Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

Jak świrus będzie w natarciu jeszcze rok albo dwa to sam zejdzie. Dostosuj się lub giń. Takie czasy, że kurierów brak, więc kup książki o noszeniu towarów.

 

5 godzin temu, michal napisał:

zeby zmobilizować reszta. Ja nie mam pracy od ponad roku, czaisz?

 

Może reszta też nie ma pracy. CZAISZ?

Edytowane przez Luqat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

100 zł na min. 3 miesiące poszło. Nawet jeśli na wydanie elektroniczne jest tylko jeden wyrok, to jest to symboliczne podziękowanie i wsparcie za TYLE LAT wspólnego dorastania.

 

Jak redakcja będzie weryfikować osoby i realizować nagrody z progów? Najbardziej ostrze sobie żeby na numery zerowe, aby była to ostateczna pamiątka z PE i czasów, gdy byłem ponad 2 razy młodszy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Poszło wsparcie i odemnie. Gift z długopisem śmieszny pomysł, ale kurde... Jestem z Wami od zawsze i szkoda by było jakby okręt zwany Szmatławcem zatonął.

 

Mam tylko nadzieję, że jak ktoś wpłaci próg 4000 zł, to w Szmatławcu czy na mieście, nie pojawią się takie reklamy...

 

WMMp5dI.jpg

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam.

Ja Wasz magazyn kupuje już dobre kilkanaście lat, jak byłem nastolatkiem, a teraz mam już 36 lat.

Zdażyło sie, że niekiedy nie kupiłem egzemplarza.

Będe Was wspierał do końca życia, nie wyobrażam sobie, żeby mojej bibli już nie było...

Masakra, w jakich nam czasach przyszło żyć.

Postaram sie też Was wesprzeć jak tylko mogę.

Pozdrówka dla Wszystkich.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Saunter napisał:

100 zł na min. 3 miesiące poszło. Nawet jeśli na wydanie elektroniczne jest tylko jeden wyrok, to jest to symboliczne podziękowanie i wsparcie za TYLE LAT wspólnego dorastania.

 

Jak redakcja będzie weryfikować osoby i realizować nagrody z progów? Najbardziej ostrze sobie żeby na numery zerowe, aby była to ostateczna pamiątka z PE i czasów, gdy byłem ponad 2 razy młodszy.

Numer zerowy już powoli powstaje, a w najnowszym numerze dla patronów będzie już te 8 dodatkowych czarno-białych stron w środku magazynu. Tak więc działamy na pełnym obrotach. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Emtebe napisał:

@Roger jaka jest szansa, że numer 0 będzie do kupienia osobno na przykład on-line? 

Myślę, że z czasem na pewno, ale na ten moment żeby ograniczyć koszty druku pewnie będzie on mocno limitowany. Jak już sytuacja się unormuje (a głęboko wierzę, że będzie to jesienią, co też widać po inwestorach targów, którzy interesują się mocno powrotem na hale), będzie na pewno dodruk. 

18 minut temu, Saunter napisał:

A macie mechanizm, żeby powiązać patrona z prenumeratorem?

Zapytam jak wygląda sytuacja w tym temacie wydawcę. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Roger napisał:

Numer zerowy już powoli powstaje, a w najnowszym numerze dla patronów będzie już te 8 dodatkowych czarno-białych stron w środku magazynu. Tak więc działamy na pełnym obrotach. 

 

Good news! Rozumiem, że te rozszerzone numery dla patronów dzialaja niezależnie od prenumeraty? W sensie ze prenumeratą przyjdzie normalny egzemplarz, a ten rozszerzony oddzielnie? Trzeba w patronite uzupełniać adres do wysyłki czy jest szansa że on będzie jakoś po mailu połączony z tym, który już macie w związku z premka? Staram się nie podawać w necie takich danych jeśli nie jest to konieczne, więc byłoby super. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Można zrobić przelew, nie trzeba podpinać karty. Wtedy wybierasz próg i na ile miesięcy chcesz wpłacić wsparcie - jeśli na przykład 13 zł przez 3 miesiące, to przelewasz od razu 39 zł i masz opłacony ten próg przez 3 miechy. Według mnie lepsza opcja niż podpinanie karty. W każdej chwili można przedłużyć albo dopłacić do wyższego progu.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Roger napisał:

Zapytam jak wygląda sytuacja w tym temacie wydawcę. 

A to akurat byłoby dobre, bo wolałbym dostawać numer o 8 stron większy w ramach obecnej prenumeraty, a nie osobny egzemplarz z osobną wysyłką. Na koncie widzę aktywną tylko tę, którą sam opłaciłem, żadnego przedłużenia nie ma, fajnie gdyby zostało podane do wiadomości, jak to finalnie ma działać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...