Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem sobie pograć w Control z HDRem ale nie udało mi się tego patcha ogarnąć. Gdy odpalam grę w DX12 od razu się wyłącza.

 

Ściągnąłem odpowiednie pliki, podmieniłem w folderze instalacyjnym i dupa. Gdzieś wyczytałem, że trzeba w pliku renderer.ini zmienić wartość nitów na 1000 ale nie widzę takiej opcji nigdzie.

 

Ktoś to ogarniał tutaj i pomoże?

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Daffy napisał:

Chaki 1.5 właśnie wyszło na steam decka, pełny support HDR, wiele innych poprawek. Podobno wrażenia fenomenalne, jakość obrazu i praktycznie bezlagowo, w necie same zachwyty. 

Mowa o Chiaki, tak?

 

Edit. A tak, faktycznie. Mam.

 

Edytowane przez paweltpb
Odnośnik do komentarza

Ku mojemu zaskoczeniu sporo gier z PS2 wspierało 16:9 bez żadnych kombinacji. Gram teraz w God of War i THUG na Steam Deck z domyślnie włączonym Widescreen Hackiem. Obie gry tego patcha nie wspierały i dziwiłem się dlaczego. W opcjach obu gier można sobie wybrać 4:3 albo 16:9 i żaden patch nie jest potrzebny. Poszukam zaraz listy gier, które wspierają taki format. 

Odnośnik do komentarza

Ja za chwilę będę kończyć Rayman Legends, które sto lat temu skończyłem na vicie, a odpaliłem parę dni temu tylko na chwilę by zobaczyć jak OLED decka na takiej gierce się sprawuje xd

 

Absolutnie genialny sprzęt.

 

Cyberpunka też wreszcie muszę skończyć ale po tylu patchach zacznę najpewniej od początku bo porzuciłem rok temu po 18h, sprawdzałem na szybko to sobie dobrałem ustawienia i locka na 34fps.

 

Łapie się też na tym że kupuje indyki lub czaje się na promocję na indyki które już kiedyś kupiłem na switcha, po prostu już mi się nawet nie chce wyciągać tamtej konsoli specjalnie dla nich

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Bartg napisał:

dlaczego nigdy nie doczekaliśmy się 5 :frog:

Podziękuj Activision: Ex-Bizarre Creations bosses finally admit it: Activision's corporate meddling was a problem "We weren't an independent studio making 'our' games anymore - we were making games to fill slots. Although we did believe in them, they were more the products of committees and analysts. The culture we’d worked on for so long gradually eroded just enough so that it wasn’t ‘ours’ anymore."

Dzisiaj i tak zostali by oddelegowani do CoDa.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Pykam sobie wieczorami w Fahrenheit Remastered i miałem już problem na początku, nie można było wybrać nowego profilu w grze bo sterowanie nie działało. Rozwiązanie przyszło szybko za pomocą społeczności Steam, wystarczyło pod profil sterowania dodać obsługę myszy na prawy trackpad i problem się rozwiązał. Później w menu gry już normalnie można wybrać sterowanie kontrolerem i wszystko śmiga elegancko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...