Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

XDDD

Bruno widzę, że niezły ancymonek, najpierw losuje jednego, a potem się jednak rozmyśla. Nie będę ukrywał, dałem się nabrać.

Ale takiego łakocia to sam bym opierdolił ze smakiem.

Bardzo pocieszny zwierzak, szczególnie na backstejdżu xd

 

Oczywiście dziękuję @Wiolku za przeprowadzenie losowania w moim imieniu.

Podziękuj żonie za pomoc, za to, że wciąż nie urodziła (dzięki czemu losowanie mogło dojść do skutku) oraz za czujne oko podczas pierwszego półfinału.

No i podziękuj Brunowi, poklep go ode mnie po głowie, pleckach, podrap za uchem, cokolwiek on tam lubi.

 

A zwycięzcę zapraszam na PW w celu zaadresowania przesyłki i z ewentualnym wyborem nagrody bonusowej.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Kmiot Proszę bardzo. Żonie spodobał się klimat FPE, mówiła coś o swoim koncie, ale odradziłem. Gdyby nie ona to finał mógłby potoczyć się zupełnie inaczej! W ogóle to losowanie było nagrywane z 2 dni xd Dzień wcześniej podchody, w niedzielę rano nagrałem już aż do finału, kiedy zleciała się dzieciarnia od sąsiada, ja dostałem kac rage i jeszcze w dodatku okazało się, że nie nagrywam -_- Wyzwałem wszystkich i poszedłem do domu jak dziecko xd Najważniejsze, że funu było dużo, a filmik z backstage oglądam co godzinę na poprawę humoru.

 

@oFi to miało być zaciśnięte na jego torsie jak siodło. Był plan na opaskę na oku, czapkę Mario, ale rzeczywistość szybko zniszczyła nasze ambicje.

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Noooo, panie kolego @Wiolku, profeska aż kipi z ekranu :obama:

 

Zostać wybranym przez Bruno to jak wygrać z anoreksją :Coolface:

 

Psina zajebista, a backstage nawet przebija losowanie. Mam nadzieję, że nie głodziliście psa przez 3 dni żeby się tak rzucał ;) I fajnie, że domownicy płci pięknej pomagają, trochę ożywia to ten stetryczały, testosteronowy, hermetyczny kąsolowy światek :potter:

 

A siostrzenice do mnie na wakacje przyjeżdżają to coś czuję, że będzie grane, bo one też lubią gotować :cool2:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Przebiorę skurczybyka jeśli zajdzie potrzeba. Dziś leży jakiś wkurzony, wczoraj też bez humoru. Wypompowały go chyba te emocje, albo pogoda xd 

 

Mimo wszystko polecam zwierzęta do wydarzeń losowych - załatwiają sprawę uczciwości naturalnym, nieskażonym instynktem i bezinteresownością. 

 

To, że czasem podgryzą, podszarpią, albo przejadą pazurem bo kobiecym brzuchu w ciąży (tak :<) to ryzyko wpisane w obcowanie z psem ze schroniska, który od zawsze miał nie po kolei pod uszami.

Odnośnik do komentarza

Spieszę donieść, że dzięki nie do końca znanym nam śmiertelnikom konszachtom w świecie pocztowym przesyłka od @Kmiotwyszła wczoraj popołudniu a doszła dziś przed południem :obama:

 

Póki co giereczka odpoczywa na należnym miejscu w spiżarni, ale już w piąteczek będzie testowane :bunny:

Pozdro 600 dla JM @Kmiot, @Wiolkui oczywiście dla pieska :potter:

20210721_212404.jpg

  • Plusik 3
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

No, wiele złego się mówi o Poczcie Polskiej, ale wysłałem już pewnie w ostatnich latach z dwie setki paczek i żadna nie zaginęła, a 99% z nich była w akceptowalnym terminie 1-2 dni. Mam wrazenie, że te 2 zł dopłaty za priorytet czyni cuda.

Tylko jedną paczkę do Niemiec myszy wpierdoliły gdzieś na magazynie, bo przyszła po dwóch tygodniach i w połowie zjedzona xd

Ale o niekoniecznie w Polsce, bo według trackingu to właśnie w Niemczech utknęła, więc Deutsche Post chuje.

 

@Rudiok Czyżby Ci Kwaskowy Eko-Frykas wyszedł z daty? Czy to data produkcji?

 

Ogólnie miałeś w ogóle okazję zagrać w tego Overcooked?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Kmiot napisał:

No, wiele złego się mówi o Poczcie Polskiej, ale wysłałem już pewnie w ostatnich latach z dwie setki paczek i żadna nie zaginęła, a 99% z nich była w akceptowalnym terminie 1-2 dni. Mam wrazenie, że te 2 zł dopłaty za priorytet czyni cuda.

Tylko jedną paczkę do Niemiec myszy wpierdoliły gdzieś na magazynie, bo przyszła po dwóch tygodniach i w połowie zjedzona xd

Ale o niekoniecznie w Polsce, bo według trackingu to właśnie w Niemczech utknęła, więc Deutsche Post chuje.

 

@Rudiok Czyżby Ci Kwaskowy Eko-Frykas wyszedł z daty? Czy to data produkcji?

 

Ogólnie miałeś w ogóle okazję zagrać w tego Overcooked?

 

Nie, będzie to dla mnie dziewicze doświadczenie. Będę się czuł jak Mejm otwierający pudełko z PS4 :Coolface:

 

PS Uznajmy, że dla dobra ludzkości ta data to faktycznie data produkcji ;)

Odnośnik do komentarza

Nie biorę udziału - mam swoją sztukę

nie jest to mem, może trochę poważniej - prawie pasuje do tematyki gry, może ktoś, tak jak kiedyś ja złapie zajawkę aby zagłębić się w historie zdarzenia, przez co zapewne gra siądzie trochę bardziej.

Poniżej jedyne zdjęcie jakie się zachowało przez olbrzymie promieniowanie (oczywiście z kliszy oraz z konkretnego dnia 26.04.1986) na kilka godzin po „awarii” w elektrowni czarnobylskiej wykonane z helikoptera przez nieżyjącego już Igora Kostina.

e3d8aefb5eec9420930f287d0d811059.jpg

No i sama prypec, już oczywiscie opuszczona przez zwykłych obywateli, którzy mieli z niej wyjechać tylko na chwilę…

Rok później - 1987 ( tym razem z książki: Czarnobyl: spowiedź reportera)

ff35bbcd3c4e098cb67da8ebfcf19071.jpg

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...