Skocz do zawartości

CD PROJEKT RED - temat ogólny


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Mejm napisał:

Niech tylko akcje znow rosna pompowane tymi obiecankami,  na cdpr wywalone.

 

ding, ding, dokładnie taki był cel wczorajszej zapowiedzi multum gier.

 

Już dwa razy odwalali taki myk, że obiecywali szyszki na wierzbie, 5 nowych gier w uniwersum, nowe IP itd itp. Na pewno pamiętam te roadmapy, które absolutnie się nie pokrywały z rzeczywistością. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, ASX napisał:

znaczy ja to rozumiem tak,

przykładowo:

1 gra w 2025

2 gra w 2028

3 gra w 2031

 

łącznie cała trylogia w 6 lat, czy coś źle zrozumiałem?

 

No tak, z tym że ludzie interpretowali to tak, że łączny czas produkcji tych trzech gier wyniesie 6 lat. A tak naprawdę pierwszą mogą robić i 10 lat, kto wie. Potem licząc od dnia jej premiery i na jej bazie w ciągu 3 lat powstanie sequel i po kolejnych 3 latach zakończenie trylogii. Co wcale nie jest nierealistyczne - Ubisoft w takim cyklu potrafi klepać swoje asasyny. Jakość to już inna sprawa.

 

 

Jak na moje, to najpierw niech się skupią na Phantom Liberty i nowej wersji Wiedźmina (skądinąd błędnie nazywanej patchem). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Figaro napisał:

skoro lwia część odbiorców, w tym redakcje, tak odebrała kwestię tych sześciu lat, to może, MOŻE po prostu CD Projekt niejasno to opisało? 

Prościej by było gdybyś napisał którąś ze swoich pogard dla GRACZY i dałbym plusika bo większość to debile bez umiejętności logicznego myślenia

Odnośnik do komentarza

Wiedźmin 3 brany na premiere. Skandaliczne działanie gry, chyba jedyna gra tamtej generacji przy której musiałem czekać na patche żeby sobie skończyć jakieś zadanie. Cyberpunk czekałem 2 lata, grane w "najlepszą wersje" wciąż błędów pod korek. No sorki ale chyba nie będę stosował zasady do trzech razy sztuka :) 

Odnośnik do komentarza

wersja na PC w GF Now z RTX działała zajebiście i był to zajebisty pomysł żeby olać konsole i kupić grę na PC, którego nawet nie mam. Gorsze przyszło później gdy okazało się, że kompletnie nie trafia do mnie klimat tej gry. Wolę biegać Wieśkiem po lesie i zbierać grzyby :wub: niż tkwić w tym na siłę popitolonym świecie ludzi, którym odjebało od pinindzy i teknologi. Uuuu zobacz ludzie potrzebują coraz mocniejszych wrażeń. Pitole ich wrażenia ja jadę na grzyby.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...