Skocz do zawartości

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge


Rekomendowane odpowiedzi

Spoko gierka, prosta rozgrywka ot mocne 6/10. kto wpadł na pomysł ładowania paska specjal tauntem - tak spłaszczyło rozgrywkę, że wystarczy chargeowac przed każdym starciem. Na minus tez grafika - nie mogę patrzeć już na te piksele, mocno schematyczne designersko lokacje i ogólnie gra jest prostacka, ale w złym sensie. Pograc parę razy z kumplami i wróci się do SoR4.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Akurat grafika to kwestia gustu totalnie, jeden powie że sor 4 piękny a ja powiem, że wygląda jak gierka we flashu, a żółwie ninja mają piękny nostalgiczny pixelart.

SoR 4 pozwala na więcej zabawy systemem i każda postać jest inna i ma unikatowe juggle czy ataki specjalne. W żółwiach każdym gra się tak samo. Żółwie bardziej party game, a sor 4 skillowanko dla XMów.

Obie zajebiste i na bank do obu będę wracał.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, XM. napisał:

Spoko gierka, prosta rozgrywka ot nocne 6/10

Heh, dokładnie to samo wczoraj pomyślałem. Nawet nie bardzo mi sie chce grac innymi postaciami, zeby wbic 10 lvl na każdej, bo gameplay jest mega monotonny, ot klepiesz "x" caly czas, a w multi jeszcze latwiej, bo masz czas tauntowac i ciagle speciale odpalac xd. Jeszcze online jest zjebany, 300ms+ i rozłącza ludzi. Czulem w kosciach, ze to hajpowanie przed premiera ze wzgledu na ip wyjdzie bokiem xd

 

casey i donek najlepsi, bo przyciagaja mobki do siebie po odpaleniu pierwszego speciala

Odnośnik do komentarza

Nie da się ukryć - SoR4 nawet bez dodatku jest bardziej rozbudowane i zróżnicowane od żółwi. Z tym, że TMNT ma jak dla mnie znacznie lepszy movement, bardziej dynamiczny i można fajnie pobawić się w offensive defence. To bardziej lajtowa party game do posiedzenia przy piwku z ziomkami, gdzie każdy się odnajdzie na czele z ludźmi klepiącymi tylko X. Fajnie, że wychodzi tyle quality klepanek ostatnimi czasy, ale jak ktoś szuka czegoś bardziej żywotnego to niech zerka w stronę SoR4 (DLC wskazane), River City Girls, Fight'n'Rage albo The Takeover.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, devilbot napisał:

No wychodzi dużo nawet  dzień po premierze żółwi wyszła Final Vendetta. Bardzo fajna gierka nawiązująca do Final Fighta. Niestety gorszej daty premiery nie dało się wybrać:

 

Panie Vendetta to był niesamowity klasyk. Dla mnie lepszy niż FF. Co hajsu straciłem na tym automacie :obama:

 

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, balon napisał:

Panie Vendetta to był niesamowity klasyk. Dla mnie lepszy niż FF. Co hajsu straciłem na tym automacie :obama:

 

 

Piękne czasy.Stało się wokół automatu gdzie kilku osiedlowych wymiataczy kończyło na jednym żetonie.Cudowna gierka ta Vendetta i wróciły wspomnienia.U nas grane jeszcze do upadłego było Violent Storm.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gregorius napisał:

Piękne czasy.Stało się wokół automatu gdzie kilku osiedlowych wymiataczy kończyło na jednym żetonie.Cudowna gierka ta Vendetta i wróciły wspomnienia.U nas grane jeszcze do upadłego było Violent Storm.

U nas w Gryfinie też był Violent Storm :banderas:Była jeszcze jedna gierka, którą za cholerę po dziś dzień nie jestem w stanie odnaleść ale była w klimatach fantasy z bodajże elfami.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gregorius napisał:

U nas grane jeszcze do upadłego było Violent Storm.

Liczenie na to, że Konami wyciągnie głowę z duoy i wyda tę gierkę w jakiejś kolekcji klasyki to chyba za dużo, co nie? :nosacz2: W lokalnym salonie był automat z tym i obok jeszcze Cadillacs & Dinosaurs, oba wiecznie oblegane. Piękne gierki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, devilbot napisał:

To Final Vendetta to na bank nie kontynuacja ale też trudna na razie nie mogę gry przejść na easy.

Poza wysokim poziomem trudności, dobre i długie to? 

Na mecie widzę, że średnia oscyluje wokół 70, gdzie żółwie i sor4 to dobre 12-15 więcej. Ubiegłoroczny crapowaty Asterix ma niewiele mniejszą średnią niż FV i to mnie dość mocno wstrzymuje przed zakupem.

 

Edycja.

Znalazłem filmik na yt, gdzie gość przechodzi FV w 27 czy tam 28 minut. "Trochę" krótka, nawet jak na standardy beat'em up.

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

Ciężko przejść te fv w ogóle jak się nie zna gry i systemu. Jak coś to polecam jak będzie na wyprzedaży. A jak ktoś chce taniego brawlera z fajnym systemem i masą zawartości do odblokowania to polecam Fight n rage.

Ustalmy jeszcze długość 2h tmnt za długo na jedną sesje arcade, 30 min fv za krótko więc idealnie będzie 1h.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...