Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

Siema . Mam probl za każdym razem kiedy zainstaluje grę pudełkową np uncharted Ps5 chce zagrać wyskakuje błąd coś tam z Temperaturą i konsola się wyłącza. Z grami na PS4 nie mam żadnych problemów żeby grać . Pomoże ktoś ? Czy wyebac tą konsole do śmietnika ? . Na pytanie jak długo mam konsole odpowiadam odrazu 3 tygodnie. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kubanczyk87 napisał:

Siema . Mam probl za każdym razem kiedy zainstaluje grę pudełkową np uncharted Ps5 chce zagrać wyskakuje błąd coś tam z Temperaturą i konsola się wyłącza. Z grami na PS4 nie mam żadnych problemów żeby grać . Pomoże ktoś ? Czy wyebac tą konsole do śmietnika ? . Na pytanie jak długo mam konsole odpowiadam odrazu 3 tygodnie. 

To jak masz konsolę 3 tyg. i chcesz ją wyrzucać na śmietnik to szacuneczek. Ja bym oddał do sklepu na gwarancję, jako osoba, która robiła to już dwa razy, ale co ja tam wiem.

Tylko pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na serwis to z 1,5 m-ca zostaniesz bez maszyny.

Odnośnik do komentarza

Mam nietypowy problem kurła. Otóż po włączeniu konsoli, nie może się połączyć z internetem. Muszę odczekać minutę, dwie, dopiero potem łapie. Czasami jest tak, że rozłącza mi całkowicie internet w routerze - żadne urządzenia podłączone nie łapią go. Reset konsoli i odczekanie pomaga. Mam internet od UPC, łączę się po kablu. Ciekawe z czego to wynika, Xbox działa normalnie, Switch też.

Odnośnik do komentarza
W konsoli zaczął od jakiegoś czasu skakać mi ekran.
Orientuje się ktoś czy muszę spakować do media expert cały sprzęt czy tylko samą konsole? 
 
Skakać ekran? Sprawdzałeś inny kabel hdmi?

Wysłane z mojego motorola edge 30 ultra przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Plackus napisał:

W konsoli zaczął od jakiegoś czasu skakać mi ekran.

Orientuje się ktoś czy muszę spakować do media expert cały sprzęt czy tylko samą konsole? 

 

Tak jak napisał przedmówca. Spróbuj z innym kablem hdmi. 

Miałem podobne objawy w PS4, dopóki nie wymieniłem kabla.

 

Gdyby się okazało, że nie pomogło, to zostaje oddać do sklepu. Pamiętaj, że ME życzy sobie (czy też raczej serwis) komplet - kable, pad, konsola. Karton zastępczy weź. Chyba że ci nie zależy na oryginalnym.

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cześć, 

 

Nie znalazłem takie tematu na forum, więc zapytam tutaj. 

 

Jaki model konsoli najlepiej wybrać? Na stronach sklepów RTV są różne opisy... Jedyni sprzedawają "Playstation 5" i dzwoniąc na infolinię to nie wiedzą czy to 1116 czy 1202.

 

Inni sprzedawają Chassis B i/lub C...

 

Czym te konsole się od siebie różnią? 

Jaki model wybrać najlepiej? 

 

Gdzieś czytałem opinie, że tych CHASSIS nie kupować bo gorsze od "nornalnej" PS5 :facepalm:

 

Pomóżcie bracia i siostry :drinks:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, HajsMajster napisał:

"Oszczędzając" na masie nie oszczędzają przypadkiem na chłodzeniu czy innych podzespołach, które mogą "szybciej się zużyją"? 

tu masz wyjaśnione przez kogoś z pojęciem, ogólnie ja bym szedł w c-chassis bo jest na niższej litografii i potwierdzone już jest że żre mniej prądu

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.10.2022 o 18:36, Luk248 napisał:

A ja mam taki problem, że po uruchomieniu konsoli z płytą w środku pokazuje że nie może wystartować gry. Muszę pytę wysunąć i ponownie wsunąć żeby gra się uruchomiła. Miał ktoś już coś takiego?

 

Ja tak miałem na początku i nieważne, czy gierka z PS4 czy natywna na PS5.

Z czasem problem sam zniknął i zupełnie o tym zapomniałem, aż przeczytałem Twojego posta :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...