Skocz do zawartości

RETROARCH czyli emulator wszystkiego na Xboxie Series X/S.


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Czoperrr napisał:

Rozumiem, że działa to bez dev Mode. Da się jakoś przesłać pliki czy trzeba korzystać z dysku zewnętrznego?

Da się bez dev mode. Da się przesłać pliki z dysku zewnętrznego na dysk Xboxa a w przypadku nowszych konsol do emulacji jak gamecube czy PS2 nawet trzeba bo inaczej nie pójdą. Robimy to za pomocą programu FTP dostępnego na storze.

Sam używam Durango FTP a w sumie to nie używam bo emuluje głównie konsole od nesa do psxa i dsa więc trzymam wszystko na zewn dysku.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Czoperrr napisał:

Nie działa? To co mi smaka robicie hultaje :sapek:

Biję się w pierś - zobaczyłem post na Reddicie, że jest dostępne do pobrania, a akurat byłem w drodze z pracy do domu. Biorąc pod uwagę, że zazwyczaj ten RA wisi po kilka minut zanim ktoś włączy killswitcha dopisałem go do konta, a gdy się udało chciałem podzielić się tym z forumkiem, żeby nie przeoczył. Czysta brudna prawda sprzedała kopa w ryj dopiero po tym, jak chciałem go przetestować w domu :frog:

 

edit: pomaglowałem autorów apki na discordzie. Long story short: do tej pory musieli ręcznie dodawać adresy mailowe ludzi, żeby aplikacja się uruchamiała, teraz robią kroki w kierunku pozbycia się tego wymogu. Jeszcze dzisiaj powinien pojawić się update mający naprawić brak uruchamiania się apki na konsoli :fsg:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, grzybiarz napisał:

czyli to co dodałem do konta będzie działać? Nie mam X'a ale dodałem na zaś - bo w sumie gamepass, bo emu... i ps5 chyba niepotrzebne :)

Prawdopodobnie jak zniknie zanim ściągniesz na konsole to już nie pobierzesz. Poprzednią wersję mam na konsoli ale gdybym skasował to nie mógłbym pobrac ponownie bo nie ma w historii.

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Działa update! Niestety trzeba zrobić na patencie. Kasowanie i pobieranie starego nic nie daje. Updated zrobili jako oddzielna wstawkę. 

Odpalamy Edge na  Xboxie i wchodzimy na stronę https://gamr13.github.io/ 

Klikamy, by pobrać Retroarch i tyle. Ponoć link będzie aktywny tylko kilka godzin przy dobrych wiatrach, także spieszyć się z dodawaniem. 

Edytowane przez bebbop
  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...