Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

W sprawie o której pisałem powyżej. Tak jak radził kolega @Square wyłączyłem konsolę ręcznie przyciskając na niej przycisk sieciowy przez 3 sekundy, po czym włączyłem ją w trybie awaryjnym. Wybrałem opcję Odbudowanie bazy danych. W poradnikach pisze, że powinno to trwać ok 5 minut. Tymczasem u mnie trwa już ok 20-tu i niestety dzieje się rzecz dziwna, bo pozostały czas do zakończenia operacji miast się zmniejszać to się powiększa. Doszło do 38 sek, a od tego momentu wartość stale się zwiększa tj 38 sek, 42....72 sek, 3 min., 4 min.,  a teraz 5min...To jest normalne?

IMG_20220614_142653330.jpg

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Square napisał:

Ostatnio czekałem 25 minut na wyłączenie konsoli po tym jak mi się gra zwiesiła, ostatecznie musiałem wyciągnąć kabel. Przy jakimś błędzie na dysku jak u ciebie to nie wiem ile to może trwać.

Ok, a jakby trwało to dajmy na to 10 h i dalej czas zamiast się zmniejszać i będzie narastać to wówczas będę mógł jakoś zatrzymać ten proces bez groźby, że zbrickuję konsolę?

Odnośnik do komentarza

Ostatecznie pomógł całkowity reset konsoli w trybie awaryjnym. Po po ponownym zassaniu systemu i Horizona 2 wszystko hula.

 

Tyle tylko, że będę musiał teraz zainstalować całą bibliotekę co miałem na dysku, ale w sumie...Najważniejsze, że mogę dalej kontynuować H2.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam.Chcę odeslac swojego niesprawnego pada dualsense na gwarancje do sony.Uzupelniam caly ten formularz zgloszeniowy i mam jeden problem,chodzi o adres do wysylki.

Gdy wybieram swoj adres to mogę wybrac tylko ul.i nr bloku np.lub tez mieszkania.Nie mogę wpisac np. 15/8.

Tylko 15 lub 8.Dalszy adres czyli kod pocztowy i miasto mozna normalnie wpisac.Jak to zakonczyc?.

Przeciez nie podam samego adresu bez podania nr. mieszkania,czy tez nr.bloku.

 

 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Square napisał:

Zadzwoń jutro, na maila dostaniesz etykietę i wysyłasz tego samego dnia bez dodatkowych kosztów. Oddając do sklepu cały proces zajmie dłużej.

Chyba tak zrobię.Mam tylko jeden dylemat.Za 2 tygodnie zaczynam urlop i wyjezdzam z miejsca zamieszkania na 3 tygodnie i nie bedzie mnie na miejscu.Czy w ciagu 13 dni zdąży do mnie dotrzeć pad?.Kurde sam nie wiem jak to załatwić,akurat teraz jak okres urlopowy.Jakim kurierem to nalezy wyslac dpd,dhl,mogę w placowce wyslac?

Odnośnik do komentarza

Jest problem :) Od kiedy zacząłem grać w Horizona drugiego, nie mogę wyłączać w uśpienie z tą gierkà, bo robi się zielony ekran i zawieszka. Muszę normalnie wyłączać sprzęt i wtedy jest ok.

Dodam, że mam tak tylko z H2. Mocno się obawiać? Dojedzie do PS5pro czy już lepiej polować na kolejny egzemplarz?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, balon napisał:

Jest problem :) Od kiedy zacząłem grać w Horizona drugiego, nie mogę wyłączać w uśpienie z tą gierkà, bo robi się zielony ekran i zawieszka. Muszę normalnie wyłączać sprzęt i wtedy jest ok.

Dodam, że mam tak tylko z H2. Mocno się obawiać? Dojedzie do PS5pro czy już lepiej polować na kolejny egzemplarz?

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...