Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Sobies napisał:

Chce jeszcze raz wrócić do tego Cow level co pisaliście i jego powtarzalności - chce się upewnić, bo chciałbym go na koszmarze pofarmić:

 

Czyszczę cały poziom, zabijam bossa, wychodzę, zamykam grę, znów idę do Tristram, zbieram nogę i znów odpalam Cow level. 

 

Tak? 

Tak właśnie:)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, zagul napisał:

Czytam te wasze posty i mam wrażenie, że 15 lat temu ogrywając tytuł robiłem to źle :D Nie bawiłem się w jakieś buildy, grałem sobie powoli liżąc ściany. Może głupie pytanie, ale dużo lepiej ogrywa się tytuł w "ekipie" na wyższych poziomach?

 

Mam to samo. :) Ponadto jeszcze mam wrażenie, że nic nie wiem o tej grze, bo nie rozumiem sporej części postów, które tu lecą ze względu na "slang", a przeszedłem ją chyba z kilkanaście razy, po prostu sobie grając po swojemu. :D 

 

Ale w sumie może to świadczyć o tym, że Diabolo osiągnęło świetny balans pod tytułem - easy to play, hard to master, bo każdy się tutaj odnajdzie - i casualowiec, i hardkorowiec, i wszystko co pomiędzy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, zagul napisał:

Czytam te wasze posty i mam wrażenie, że 15 lat temu ogrywając tytuł robiłem to źle :D Nie bawiłem się w jakieś buildy, grałem sobie powoli liżąc ściany. Może głupie pytanie, ale dużo lepiej ogrywa się tytuł w "ekipie" na wyższych poziomach?

 

Generalnie D2 nie bylo projektowane z mysla o multiplayerze, ta gra pamieta czasy gdy internet raczkowal a jak ktos mial modem dial up to byl burzujem na dzielni.

 

Gra w grupie przyspiesza troche progress jesli ludzie wiedza co robic, oraz otwiera niektore ciekawe buildy np enchant sorceress albo horkera, ale generalnie masa osob (w tym ja) gra 90% solo i spokojnie mozna w ten sposob zrobic caly content.

 

Takze graj na spokojnie i nic sie nie przejmuj.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra w multi z kilkoma graczami przyspiesza ZNACZĄCO levelowanie postaci.

Ale gnanie na łeb na szyje aby jak najszybciej i jak najdalej dojść gdzie jak wiadomo lecą lepsze przedmioty i zdobywa się więcej eksp nie zawsze jest fajne.

Ja jednak lubie czyścić całą mapę z przeciwników, więc multi TAK ale ze swoimi graczami niekoniecznie z randomami co gnają tylko do przodu aby dalej i dalej.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Sobies said:

Chce jeszcze raz wrócić do tego Cow level co pisaliście i jego powtarzalności - chce się upewnić, bo chciałbym go na koszmarze pofarmić:

 

Czyszczę cały poziom, zabijam bossa, wychodzę, zamykam grę, znów idę do Tristram, zbieram nogę i znów odpalam Cow level. 

 

Tak? 

Tak, lecisz podniesc noge i otwierasz kolejny portal. Pamietaj ze jak masz w ekwipunku noge z innego poziomu trudnosci to nie bedziesz mogl jej transmutowac, musi byc z tego samego. No i nie mozesz miec zadnej nogi w stashu.

2 hours ago, zagul said:

Czytam te wasze posty i mam wrażenie, że 15 lat temu ogrywając tytuł robiłem to źle :D Nie bawiłem się w jakieś buildy, grałem sobie powoli liżąc ściany. Może głupie pytanie, ale dużo lepiej ogrywa się tytuł w "ekipie" na wyższych poziomach?

Na piekle solowac sie da praktycznie tylko w konkretnych buildach, nie ma raczej mozliwosci zebys skonczyl gre majac jakis losowy radosny build ktory wydawal ci sie spoko bo sobie roleplayujesz itp. Wlasciwie to ten poziom trudnosci jest stworzony pod multi.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Il Brutto napisał:

 

Na piekle solowac sie da praktycznie tylko w konkretnych buildach, nie ma raczej mozliwosci zebys skonczyl gre majac jakis losowy radosny build ktory wydawal ci sie spoko bo sobie roleplayujesz itp. Wlasciwie to ten poziom trudnosci jest stworzony pod multi.

 

NIe prawda. 20 lat temu gracze przechwalali się jak to sami w pojedynkę przechodzą grę na piekle. A mało kto grał wtedy w multi raczej jeśli już to po sieci lokanej LAN z kilkoma znajomymi.

