Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

A, bo Wy czekacie?

Nie chcę, żebyście pomyśleli, że próbuję budować napięcie czy coś.

Po prostu jest opóźnienie i poślizg, jak to w życiu bywa. Czekam na sprzyjające okoliczności, mam nadzieję, że w trakcie tygodnia się uda, choć obiecać niczego nie mogę (po wszystkim będzie wiadomo dlaczego).

Jestem, pamiętam, przyjdzie pora.

Buziaki i dzięki za cierpliwość.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Dud.ek napisał:

Tsubasa na ps4, jeśli ktoś jest zainteresowany wersją na switcha zapraszam do spoilera. 

 

  Ukryj zawartość

ecwjz1N.jpg

 

 

 

av5vYbd_700b.jpg

Takiego zaproszenia nie mogę zignorować, miłość jest w powietrzu :blush:

 

 

what-i-wanted-to-learn-from-captain-tsubasa-what-i-37945520.png

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Dyrektorze @Kmiot, mimo bana chciałbym wziąć udział w tym losowaniu bo jednak Cubasa to kurwa Cubasa, ic yne gejm, bohater dzieciństwa i ogólnie uczciwy z niego anime człowiek. Ja oczywiście wersja PS4, jak się nie uda zrobić pary według regulaminu to możesz odrzucić moją kandydaturę w losowaniu. Może @MBeniek lub @maciucha lub inni użytkownicy Nintendo chcieli by dołączyć do pary i wziąć udział w losowaniu wersji na NS. W razie problemów z ustaleniem losowania bo nie będę miał pary albo koncepcyjnie coś się nie będzie spinać do losowania i ogólnie moja kandydatura coś psuje to też proszę o niedopuszczenie.

 

5546e552dafc8.jpeg

Edytowane przez mitra
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, mitra napisał:

Dyrektorze @Kmiot, mimo bana chciałbym wziąć udział w tym losowaniu bo jednak Cubasa to kurwa Cubasa, ic yne gejm, bohater dzieciństwa i ogólnie uczciwy z niego anime człowiek. Ja oczywiście wersja PS4, jak się nie uda zrobić pary według regulaminu to możesz odrzucić moją kandydaturę w losowaniu. Może @MBeniek lub @maciucha lub inni użytkownicy Nintendo chcieli by dołączyć do pary i wziąć udział w losowaniu wersji na NS. W razie problemów z ustaleniem losowania bo nie będę miał pary albo koncepcyjnie coś się nie będzie spinać do losowania i ogólnie moja kandydatura coś psuje to też proszę o niedopuszczenie.

No tak jak pisałem - opcja tymczasowej amnestii jak najbardziej możliwa, tylko warunkiem jest posiadanie kogoś do pary. Póki co spokojnie, jest jeszcze kilka dni, może jakiś samotny Nintendowiec się do tego czasu odnajdzie. A jak nie, to kogoś zmusimy.

 

Obecne pary to:

 

[Switch] Rozi :drinks:[PS4] MYSZa7

[PS4] Dud.ek :drinks:[Switch] Bzduras

[PS4/Switch] Kosmos :drinks: [PS4/Switch] BRY@N

[PS4] mitra :unknown: [?]

 

A skoro Kosmosowi i BRY@NOWI obojętne są wersje, to zawsze można pokombinować ze składami (jeśli Panowie nie będą mieli nic przeciwko) i niekoniecznie potrzebujemy akurat Nintendowca, bo po prostu brakuje nam jednego zawodnika. Tacy uniwersalni gracze w tym przypadku zostawiają pole manewru ;]

A cztery pary to już dają jakieś pole do zawodów, więc może jednak coś z tego będzie.

 

I oFi nie pierdol, bo sam jesteś drewno. Nie obrażaj Pana Tsubasy.

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...