Skocz do zawartości

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Pupcio napisał:

Znasz zasady. Kupujesz cyfre do grania a pudełko żeby postawić w folii na półce :nosacz3:

Zrobiłem tak z Chrono Cross, bo gra żyćka, z indykami na pare godzin nie mam zamiaru :)

No i gramy na zmiane u mnie albo u kumpli, nie chce u nich swojego konta logowac i sciagac gier, wiec pudło wygoda.

Odnośnik do komentarza

Nie mogę czytać takich pierdół. PORZĄDNA GRA według kamilka by była gdyby żółwie wyglądały jak z tego filmu z lat 90' latały po otwartym świecie przejmując pizzerie, zabijając BRUTALNIE sługusów shreddera. Oczywiście nie zapominajmy że gra musiałaby posiadać mega POWAŻNĄ historie najlepiej taką smutną gdzie zginąłby Splinter bo wtedy wiedzielibyśmy że to dorosła gra dla dorosłych ludzi. No i żeby robiło to studio sony bo wtedy wiadomo że będzie aaa i nie będziemy musieli za dużo klikać w pada jak na dorosłego zagrajmera przystało.

Ale się wkurwiłem teraz z rana

  • Plusik 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Teraz, Pupcio napisał:

Nie mogę czytać takich pierdół. PORZĄDNA GRA według kamilka by była gdyby żółwie wyglądały jak z tego filmu z lat 90' latały po otwartym świecie przejmując pizzerie, zabijając BRUTALNIE sługusów shreddera. Oczywiście nie zapominajmy że gra musiałaby posiadać mega POWAŻNĄ historie najlepiej taką smutną gdzie zginąłby Splinter bo wtedy wiedzielibyśmy że to dorosła gra dla dorosłych ludzi. No i żeby robiło to studio sony bo wtedy wiadomo że będzie aaa i nie będziemy musieli za dużo klikać w pada jak na dorosłego zagrajmera przystało.

Ale się wkurwiłem teraz z rana

No nie, Ludzie kupują 12 tf i 10,3 tf aby grać w pikseloze z 92 roku. Litości kuwa. Śmiech na sali i tyle. No ale hipsteriada growa może zakręcić wąsa, wskoczyć na rower babci i po drodze po gierke z 92 roku jeszcze zahaczyć o starbucksa po sojowe latte a potem ogłosić się koneserem gierek.

  • Minusik 12
Odnośnik do komentarza

Krytykowanie sentymentów z dzieciństwa i bezsensowny bóldupizm o pikselart i nawiazywanie do epoki retro w grach? A o co ty masz żal i co ci w tym przeszkadza?

 

Idąc tym tokiem myślenia, WSZYSTKIE gry nawiazujące do seriali z lat 90-tych oraz zawierające animowane sprity i pixele powinny być zlikwidowane i zakazane, tak? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Multitap :reggie:

Edyta: ma rację chłop. Po co takie gunwa jak Dead cells, Celeste, Messenger czy Children of Morta wychodzą. Nie po to kupuję sprzęt za pierdyliard pieniędzy, żeby grać w taki szrot. Przez to inne gry AAAAAAAA nie mogą wychodzić i nie wychodzą. Hrrrrrrrrrtfóóóó1!1!1!1!1

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, SebaSan1981 napisał:

Krytykowanie sentymentów z dzieciństwa i bezsensowny bóldupizm o pikselart i nawiazywanie do epoki retro w grach? A o co ty masz żal i co ci w tym przeszkadza?

 

Idąc tym tokiem myślenia, WSZYSTKIE gry nawiazujące do seriali z lat 90-tych oraz zawierające animowane sprity i pixele powinny być zlikwidowane i zakazane, tak? 

Uwierz, że mój ból dupy by był o wiele mniejszy a wręcz nie istniał gdyby powstała choć jedna gra z żółwiami na poziomie dragon ball kakarot. Nigdzie nie atakuje wszystkich pixelartów. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pupcio napisał:

No przecież napisałeś że nie po to ludzie kupują sprzęt żeby grać w jakąś pikseloze więc to chyba nie tylko o żółwie masz pieczonke. Nie wiem jak inni ludzie ale ja tam kupuje sprzęt dla fajnych gier a coś czuje że to będzie lepsza gra niż ten słynny kakarot :)

Żeby być precyzyjnym napisałem o pikselozie z 1992(tutaj pomyliłem się o rok bo teenage mutant ninja turtles turtles in time wyszło w 1991) bo zwyczajnie chciałbym zagrać w jakąś grę z turtlesami na poziomie roku 2020. DB kakarot pokazał, że da się zrobić fajną grę na dzisiejsze standardy a nie robić kopie dragon ball z super saiya densetsu

Odnośnik do komentarza

No i to jest właśnie fajne, zresztą lubię beatem upy gdzie można bić się kobietkami. Pamiętacie Cadillacs & Dinosaurs? Tam była taka Hannah, którą się świetnie wymiatało.

 

cadillacs-and-dinosaurs-hannah-dundee.gif.e16518602fcc545f15e9547c73394b2d.gif

 

To samo Streets of Rage lub River City Girls. Babami w takich gierkach po prostu gra się dobrze bo często mają unikalny setting ciosów i specjali.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.06.2022 o 11:01, Pupcio napisał:

Nie mogę czytać takich pierdół. PORZĄDNA GRA według kamilka by była gdyby żółwie wyglądały jak z tego filmu z lat 90' latały po otwartym świecie przejmując pizzerie, zabijając BRUTALNIE sługusów shreddera. Oczywiście nie zapominajmy że gra musiałaby posiadać mega POWAŻNĄ historie najlepiej taką smutną gdzie zginąłby Splinter bo wtedy wiedzielibyśmy że to dorosła gra dla dorosłych ludzi. No i żeby robiło to studio sony bo wtedy wiadomo że będzie aaa i nie będziemy musieli za dużo klikać w pada jak na dorosłego zagrajmera przystało.

Ale się wkurwiłem teraz z rana


Fajnie, ale zabrakło wątku LGBT i murzyna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...