Skocz do zawartości

RETROARCH czyli emulator wszystkiego na Xboxie Series X/S.


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie będą ale obawiam się, że update sam nie przejdzie i trzeba będzie odinstalować obecną i pobrać nowszą wersję. Teoretycznie plik cfg da się skopiować, ale z doświadczenia na PC wiem, że i tak nie wszystko działa wtedy jak należy. Z drugiej strony, jak ktoś zna Retroarch to ponowna konfiguracja nie zajmuje wiele czasu.

Odnośnik do komentarza

Tylko bierzcie pod uwagę jedno: trzeba obserwować Discorda twórców. Jeśli ktoś pobrał wersje Fox3 to w tym momencie i tak ich nie odpali, bo zostały zdjęte - obecnie udostępniony build to pub1 (jeszcze chwila do certyfikacji nowej wersji DurangoFTP i MCAddon Managera). Plan zakłada, że od teraz te wersje będą dostawać zwyczajne aktualizacje jak każda inna gra i aplikacja na Xboxie, ale na ten moment jeśli mieliście build Fox3 to nawet mając go zainstalowanego i tak nie da się go uruchomić - trzeba robić wszystko od nowa. Niestety dla mnie czyni to emulację GC i PS2 absolutnie nie wartą zachodu, bo pliki wrzucane na wewnętrzny dysk Xboxa mogą zostać uwięzione w limbo, a i znów trzeba pieprzyć się z tworzeniem katalogów i dodawaniem biosów. Wszystko do czasu PSX natomiast legancko odpala się z pendrajwa i nawet jak znów coś pójdzie im nie tak i będą musieli wycofać build ze sklepu to nie ma problemu, bo konfiguracja zajmuje jakieś 5 minut, a cała reszta potrzebnych pliczków siedzi sobie na pendrajwie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, basbot11 napisał:

Niestety ale nic się nie pobiera, a robię to jak w pierwszym poście, czyli przez edge na Xboxie. Wygląd jakby pliki zostały skasowane ze sklepu MS.

Dosłownie 10 minut temu dorzuciłem sobie wszystko do pobieranych. Odśwież stronę i spróbuj jeszcze raz, na ten moment nie ma tylko DurangoFTP i MCAddon Managera, cała reszta już jest.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

Please note, it takes me a good 5 hours or so to get all these apps up for everyone again. This takes a serious amount of time, I've spent 10 hours already, if not more.

Właśnie dlatego warto zajrzeć na tego Discorda, nawet jak forumkowa wiara nie pozwala na takie haniebne wybryki.

https://discord.gg/dominater01

 

Jutro powinny być, kto już pobrał temu działa pub1.

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Bzduras said:

Działa, ale tylko pliki do 3.2GB. Na disco masz poradnik jak skompresować gierki.

Hm, to ciekawe bo już ten temat poruszałem pisząc, że dziwne, że przy gierkach z Gamecube mam blackscreen skoro ISO zajmuje 1.4 GB więc poniżej umownego 2.5 

 

Edit: chyba, że mówisz o nowej wersji Pub. Nie korzystam z discorda i nie planuję tworzyć tam konta :)

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...