Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Ukukuki napisał:

Ale to nie o keyshopy chodzi tylko sprzedawców na nich. Ja po premierze DS3 kupiłem kradziony klucz myśląc ,że jest git i mi zabrali gierkę :( od tamtej pory tylko oficjalna dystrybucja. 

 

 

No właśnie to do pierwszego potknięcia.

 

Ja kiedyś musiałem iść na Policję w formie świadka, bo kody, które kupowałem, aby doładować PSN gdzieś za czasów PS3 były kradzione... 

 

Keyshopy listują co popadnie, tak naprawdę to tylko reseller. 

Odnośnik do komentarza

Jest sporo stronek z oficjalną dystrybucją kluczy, które mają lepsze oferty nieraz niż sam Steam. Przykładowo Gamebillet, Fanatical, GreenManGaming - te jak najbardziej polecam. Zakupy legalne i bez ryzyka.

 

Wszelkie ameby, pingwiny, czy inne podobne mogą wydawać się fajne, ale to nic innego jak wspieranie przekrętów. Fajne, żeby przycebulić, ale jak już zostało wspomniane, ktoś zyskuje, a ktoś traci. Ja trzymam się z daleka, choćby za pół-darmo coś dawali.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Ukukuki napisał:

Te punkty wydajesz na kosmetykę, tapetki, ekrany startowe. Jak grasz w gry to dostajesz karty, z których tworzysz odznaki z danych tytułów, za co masz expa do profilu. Raczej kosmetyka nic co by cię jakość specjalnie ograniczało. Ja bym sprzedawał i kupował gierki. 

 

 

Jak to sprzedawanie punktów działa? Gdzie to znaleźć?

Odnośnik do komentarza

Wziąłem sobie Wiedzmina 3 na wyjazd świąteczno-noworoczny i muszę przyznać, że gra się na Decku fenomenalnie. W zależności od tolerancji i ustawień mamy 40-60 fps nawet w bardziej obciążonych miejscówkach. Wykonana została tu wspaniała robota optymalizacyjna. Chyba 3 dyszki GOTY wersja na Winter Sale - warto żeby sobie chociaż na dysku leżało za tą cenę.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Gregorius napisał:

Wziąłem sobie Wiedzmina 3 na wyjazd świąteczno-noworoczny i muszę przyznać, że gra się na Decku fenomenalnie. W zależności od tolerancji i ustawień mamy 40-60 fps nawet w bardziej obciążonych miejscówkach. Wykonana została tu wspaniała robota optymalizacyjna. Chyba 3 dyszki GOTY wersja na Winter Sale - warto żeby sobie chociaż na dysku leżało za tą cenę.

 

Wiesław Trzeci między Switch a Steam Deck, to jest przepaść. We wszystkim. Ja wziąłem tego samego dnia co Deck Oled dojechał za około 37 zł (Edycja Kompletna). Nie wiem jak to się stanęło, ale już z 20 godzin nabiłem. A z czasem na gry to u mnie wąziuteńko...

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, shepard3 napisał:

Przymierzam się do zakupu Steam Decka. Za 1500 mogę powinąć wersję LCD 512gb. Czy warto dopłacić 1000 zł do Oleda? Nie mam aktualnie żadnej konsoli, poza mocnym stacjonarnym PC, ale kusi ogrywanie gierek (starszych,nowszych, emulatory) na kanapie czy pod kołderką. Czy wersja Oled jest wyraźnie cichsza? 

 

Jest cichsza, dużo dłużej trzyma na baterii i ma cudny ekran. Jak dla mnie warto dopłacić. 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, shepard3 napisał:

Przymierzam się do zakupu Steam Decka. Za 1500 mogę powinąć wersję LCD 512gb. Czy warto dopłacić 1000 zł do Oleda? Nie mam aktualnie żadnej konsoli, poza mocnym stacjonarnym PC, ale kusi ogrywanie gierek (starszych,nowszych, emulatory) na kanapie czy pod kołderką. Czy wersja Oled jest wyraźnie cichsza? 

OLED, zdecydowanie. Sam miałem wersję 256 i jest przepaść na korzyść OLED: kultura pracy, wiecej FPS, ekran, lzejszy.

Odnośnik do komentarza

Bibliotekę gier można udostępnić rodzinie prawda? W sensie zakładam dziecku konto dodaje do swojego i jest. A co z sejvami? Bo grał u mnie w dwie, trzy gry i chciałem to przenieść jakoś. Chyba, że jest inny sposób żeby grać jednocześnie na jednym koncie?

Odnośnik do komentarza

Pewnie jestem w mniejszości ale haptyka na touchpadach w deckach LCD była dla mnie o wiele lepsza. W Oledzie jest mocniejsza ale nie tak "szczegółowa". Nie czuję tyłu przejść i wibracji jak w pierwowzorze. Coś tutaj jest dla mnie nie tak. 

 

No chyba, że mam jakąś wadliwą wersję.

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Ins said:

Pewnie jestem w mniejszości ale haptyka na touchpadach w deckach LCD była dla mnie o wiele lepsza. W Oledzie jest mocniejsza ale nie tak "szczegółowa". Nie czuję tyłu przejść i wibracji jak w pierwowzorze. Coś tutaj jest dla mnie nie tak. 

 

No chyba, że mam jakąś wadliwą wersję.

Nie mam porównania bo OLED to mój pierwszy kontakt z deckiem. Jeśli na starym było jeszcze lepiej to aż trudno mi to sobie wyobrazić.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Ins napisał:

Pewnie jestem w mniejszości ale haptyka na touchpadach w deckach LCD była dla mnie o wiele lepsza. W Oledzie jest mocniejsza ale nie tak "szczegółowa". Nie czuję tyłu przejść i wibracji jak w pierwowzorze. Coś tutaj jest dla mnie nie tak. 

 

No chyba, że mam jakąś wadliwą wersję.

Możesz mieć, u mnie haptyka lewej strony jest całkiem inna niż prawej, po prawej czuć przyjemne ciche wibracje a po lewej jakiś głośny młynek do pieprzu. Trzeba go rozkręcać i luzować śruby w touchpadzie bo jakość wykonania i kontrola jakości w SD to straszna padaka.

Odnośnik do komentarza

Dostałem dobre info od gościa który jest w kontakcie z ludzikami z valve, że w bliżej nieokreślonej przyszłości do gamescope'a ma zostać zaimplementowana opcja zamiany wyłączonych pixeli na czarnym tle na najniższą wartość, która nie jest czarna. Ma to wyeliminować smearing, który jak dla mnie jest największą bolączką tego sprzętu. Zapowiedział też, że ma zamiar stworzyć shader tego typu żebym potestował. No ciekaw jestem czy to poprawi sytuację.

  • beka z typa 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...