Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mitra napisał:

Wielkie podziękowania dla @Kmiot za warunkowe dopuszczenie do turnieju.

Nie ma problemu, wiedziałem, że będzie ciężko zrealizować plan i zebrać odpowiednią ilość chętnych, biorąc pod uwagę pozornie mało atrakcyjną nagrodę (choć ja tę grę w jakiś trudno wytłumaczalny sposób uwielbiam) jak i podział na platformy (musiało być po równo), więc każdy chętny był na wagę złota.

 

Napisałem, że po tej edycji stan banów wraca do tego sprzed edycji, tylko w sumie zapomniałem przy okazji dodać dość oczywistego faktu, że w przypadku wygranej konsekwencje są takie same, czyli +ileś tam do licznika danego delikwenta. O ile dobrze widzę, to jest to już Twoja trzecia wygrana, więc ni mniej, ni więcej, jak +7 (+3 po pierwszej wygranej, +5 po drugiej, +7 po trzeciej, +9 po czwartej, itd.). Ty przed edycją miałeś jeszcze jednego giwałeja do odsiadki, więc wychodzi mi, że teraz posiedzisz +8. :reggie:

Niby dużo, ale umówmy się - swoje już wygrałeś i narzekać nie powinieneś.

 

Natomiast BRY@N wygrywa po raz pierwszy, więc +3.

Edytowane przez Kmiot
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wczoraj doszła paczucha od dyrektora @Kmiot ale dopiero dziś mogłem odebrać. 

IMG20210707170914.thumb.jpg.0a3ff20dee94de47e6fe5b53e026a241.jpg

A może to paczka od Jaczesa?

IMG_20210707_180446.thumb.jpg.cc6a323ab20bb564307aeb573d25390e.jpg

Nie ważne, ważne, że leganco, no tego zapakowane i zabezpieczone, legancko

IMG20210707171142.thumb.jpg.b04622b0e2f3ef0ef5792fbabf89a29e.jpg

A fanty? :obama: 

IMG20210707172906.thumb.jpg.7cb992bf0f4fab002ecb8d3d74357e66.jpg

:banderas:

Jutro płytka trafia do odtwarzacza w aucie i będzie umilać podróż.

 

P.S. Dyrektorze, jeszcze powinieneś chyba wywalić z listy bonusowej artbook do Frostpunka, bo też do mnie trafił.

 

P.S2 miało być bardziej kreatywnie niż standardowy unboxing ale dzisiaj po pracy i przy tej temperaturze to już nie na moją głowę.

Edytowane przez mitra
  • Plusik 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki Panowie, fotorelacje zawsze na propsie, sama radość.

 

2 godziny temu, mitra napisał:

P.S. Dyrektorze, jeszcze powinieneś chyba wywalić z listy bonusowej artbook do Frostpunka, bo też do mnie trafił.

Wszystko pod kontrolą, miałem dwa takie artbooki, więc jeden jest jeszcze do wzięcia.

 

28 minut temu, BRY@N napisał:

P. S. Proszę się nie śmiać z mojej konstrukcji :pawel:

Przez chwilę musiałem rozkminiać co to za kombinacja xd

Odnośnik do komentarza

Piękna. Jeśli mogę o coś poprosić, to danie grze więcej szansy, wyrozumiałości i czasu na rozwój. Fabularna ścieżka Tsubasy jest w zasadzie tylko swoistym tutorialem i jest ściśle ograniczona gameplayowo ze względów fabularnych. Dopiero ścieżka New Hero pokazuje pełnię możliwości gry i dopuszcza znacznie większą swobodę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W kuchni daje radę, ale do gier jest jeszcze za mała, tak więc zgłoszę się po grę za 2 lata (ja dostałem swoją pierwszą konsole w wieku 6 lat to i ją może nauczę w tym wieku grać). Nie biorę udziału.

received_754018408560636.jpeg

Edytowane przez creatinfreak
  • Plusik 6
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

@Kmiotmyślałeś żeby książkę kiedyś napisać, albo do PSXE jakiś artykuł w klimacie Kiedyś to było?  Powoli wchodzę by poczytać też Twoje wpisy w klimacie giveawaya :)

Udziału nie biorę, bo jedynkę mam na X1 a dwójka jest/była w Passie a i tak nie grałem :(

G93l9RivVX0H2vk4.thumb.jpg.9e4517ba94df0dfefd1c5d8be3ef741d.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, marbel007 napisał:

@Kmiotmyślałeś żeby książkę kiedyś napisać, albo do PSXE jakiś artykuł w klimacie Kiedyś to było?  Powoli wchodzę by poczytać też Twoje wpisy w klimacie giveawaya :)

Moje rozkminy w temacie "Kiedyś to było" to raczej taki wywołany impulsem nieuporządkowany strumień, bez podparcia w formie riserczu, więc podatny na niezamierzone przekłamania i wybiórczość na zasadzie "pamiętamy tylko te dobre rzeczy". To tylko sentymentalne wspominki bez zobowiązań. 

Próbuję oddać pewne odczucia, ale to ściśle osobiste wrażenia, więc bez większego waloru edukacyjnego. Ot, można pogadać przy piwie, ale na artykuł dla szerszej publiczności raczej się nie nadają.

Mimo wszytsko dzięki za chyba komplement ;]

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...