tranzystory i sugerowanie ze tam brakuje kleju - wiec te elementy to cewki? :facepalm:
Yyyy, ale co Cię dziwi? Przecież właśnie tak się zagłusza ich hałas. Tam i cewki i kondensatory świrują. A najczęściej to niebieskie z tego co widziałem po filmikach. I też się zalewa bezpośrednio na obudowę.
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:
1 godzinę temu, Wania napisał:
Najlepsza jest ta fota na ktorej zaznaczone sa kondensatory, radiatory czy tranzystory i sugerowanie ze tam brakuje kleju - wiec te elementy to cewki? :facepalm:

Yyyy, ale co Cię dziwi? Przecież właśnie tak się zagłusza ich hałas. Tam i cewki i kondensatory świrują. A najczęściej to niebieskie z tego co widziałem po filmikach. I też się zalewa bezpośrednio na obudowę.

Ja dla odmiany zapytam o coś innego niż cewki z racji tego, że kolega PiPoLiNiO miał w rękach 3 konsole- na które wiatraki trafiałeś? Montowane są trzy rodzaje, z których najgłośniejszy jest 17 łopatkowy i on wydaje taki specyficzny dźwięk "ufo" (dźwięki wysokiej częstotliwości). https://www.youtube.com/watch?v=X-f5VHnGvuw

Odnośnik do komentarza
Ja dla odmiany zapytam o coś innego niż cewki z racji tego, że kolega PiPoLiNiO miał w rękach 3 konsole- na które wiatraki trafiałeś? Montowane są trzy rodzaje, z których najgłośniejszy jest 17 łopatkowy i on wydaje taki specyficzny dźwięk "ufo" (dźwięki wysokiej częstotliwości).

Pierwszą miałem tą cichszą jeśli chodzi o wentyle, a poprzednia i obecna głośniejsze. Cóż, ja różnicę słyszałem, ale zaraz znajdzie się ktoś mówiący, że nie istnieje.
Odnośnik do komentarza

Cewki piszczą czy nie, nie wiem, nie zwracam uwagi. Wyjebane. 

Ale właśnie instaluje grę.. matko boska. Coś buczy, oprócz napędu coś ewidentnie buczy. Podchodzę, dotykam obudowy i przestało. Wróciłem do biurka, dalej buczy. 

Napęd wprowadza w rezonans obudowę. 

Pod względem wykonania, to dawno takiej tandety nie gościłem pod strzechą. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...