Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@maniekboy sprawdzałem na 2.4Ghz i 5Ghz i to są moje doświadczenia właśnie na 5Ghz, na 2.4 jest jeszcze gorzej. Neta mam 1GB, sprawdzałem jeszcze na T-mobile. Kamilkiem radze się nie sugerować, on przez miesiące pisał że xcloud to wersje XSX  :kekw:  chmura to fajna ciekawostka do pogrania właśnie na smartphonie albo jak wymienił, stare gry sprzed 14 lat ale na dużym ekranie jest lag i gówno rozmazane z artefaktami. 

14 lat temu też się podjarałem jak odpaliłem Wiedźmina 2 na Gaikai i to tyle ;)  Teraz już wiele razy testowane było xcloud, ps now czy nawet chmura na zniczu i wszędzie dla mnie to jest dalekie od akceptowalnego grania, z wyjątkiem jakiś gierek 2D. Nie wiem może jak ktoś jest typowym casualem to kładzie pyte na kwestie techniczne ale to jego sprawa.

 

GOTG  :obama:

Edytowane przez Daddy
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, ASX napisał:

Tak, jeśli wykupi się edycje premium lub upgrade do premium posiadając wykupionego Game Passa można będzie zagrać 5 dni wcześniej czyli 1 września. W skład premium wchodzi też dodatek fabularny który wyjdzie po premierze. 

O kurde, prawie 500 stów. Trochę drogo.

https://www.xbox.com/pl-PL/games/store/starfield-premium-edition-upgrade/9PB4ZWV7S2MG/0017 

To jest ten upgrade do premium? Bo 150 jeszcze mogę na spokojnie dać za upgrade bo gamepassa mam ale 500 to mi szkoda. 

Odnośnik do komentarza

B E H E M O T :obama:
 

Cytat

 

Pete Hines, senior VP of global marketing and communications at Bethesda Softworks, described his experience during Xbox’s Gamescom livestream. He’s put about 150 to 160 hours into the game, and “If I am honest, there’s not an amount of time that I’m comfortable enough, of like, ‘now you’ve played enough Starfield to get what this game is’.”

Despite spending so much time in-game, Hines said he hadn’t “even come close” to seeing or doing everything the game had to offer. “There’s so much stuff I have intentionally not done…We try and tell everybody how big this game is, and the folks playing it, like, one of the few things they will tell us is, ‘Yeah, you weren’t kidding. I can’t believe how big it is.’

“It’s content and exploration – No matter how you wanna play, there is so much for you to do in this game.”

 

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Daddy napisał:

F4Ok-1zXcAE4uyX?format=jpg&name=medium

F4OeR7qWsAEbxsP?format=jpg&name=large

 

 

 

 

Z tego 25min. pokazu  dla dziennikarzy na GC Starfield robi ogromne wrażenie, jedynie do czego mają zarzuty to drętwe twarze. Klimat, grafika, animacje broni, wielkość, audio.... TOP1 ale o tym przekonamy się za kilka dni.

 

Jaki kuźwa nakręcony XD Chyba coś było dziabnięte :p

Odnośnik do komentarza

 

14 godzin temu, Faka napisał:

 W ogóle powiedzcie mi, tu będą zbierane jakieś materiały do budownictwa? 

Tak szczerze to nie zwracałem uwagi specjalnie na ten element, ale coś mi świta z materiałów że do budowy i rozbudowy bazy były potrzebne materiały. Skoro jest laser do zbierania minerałów, na filmikach były większe maszyny wyglądające jakby coś wydobywały z ziemi to można śmiało założyć że ten element jest dość rozbudowany.

Najpewniej można go równie dobrze olać i poza wyjątkami gdzie nas zagoni misja główna to opcjonalny element gry. Jak to w grach Bethesdy.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...