Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Dalhi napisał:

Misie marudy, już w następny piątek będzie można napitalać w Starfield :obama:

Z tej okazji nawet sobie tapetę na konsoli odpowiednią ustawiłem.

 

PS Tak swoją drogą to te konsole mają już trzy lata i gdyby ktoś się nie zorientował to jednak rynek podzespołów idzie do przodu. To co było dobre w 2020 teraz już zaczyna kuleć. Trzeba by skrócić żywot konsol o połowę żeby nadążyć za rozwojem technologii.

 

To by miało ręce i nogi gdyby gry w tym 2020 roku od razu wykorzystywały możliwości konsoli, a tak niestety nie jest. Jak już taka gra wyjdzie, to technicznie jest 100 lat za murzynami, bo generacja konsol powoli dobiega końca. 

Odnośnik do komentarza

Nie pisałem że Xbox zdążyłby wydać grę na generacji trwającej trzy lata :kekw:

Jest jak jest, nie ma co się obrażać na rzeczywistość która idzie w kierunku coraz niższej rozdzielczości podbijanej algorytmami i płynność na poziomie 30 klatek. 

Może wyjdzie gra czy dwie która wyciśnie poty ze sprzętu powodując opad szczęk, ale kolejny przeskok to rok 2027/28 wraz z następną generacją sprzętu 

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, pawelgr5 napisał:

A da sie dzis taki kupic nie w cenie telewizora? No zagralbym tak :(

34 calowego OLEDa UW nie kupisz taniej niż porządnego 55 calowego telewizora, bo na rynku jest tylko kilka takich modeli.

 

Ale jeśli nie zależy ci na OLEDzie to na rynku jest kilka bardziej budżetowych opcji. Ja np. mam tego i sobie chwale

Można go kupić za mniej niż 1400 zl

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chyba wczoraj był, ale to zdaje się zamknięty pokaz.

Zresztą na reddicie piszą że pokazywali wycinki z pierwszych etapów i trwał około 25 minut.

Więcej już lata na youtubie, ktoś tu juz wrzucał zdaje się zapis pierwszych 40 minut. Rzuciłem okiem, gra wygląda ok i chodzi nieźle. Przyznam że jestem podjarany.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Meanthord napisał:

Będzie można pograć w te gierkę w chmurze? Nie mam konsoli, mam natywna apke na swoim tv, to wykupiłbym passa na miesiąc. Ale nigdzie nie mogę uzyskać informacji czy będzie to możliwe, w końcu nie wszystkie gry działają z chmury.

Oczywiście, że tak. Xbox nie jest potrzebny do gier z xboxa

 

 

samsung-starfield-ad-screen-sho.jpg

 

Potrzebujesz tylko dobrego neta i router z pasmem 5ghz

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Z granie w xcloudzie to będą jaja, od kiedy dodali fife i gta z 2 miesiące temu na reddicie piszą, ze zrobiły się kolejki i trzeba czekać nawet po 15 minut xd

To tez myślę, ze jakiś argument do dyskusji z tematu wyżej czy cloud może być przyszłością, jak widać wśród targetu fifa/gta czyli gimnazjum/liceum teraz jest zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza

 

GOTY  :banderas:

 

Co do grania w chmurze to wiele razy sprawdzałem na bardzo dobrym necie i zawsze jest lipa, 1080p, artefakty, przerywające audio, lag i czekanie w kolejce + gry to wersje XSS, powodzenia jak ktoś będzie się tym męczył ;)  Jedynie co fajnie działało to jakieś proste gierki 2D jak Street Rage 4. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Daddy napisał:

 

GOTY  :banderas:

 

Co do grania w chmurze to wiele razy sprawdzałem na bardzo dobrym necie i zawsze jest lipa, 1080p, artefakty, przerywające audio, lag i czekanie w kolejce + gry to wersje XSS, powodzenia jak ktoś będzie się tym męczył ;)  Jedynie co fajnie działało to jakieś proste gierki 2D jak Street Rage 4. 

a masz 5GHz?

Cytujac znawce

"

Widocznie masz chujowego neta albo grasz na routerze na paśmie 2,4ghz. Ja mam 100mb, router 5ghz i grałem sobie w plusie w stare god of wary i nie było różnicy z natywnym graniem. Druga sprawa jest taka, że streaming z konsoli to inna rzecz niż streaming z serwerów tych korporacji. Streaming z konsoli wysyła czyściutki obraz i nie da się odczuć żadnych opóźnień. Twoje konsola to twój prywatny serwer z którego korzystasz tylko ty. Na smartfonie grałem np przez remote play z xboxa w sunset overdrive bo na telewizorze była taka paćka, że chciałem sobie oczy wydłubać.

Edytowane 19 godzin temu przez PanKamil"

 

 

"

masz 1giga i grasz na paśmie 2,4 skoro działa ci jak gówno, tyle w temacie. Może jakbym był teoretykiem jak ty to bym uwierzyła ale sam grałem wielokrotnie i takie pierdololo które uskuteczniasz łyknie tylko osoba co nigdy tego nie testowała. Nie mam ci tego za złe bo wiele osób tak jak ty nie ma pojęcia jak to działa i jakie ma mozliwości. W robocie mam akurat świetnego neta na paśmie 5ghz i pogram sobie na luzaku. 

Edytowane 18 godzin temu przez PanKamil"

 

 

 

"

Z praktyki wiem, że pasmo 5ghz załatwia sprawę więc to pierdolenie sprzedawaj ludziom co nie grali w ten sposób. W lasach nie gram ale taki Asus ci padnie po 30 minutach i tak samo w lesie nie pograsz 

 

Chcesz to nagram filmik drugim telefonem jak się gra na remont Play to wtedy już może przestaniesz pierdolić farmazony"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...