Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Zbugowane gówno obecnie niestety i tylko singla da się grać. Tego challenga za 100 kaktusów mi wyświetliło, ze wbiłem, ale nie zaliczyło w menu sezonowym i nie dało odzywki i pkt. Dołączenie i ukończenie czegokolwiek online typu eliminator, plac zabaw czy arcade to szansa może 5% na sukces, bo jak już dołączy to się robi ghost session :/ Ewidentnie zjebali kod sieciowy i synchronizacje z serwerami.

Beke mam też srogą z radia i umieszczenia kawałka bring me the horizon - teardrops, bo dawno nie słyszałem nigdzie tak ocenzurowanej piosenki, gdzie wyjebano połowe tekstu i został zlepek randomowych słów xD Po chuj brać kawałek który się nie nadaje do kategorii wiekowej 3+ tylko po to by go zgwałcić?

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Rozi napisał:

o wielokrotnie wspomnianym Arcade nawet nie mówię


Przed chwilą udało mi się nawet wziąć udział, bo zostałem z ekipą, z którą wcześniej graliśmy w Infected, King i Flag.
Arcade polegał na driftowaniu i trochę lipa, że nie dało rady zmienić fury pomiędzy tymi zawodami, bo zostałem z gównianym Lancerem B-klasy, który ledwo co osiąga 70 MPH, więc jeden krótki drift i znów czekaj dwa dni, zanim się rozpędzi.
No ale to zespołowy wysiłek, więc kij tam - szkoda tylko, że oczywiście po wszystkim nie odznaczyło mi tego w zaliczonych wyzwaniach :reggie: 

Odnośnik do komentarza

Nie widzialem tego jeszcze nigdzie, wiec sie podziele malym trickiem jak wygrac latwo wyscigi, ktore trzeba zaliczyc z awatarami na levelu wyzszym niz zazwyczaj jezdzimy. Oszustwo, ale jebac te AI maczetami wiec...

Powiedzmy ze chcemy jechac wyscig w klasie np S2. Mamy samochod z dobrym tuningiem ktory chcemy uzyc. Zdejmujemy tuning i ladujemy wyscig. Gra dobiera pojazdy wg naszego obecnego PI (performance index). Przed samym wyscigiem, ladujemy nasz tuning i potem tylko AI wacha wasze spaliny. Dobre np do accolade gdzie trzeba 15 wyscigow na najwyzszym poziomie zrobic, czy do sezonowych zmagan.

Odnośnik do komentarza



Beke mam też srogą z radia i umieszczenia kawałka bring me the horizon - teardrops, bo dawno nie słyszałem nigdzie tak ocenzurowanej piosenki, gdzie wy(pipi)ano połowe tekstu i został zlepek randomowych słów xD Po (pipi) brać kawałek który się nie nadaje do kategorii wiekowej 3+ tylko po to by go zgwałcić?

Zapraszam do nba 2k
Odnośnik do komentarza

Gram cały czas w singlu, wiec sama gra wszystko dobrze działa, ale są bugi, no i nie-dopracowania co można wykorzystać jak auto-drive podczas bycia AFK, obudziłem się i miałem pod 150+ spinów

nie wiem kiedy mapę wyczyszczę bo tego naprawdę duzo jest wiec nie sadze ze zdrowo to zrobić od razu tylko trzeba na kilka podejść do gry z przerwami, powinny wtedy wpaść update-y i dodatki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...