Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

W necie jak czytam z reguły pojawiają się testy gdzie masz 35-40db, gdzieś tam ktoś osiągnął 51db maksymalnie. Mi tam nie sposób ocenić cyfrowo ale go po prostu słychać, nie mocno, znośnie ale kogoś to może zdziwić kto np wczesniej praktycznie bezdźwięcznego switcha OLED tylko miał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

1. Muszę się wstrzymać zakupem OLEDa ... wszystko przez to ... że akurat jestem w trakcie remontu i nie mogę od tak wydawać pieniędzy jak mi się podoba, a nie kupować sobie zabawki i je wymieniać co dwa miesiące ... Tak, to jest moja decyzja ...

2. Nie działa mi rozciąganie obrazu z 16:9 do 16:10 przy nowym updacie. Nie dość, że w polskiej wersji jest srogi błąd, bo przetłumaczyli dosłownie i zabrakło miejsca na ekranie, to dodatkowo nie rozciąga obrazu w ogóle. Jeżeli robię coś źle to proszę o sprostowanie.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ins napisał:

1. Muszę się wstrzymać zakupem OLEDa ... wszystko przez to ... że akurat jestem w trakcie remontu i nie mogę od tak wydawać pieniędzy jak mi się podoba, a nie kupować sobie zabawki i je wymieniać co dwa miesiące ... Tak, to jest moja decyzja ...

2. Nie działa mi rozciąganie obrazu z 16:9 do 16:10 przy nowym updacie. Nie dość, że w polskiej wersji jest srogi błąd, bo przetłumaczyli dosłownie i zabrakło miejsca na ekranie, to dodatkowo nie rozciąga obrazu w ogóle. Jeżeli robię coś źle to proszę o sprostowanie.

Baw się w opcjach gry czy obraz full screen czy ramki w oknie. Pewnie zaraz ogarną w aktualizacji 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, LiŚciu napisał:

Po update Vibrant deck mi nie działa. Wiem że dodano możliwość pracy nad saturacja systemowo ale zakres jest niewielki i mam wrażenie że na pluginie troche lepszy obraz dawało. Wam też vibrant w ogóle nie trybi teraz?

 

20 godzin temu, Daffy napisał:

Nawet nie masz wyboru bo na sofcie 3.5 nie działał vibrant deck ale te systemowe bawienie się kolorami imo jest lepsze, jak siedziałeś na głównym to dziś wreszcie masz możliwość odpalić star ocean na full screenie ;)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 hours ago, LiŚciu said:

Po update Vibrant deck mi nie działa. Wiem że dodano możliwość pracy nad saturacja systemowo ale zakres jest niewielki i mam wrażenie że na pluginie troche lepszy obraz dawało. Wam też vibrant w ogóle nie trybi teraz?

Vibrant Deck nie jest póki co kompatybilny z nowym softem.

 

Co do zamówienia, zmieniło status wieczorem na przygotowywanie do wysyłki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Spoko tutorial dla osób, które myślą nad dualbootem dla windowsa. Nie wiedziałem, że można odpalać gry zainstalowane na Steam OS.

 

Parę osób w US/Kanadzie już dostało tego limitowanego.

 

Spoiler

RDT_20231119_0948326669163618671093776.thumb.jpg.fc89d2862aa9327ba2fb21380772b00c.jpg

 

Spoiler

FB_IMG_1700392851612.thumb.jpg.c3290fde85a09b05090b18ee6e8d8e04.jpg

 

Spoiler

FB_IMG_1700392855862.thumb.jpg.4839e0021570b1bd82856857000528d4.jpg

 

Spoiler

FB_IMG_1700392860147.thumb.jpg.ac9114e49ac28dab41bf84f9c8a83997.jpg

 

Spoiler

FB_IMG_1700392865615.thumb.jpg.a8f44f73196643aef3d0c58743223ca4.jpg

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Czoperrr napisał:

Dual boota można postawić na karcie SD? Pograłbym też coś z gamepassa.

Dualboot polega na tym, że po odpaleniu urządzenia wyskakuje frontloader, z którego wybierasz który system cię w tej chwili interesuje. Normalnie bootując odpala się "domyślny" (SteamOS) i żeby odpalić windowsa trzeba wejść normalnie w bios jak na kompie i wybrać który dysk ma załadować. 

Da się zainstalować na karcie sd i generalnie działa to w miarę ok (zdarza się, że się zamyśli). Do tej pory tak odpalałem pc passa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...