Skocz do zawartości

CD PROJEKT RED - temat ogólny


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę powiedzieć żebym miał jakieś duże bugi. Nie liczę czasem lewitujących npców i tym podobnych pierdół. Fabułę i większość questów skończyłem bez żadnych problemów.

 

Podobnie było z Wieśkiem. Tam moim problemem była tylko wydajność na starym PC i walka o stabilne 30 klatek w rozsądnych detalach.

 

 

Odnośnik do komentarza

Tak po prawdzie to Cyberek na PC na premierę był mniej popsuty od Valhalli, którą wielu się jarało nawet na tym forumku, a przynajmniej takie miałem odczucie grając w obie gierki. Nie zapominam Redom ich kłamstw, ale od początku byłem Cyberpunkiem jako grą oczarowany, toteż i skreślać ich nie będę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Bzduras napisał:

Tak po prawdzie to Cyberek na PC na premierę był mniej popsuty od Valhalli, którą wielu się jarało nawet na tym forumku, a przynajmniej takie miałem odczucie grając w obie gierki. Nie zapominam Redom ich kłamstw, ale od początku byłem Cyberpunkiem jako grą oczarowany, toteż i skreślać ich nie będę.

 

Zawsze będę się trzymał zdania, że to genialna gra przygnieciona przez ciężar marketingu, nierealistyczne oczekiwania (na Reddicie przed premierą ludzie sobie wyobrażali rzeczy o których studio nawet nigdy nie mówiło) i zjebany zarząd/kierownictwo Cedepu. 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
Cytat

„Mogę zdecydowanie powiedzieć, że Project Sirius nie jest grą mobilną. Kiedy o niej mówiliśmy, myślę, że faktycznie chodziło nam o szerszą bazę, czyli chcemy dotrzeć do osób, do których niekoniecznie skutecznie docieraliśmy poprzez gry o Wiedźminie, jakie robiliśmy do tej pory. Wyobraźmy sobie więc ludzi, którzy być może oglądali serial, ale niekoniecznie lubią grać w bardzo mroczne, hardcorowe gry RPG. To stoi za naszymi rozważaniami”.

Cytat

„Project Sirius jest tym, co dotrze do szerszej grupy - do ludzi, którzy są zainteresowani marką i IP, ale niekoniecznie lubią grać w hardcorowe gry fabularne, takie jak seria Wiedźmin, którą prezentowaliśmy do tej pory”.

:kekw: branża Gierkova

Odnośnik do komentarza
Cytat

Wyobraźmy sobie więc ludzi, którzy być może oglądali serial, ale niekoniecznie lubią grać w bardzo mroczne, hardcorowe gry RPG. 

Ja ich już nie jestem w stanie zrozumieć. Oni nie wiedzą, że gra odniosła sukces właśnie przez cięższy klimat i "dorosłe" motywy? Niech zrobią Fable w świecie Wiedźmina, zobaczymy ile tego sprzedadzą...

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że wszystkie nie wyjdą, to cała strategia tego ogłoszonego jakiś czas temu RED2.0 

Na ta generacje wyjdzie pewnie tylko ta gra od molasses flood i pewnie ten niedawno ogłoszony Wiesiek jako crossgen. Otwarcie nowego studia w bostonie to bardzo dobry ruch bo otworzą sie na duży rynek pracowników którzy niekoniecznie chcieliby przyjeżdżać do PL pracować. 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
4 godziny temu, Czoperrr napisał:

Spermiarze pracują w tym CP Red. Najpierw Sasha Grey w CP2077 a teraz jakieś polskie kurwisko w wiedźminie

wrzuciłbyś jakieś źródło

 

 

większych spermiarzy niż twórcy Yakuz nie ma jak coś ;)

 

3 godziny temu, pawelgr5 napisał:

A kto tym razem?

dobra sam sobie znalazłem o co chodzi

 

Spoiler

 

z tym że stoi przy plakacie wieśka nie oznacza że wzięli ja do wieśka.

 

obstawiam że mocap do scen cimcirymci przy DLC do CP2077 jej użyją

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...