Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Sedrak napisał:

 

Możesz respec zrobić u akary. 

 

Już to zrobiłem pod koniec drugiego aktu, jak mi postać wymiękała na większych grupach przeciwników jeszcze przed Tal Rashą (za bardzo rozdrobnione skille miałem). :reggie: Później było mega lajtowo, ale sam Diablo to już totalna porażka. Druidem jeszcze nigdy nie grałem i nigdy nie miałem takich problemów. :D

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, LeifErikson said:

 

Już to zrobiłem pod koniec drugiego aktu, jak mi postać wymiękała na większych grupach przeciwników jeszcze przed Tal Rashą (za bardzo rozdrobnione skille miałem). :reggie: Później było mega lajtowo, ale sam Diablo to już totalna porażka. Druidem jeszcze nigdy nie grałem i nigdy nie miałem takich problemów. :D

Ktory masz level? Na koniec 4 aktu powinienes byc tak kolo 27-30. Dajesz mu fissure pod nogi i uciekasz dookola. Nie podchodz blisko, unikaj jego wyziewow.

Odnośnik do komentarza

Lvl 26. Wszystko jest spoko póki żyją zwierzaki i pomocnik (czyli jakieś 10 sekund), bo go trzymają na dystans. Później jakiekolwiek zbliżenie się, na przykład żeby tą szczeliną zadziałać, kończy się prawie instant zgonem. :D Sama ta ognista fala, czy jak to nazwać, która idzie dookoła, zbija mi już chyba z 1/3 - 1/4 hp. Będę jeszcze próbował, ale wygląda to mało obiecująco (porównując z kilkunastoma podejściami innymi klasami 15-20 lat temu). 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, smoo napisał:

Diablo na normalu to najwiekszy koszmar wszystkich summonerow. Jak sie z nim przemeczysz to potem bedzie juz tylko lepiej,


A jak to jest z portalem do miasta przy walce z Diablo? Po powrocie zawsze się ląduje w tej kościanej klatce czy to jest losowe, bo już nie pamiętam sprzed lat jak to wyglądało? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.10.2021 o 17:31, dee napisał:

Działają wam powiadomienia o aczikach na XSX? W apce smartfona wyskakuje mi powiadomienie, w profilu aczik dodany, na ekranie przestały się pokazywać. Nic w ustawieniach nie zmieniałem :notbad:

Zeby tylko, nie działają w ogóle, np mi nie wbiło wynajęcie merca z 2a. Coś jak w valhalli.

Biegam po piekle, freez, zamykam grę z dasza, loguje się i leży trup w mieście. Już mi sie odechciało hc:facepalm:

Odnośnik do komentarza

Loadingi są dziwne w tej grze. W nocy zagrałem sobie pierwszy raz. Stworzyłem nerusia o imieniu Reanimator, wpakowałem skille w szkielety i wybuch zwłok i gra się całkiem nieźle. Ale co do loadingów to podczas schodzenia cała ekipą (postać + szkielety + merc) do niższego poziomu w jakichś katakumbach włączył się legenadrny loading screen a po chwili i wczytaniu planszy cała moja ekipa została wybita a ja z połową hp klepany przez jakieś mobki :blink:

Jak tak to wygląda już w pierwszym akcie to co się bedzie działo potem..

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, stoodio napisał:

Dobiłem sobie do 19 poziomu palem no i jednak gra w multi robi robotę. Fajnie się wyrzyna monstra w grupie na konsoli :bunny:

Tylko jeszcze nie udało mi się dołączyć do większej paczki niż 3 osoby. 

 

PS ma ktoś WP do mepha na normie [PS5]?

 

Zrobiłbym Ci boosta, ale nie ma mnie do wtorku przed konsolą :(

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.10.2021 o 19:45, bisoner napisał:

Na jakiej platformie? Na xss zero problemow.

 

Na zwykłym ps4 zdarzyło mi się ze dwa razy.

Przesiadłem się na amazonkę jak za dawnych lat i jakoś nią gra mi się lepiej niż nekro. Nie wiem czy to kwestia sentymentu, przyzwyczajenia czy po prostu znajomości klasy, chyba wszystkiego po trochu.  W D3 też najbardziej lubiłem biegać hunterką choć D2 bardziej mi podpasowało mechaniką.

Co do itemków zaś to na ebay jest już masa ofert z glifami, secikami, goldem..

 

Screenshot_20211008-212603_eBay.thumb.jpg.d161000114bfeccb11282f7f04ceeca6.jpg

 

Niektórym to gierka spłaci się bardzo szybko :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...