Jump to content

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Kmiot

Recommended Posts

#4 (bo wcześniej były trzy w Pchlim Targu)

 

Podobno jakaś gierka wychodzi na dniach i kilka osób się jara tym faktem, więc uznałem, że podepnę się odrobinę pod marketingowy ciąg, a może ten temat wypłynie na powierzchnię. Samej gierki co prawda do oddania nie mam, ale mam oficjalną książkę, która w ramach wprowadzenia w klimat podobno jest tip-top. Może być? Musi. Książka jest praktycznie nowa. Co prawda zdążyłem ją przeczytać, ale jestem bardzo delikatny w obchodzeniu się z papierem (czytam tylko w/na łóżku), więc nadal jest w idealnym stanie. Żadnego zagiętego rogu. Twarda oprawa. Prawie 200 atrakcyjnych wizualnie stron. Cena okładkowa 70zł. Wartość rzeczywista - ok. 50zł (nowy egzemplarz w internetowych księgarniach) + ok. 10zł wysyłki. U mnie wysyłka za darmo.

1607191011314.thumb.jpg.030a78ef802a93f2f32bf79837eb3bdb.jpg

 

Kwestia zasad:

 • Losowanie może się odrobinę opóźnić, bo okolice przyszłego weekendu zapowiadają się u mnie dość "ciasno", więc prawdopodobnie nie uda mi się losowania zorganizować na przyszły piątek (jak to zwykle bywa), raczej coś bliżej niedzieli. Chyba, że mnie ktoś wyręczy (jak wcześniej e-koledzy Kanabis i Rudiok).
 • Aby wziąć udział w zabawie należy:
 1. W tym temacie wkleić mema (.jpg, filmik, cokolwiek) związanego z Cyberpunkiem 2077.
  Albo
 2.  Dodać do swojego avatara czapkę Świętego Mikołaja (i najlepiej zostawić ją na cały okres świąteczny) oraz zgłosić chęć udziału w tym temacie.

Wystarczy spełnić jeden z tych warunków. Spełnienie obu nie daje dodatkowych profitów.

 

No, to chyba tyle póki co.

Edited by Kmiot
 • Upvote 1
Link to comment

Myślałem nad tym i pewnie, że byłoby fajnie (gdybyśmy żyli w idealnym świecie), ale nie wiem jak to wpłynie na liczbę chętnych (część pewnie odstraszy), no i też wolałbym nie obligować uczestników, bo to ma być przede wszystkim nagroda bez zobowiązań. Do tego dodajmy ewentualne opóźnienia z losowaniu, albo całkowite rezygnacje w trakcie ("a bo ja jednak nie mam czasu zrobić losowania") i robi się mały chaos. Osobiście chętnie dopuszczę do zewnętrznego losowania, ale niech to będzie jakiś ogólnie kojarzony użytkownik z jasną inicjatywą i deklaracją, że "zrobię to". Zaletą tego rozwiązania jest, że prawie każdy chętny może zorganizować losowanie i nie trzeba się ograniczać wyłączniedo tych wygranych.

 

Natomiast bardziej myślałem nad tym, by takich losujących i ich zaangażowanie jakoś dodatkowo wynagrodzić. Czymś w rodzaju "Złotej karty", dającej np. x2, albo x3 do szans w przyszłym losowaniu. Do użycia w dowolnym giveawayu.

 

W sensie - niech to nie będzie konieczność, ale za ewentualne zorganizowanie losowania jakaś nagroda się należy.

 

Dzięki @Pupcio za ideę. Dlaczego nie bierzesz udziału? Co mam wrzucić do puli, abyś się skusił?

Edited by Kmiot
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.