Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, maciucha napisał:

A ctr działa w 60fps? Ile trzyma bateria?

Działa bardzo płynnie trzyma 60klatek. 

Póki co grałem w to co mam na zmianę i powiem Ci że bateryjka wytrzymała 3h i zostało jeszcze 8%. Wynik myślę można uznać za OK.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MysteryGaz napisał:

Testował ktoś z Was Bayonette 2 na yuzu? Grywalne to to? Dawno temu czytałem, że jest parę problemów przez emu wii u, głównie z cutscenkami, ale wiadomo, to się może szybko zmieniać.

iNGScgp.png   :obama:

 

Czyli jest bardzo dobrze, a za 2h sprawdzę sam ;)

 

edit:

No i tak 1ka glitche wszędzie ;/

2jecza bardzo grywalna, glitche naprawdę rzadkie.

To się ma nijak do tego co YUZU na na stronie.

Edytowane przez S3V3N
dodanie informacji
Odnośnik do komentarza

Z racji dysku 64 i wymiany w weekend, zrobiłem test Tomb Raidera na szybko.
Nagrzalo się i wiatraki odpaliły. Trzeba przysiedziec, zabawka przednia. 
Ale ja z inna kwestia.

Pytalem o folie na ekran i nikt mi nie odpisał. Wpadł mi filmik Pana Kubaki z linkiem do Allegro
Folie zamówiłem, nakleilem, nawet ładnie siadła, paprochow nie widzę- ale to wyskoczy na jasnej scenie. 
Szkło, a raczej gruba folia ma plus w postaci matu- nie odbijam sie od ekranu, dotyk miły i poziom ekranu kindle. 
Wada- folia daje lekki efekt rozmycia ekranu, o czym można poczytać w komentarzach oferty. Mi to specjalne nie wadzi na teraz, zobaczymy co później. 
Moze Hori zrobie folie to się wymieni, może coś innego będzie, jakieś np szkło. 
 

Edit

Z ciekawostek dodam, ze konsola ma taki sam zapach jak wyjęte z kartonu i założone na głowę VR Oculus. Ta sama fabryka.
 


 

CED95891-838B-45D6-8E80-5BFBE36D704F.jpeg

8096028B-30CC-4F3B-95A4-D0923840FCCE.jpeg

D3A4B678-DB79-4E13-9FCF-D0B2315D17E0.jpeg

1C7BA60A-8FB9-491C-A9A3-86637E2F1255.jpeg

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, S3V3N napisał:

iNGScgp.png   :obama:

 

Czyli jest bardzo dobrze, a za 2h sprawdzę sam ;)

 

edit:

No i tak 1ka glitche wszędzie ;/

2jecza bardzo grywalna, glitche naprawdę rzadkie.

To się ma nijak do tego co YUZU na na stronie.

Dzięki bardzo za info, na szczęście jedynka jest natywnie na pc, chyba ma nawet oznaczenie great on deck na steamie

Odnośnik do komentarza

Chciałem dokupić Micro SD 512, ale nigdy wcześniej się nie interesowałem micro o takiej pojemności. 5 stówek to trochę przegięcie. Teraz jak Ping żałuje trochę ze przespałem te 512 za 190zl.

Kupiłem 256GB, dysk 256 i starczy. 
W najnowsze gry grać nie będę, raczej starsze sprzęty mnie interesują wiec powinno być ok. Wrzucę, zaliczę, usune- będzie dobrze. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, eloszki napisał:

Panowie widziałem gdzieś w temacie, ze ktoś ogrywał na steam decku gierkę z PlayStation def Jam Fight for NY.
Jako ze sprzęt dopiero w transporcie to szybkie pytanie - jakim cudem to możliwe skoro gierka nie wyszła na PC?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mozliwe dzieki https://www.emudeck.com/

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ech, kompletnie nie wiem po co mi ta zabawka, każdy handheld kończy u mnie zawsze tak samo w szafie, ale co jakiś czas tu zaglądam i ciągle zastanawiam się czy nie zamówić.

 

Czy w wersji 64GB nie wystarczy karta pamięci? Z tego co widziałem to różnica w szybkości ładowania jest znikoma.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, easye napisał:

Ech, kompletnie nie wiem po co .i fa zabawka, każdy handheld kończy u mnie zawsze tak samo w szafie, ale co jakiś czas tu zaglądam i ciągle zastanawiam się czy nie zamówić.

 

Czy w wersji 64GB nie wystarczy karta pamięci? Z tego co widziałem to różnica w szybkości ładowania jest znikoma.

Mam 64gb plus microsd 512 i jest elegancko. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...