Skocz do zawartości

A Plague Tale: Requiem


messer88

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, Panowie... różnica jest kolosalna. W 30 klatkach dosłownie widać jak obraz szarpie przy poruszaniu kamerą. W 40 i z VRR już tego dziadostwa nie ma. 

 

Może to też kwestia telewizora. W C1 ten tryb to gejmczendżer i jeśli twórcy gier zaczną go powszechnie stosować, to jesteśmy uratowani. 

 

Ja serio nie byłbym w stanie w to grać w 30 klatkach... 5 minut i ryj wita się z porcelaną :bad:

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, balon napisał:

No czuć, czuć szczególnie przy ruchu kamerą. Cofam. Case closed :) 

 

Btw VRR działa przy taki niskim klatkarzu?

Zależy od vrr jakiego masz w tv, jedne maja przedział 20-120 inne 40-120. A w Pladze chyba często spada jednak poniżej tych 40

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, balon napisał:

No ja z tych co wielkość na jakoś przekładają, więc VRR jest od 48, ale i tak ssie :)

 

I to też tlumaczyloby dlaczego u Ciebie 40fps robi gorsze wrażenie.

Jak wyłącze VRR to ta gra lekko szarpie...klatkaż/framepacing jest ewidentnie nierowny i bez VRR są nieregularne szarpnięcia obrazu.

 

 

Odnośnik do komentarza

A jeszcze niedawno w temacie telewizorów było "120hz i VRR? A komu to potrzebne? A dlaczego?" 

 

Mówił ja, że kupując nowy TV koniecznie trza brać sprzęt z tymi ficzerami, bo niebawem będą niezbędne do komfortowej gry :sonkassie:

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, izon napisał:

Dobra chce dać grze szansę, czy da się coś zrobić z tym HDRem, który na moim Oledzie wygląda jakby ktoś wysrał się na biało?

 

Zresztą nie ważne, ściągam na kompa to jest niegrywalne na konsoli

U mnie na Ledziku też ten hdr jakiś ułomny. Albo za jasno, albo za ciemno. No ale najgorzej jak jest bardzo jasno. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że wersja konsolowa technicznie trochę nie dojechała, bo celowali w graficzkę AAA przy pewno nie za dużym budżecie. 
No ale sama gierka mi mocno siadła, zresztą jak pierwsza część. Idealnie wjedzie taki krótki korytarzyk po wielkim i długim Days Gone. 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, izon napisał:

Dobra chce dać grze szansę, czy da się coś zrobić z tym HDRem, który na moim Oledzie wygląda jakby ktoś wysrał się na biało?

 

Zresztą nie ważne, ściągam na kompa to jest niegrywalne na konsoli

 

Na urojone problemy ciężko znaleźć rozwiązanie. Z lekarstwem też może być ciężko

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, izon napisał:

Dobra chce dać grze szansę, czy da się coś zrobić z tym HDRem, który na moim Oledzie wygląda jakby ktoś wysrał się na biało?

 

Zresztą nie ważne, ściągam na kompa to jest niegrywalne na konsoli

Wystarczy suwakiem ustawić tak aby nie było załamania bieli 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Też podobała mi się jedynka. Na razie jestem w 4 chapterze i prawdę mówiąc gameplay to zwyczajny recykling z jedynki. Zmian w zasadzie nie zanotowałem żadnych, ot teraz nasza postać rozwija umiejętności w jednej z trzech gałęzi w zależności od naszego stylu gry i to na tyle. Ta gra póki co w moich oczach to taki Wolfenstein 2, czyli dosłownie jedynka z graficznym upgradem + jęczącym głównym bohaterem w tle. Strasznie pierdołowata ta Amicia jak na razie, a wątek fabularny jakby na siłę byle pretekst dla sequela :wujaszek:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...