Jump to content

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.

Kmiot

Recommended Posts

#4 (bo wcześniej były trzy w Pchlim Targu)

Podobno jakaś gierka wychodzi na dniach i kilka osób się jara tym faktem, więc uznałem, że podepnę się odrobinę pod marketingowy ciąg, a może ten temat wypłynie na powierzchnię. Samej gierki co prawda do oddania nie mam, ale mam oficjalną książkę, która w ramach wprowadzenia w klimat podobno jest tip-top. Może być? Musi. Książka jest praktycznie nowa. Co prawda zdążyłem ją przeczytać, ale jestem bardzo delikatny w obchodzeniu się z papierem (czytam tylko w/na łóżku), więc nadal jest w idealnym stanie. Żadnego zagiętego rogu. Twarda oprawa. Prawie 200 atrakcyjnych wizualnie stron. Cena okładkowa 70zł. Wartość rzeczywista - ok. 50zł (nowy egzemplarz w internetowych księgarniach) + ok. 10zł wysyłki. U mnie wysyłka za darmo.

1607191011314.thumb.jpg.030a78ef802a93f2f32bf79837eb3bdb.jpg

Kwestia zasad:

• Losowanie może się odrobinę opóźnić, bo okolice przyszłego weekendu zapowiadają się u mnie dość "ciasno", więc prawdopodobnie nie uda mi się losowania zorganizować na przyszły piątek (jak to zwykle bywa), raczej coś bliżej niedzieli. Chyba, że mnie ktoś wyręczy (jak wcześniej e-koledzy Kanabis i Rudiok).
  • Aby wziąć udział w zabawie należy:
  1. W tym temacie wkleić mema (.jpg, filmik, cokolwiek) związanego z Cyberpunkiem 2077.
    Albo
  2.  Dodać do swojego avatara czapkę Świętego Mikołaja (i najlepiej zostawić ją na cały okres świąteczny) oraz zgłosić chęć udziału w tym temacie.

Wystarczy spełnić jeden z tych warunków. Spełnienie obu nie daje dodatkowych profitów.

No, to chyba tyle póki co.

Edited by Kmiot
  • Upvote 1

Myślałem nad tym i pewnie, że byłoby fajnie (gdybyśmy żyli w idealnym świecie), ale nie wiem jak to wpłynie na liczbę chętnych (część pewnie odstraszy), no i też wolałbym nie obligować uczestników, bo to ma być przede wszystkim nagroda bez zobowiązań. Do tego dodajmy ewentualne opóźnienia z losowaniu, albo całkowite rezygnacje w trakcie ("a bo ja jednak nie mam czasu zrobić losowania") i robi się mały chaos. Osobiście chętnie dopuszczę do zewnętrznego losowania, ale niech to będzie jakiś ogólnie kojarzony użytkownik z jasną inicjatywą i deklaracją, że "zrobię to". Zaletą tego rozwiązania jest, że prawie każdy chętny może zorganizować losowanie i nie trzeba się ograniczać wyłączniedo tych wygranych.

Natomiast bardziej myślałem nad tym, by takich losujących i ich zaangażowanie jakoś dodatkowo wynagrodzić. Czymś w rodzaju "Złotej karty", dającej np. x2, albo x3 do szans w przyszłym losowaniu. Do użycia w dowolnym giveawayu.

W sensie - niech to nie będzie konieczność, ale za ewentualne zorganizowanie losowania jakaś nagroda się należy.

Dzięki @Pupcio za ideę. Dlaczego nie bierzesz udziału? Co mam wrzucić do puli, abyś się skusił?

Edited by Kmiot