Zawsze były problemy ale ciągłe powroty do miasta pozwalają skończyć całą grę w pojedynkę nawet na trzecim stopniu trudności.

Odnośnik do komentarza

Próbowałem się do tego przekonać przez 12 godzin ale nie daje rady:

 

- duże bugi

- jednak jak dla mnie zbyt archaiczna rozgrywka, za wolna

- budowanie postaci pod 1-2 skille

- wieczny brak miejsca w ekwpinku

- mało przystępna dla nowych graczy

 

Po prostu nie dla mnie, mecze się grając w to a chyba nie o to chodzi...

 

Czuć bardzo mocno wiek tej gry, dla mnie prostsze bardziej przystępne d3 było idealne ale d2 to inna bajka.

 

No nic przekonałem się na własnej skórze, ale na siłę nie będę męczył tego.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, kufir napisał:

 

NIe prawda. 20 lat temu gracze przechwalali się jak to sami w pojedynkę przechodzą grę na piekle. A mało kto grał wtedy w multi raczej jeśli już to po sieci lokanej LAN z kilkoma znajomymi.

Zawsze były problemy ale ciągłe powroty do miasta pozwalają skończyć całą grę w pojedynkę nawet na trzecim stopniu trudności.

 

Jest to możliwe ale zoptymalizowanymi ścieżkami rozwoju postaci. Tak jak kolega wspomniał nie ma miejsca na radosne rozwijanie postaci według własnego widzimisię na piekle. 

 

Właśnie tego LANa mi brakuje strasznie. 

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, KOMARZYSKO said:

Elo, jaki sprzęt polecacie dla merca z II aktu, gram nekro summo. Aktualnie udało mi się zrobić broń Insight, dobrze by było dorzucić coś na łepetyne i klate. Jakieś sugestie?

Insight jeden z lepszych polearmow dla merca, dobra i tania zbroja to Treachery, liczysz na proca z fade ktory trwa chyba z 5 minut i wtedy jest nie do zabicia. Oprocz tego Smoke albo Fortitude.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

O Pany jaki ten cow level jest wypasiony na nightmare :) 5 runów i wbity poziom. Chyba pobiegam na nim do momentu osiągnięcia jakiegoś 70-72 poziomu aż ruszę na hell.

 

No i w końcu lecą tu też przedmioty. Jest szansa, że pozbędę się tych kompromitujących rzeczy które nadal mam na sobie z I aktu normala :D

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sobies napisał:

O Pany jaki ten cow level jest wypasiony na nightmare :) 5 runów i wbity poziom. Chyba pobiegam na nim do momentu osiągnięcia jakiegoś 70-72 poziomu aż ruszę na hell.

 

No i w końcu lecą tu też przedmioty. Jest szansa, że pozbędę się tych kompromitujących rzeczy które nadal mam na sobie z I aktu normala :D

Też tak mam !  66 LVL i niebieskie przedmioty na sobie !

20 lat temu spedziłem setki godzin w tej grze ale tak marnie to nigdy mi nie szło ...

Mam  prawie 200 % MF moim barbarzyńcą może wreszcie coś się zacznie dziać ...

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, Sobies said:

O Pany jaki ten cow level jest wypasiony na nightmare :) 5 runów i wbity poziom. Chyba pobiegam na nim do momentu osiągnięcia jakiegoś 70-72 poziomu aż ruszę na hell.

 

No i w końcu lecą tu też przedmioty. Jest szansa, że pozbędę się tych kompromitujących rzeczy które nadal mam na sobie z I aktu normala :D

Baalruny lepsze, szybciej podbijesz level i lepsze itemy dropia. Ja do 75 jechalem z Baalem i dosyc szybko szlo, za ktoryms razem nawet mi vipermagi wypadlo. Ale ogolnie jakis slaby drop sie wydaje byc wszedzie.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Il Brutto napisał:

Baalruny lepsze, szybciej podbijesz level i lepsze itemy dropia. Ja do 75 jechalem z Baalem i dosyc szybko szlo, za ktoryms razem nawet mi vipermagi wypadlo. Ale ogolnie jakis slaby drop sie wydaje byc wszedzie.

Nie wykluczam, ale cow level ma to do siebie, że tam po prostu idzie na Ciebie góra mięsa, którą wybuchem zwłok wybijam w kilka chwil. Dla mnie to miejsce to bajka :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...