Skocz do zawartości

RETROARCH czyli emulator wszystkiego na Xboxie Series X/S.


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, devilbot napisał:

jak coś to ten my files explorer za który dałem kiedyś całe 12zł przestał działąć ale w linku z retroarchem jest teraż MC ADDONS MANAGER i on działa

Działa. Skanowałem wczoraj.

No dobra widzę że romy no intro mi skanuje ale potem żaden folder mi się nie pojawia...

EDIT: A teraz znowu coś sie popsuło i wisi na 0%. Coś chyba robię nie tak

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Też nie mam kompa bo oddałem żonie nauczycielce żeby miała do nauczania zdalnego. Ale gry kupuje bo może jeszcze kiedyś będzie mnie stać na PC.

8 minut temu, czapa napisał:

No dobra widzę że romy no intro mi skanuje ale potem żaden folder mi się nie pojawia...

EDIT: A teraz znowu coś sie popsuło i wisi na 0%. Coś chyba robię nie tak

 Wybierasz w opcjach pod jaki core mają być skanowane te romy. Jak skanuje folder z romami snes to wybieram np ze pod core snes9x

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, devilbot napisał:

Na tej stronce jest też fanowski remake metroida AM2R i działa bez problemu na Xboxie właśnie gram :obama:

IMG_20211121_013808_5.thumb.jpg.9e20ea796d76b2c8348a5933355bcf7c.jpg

Coś pięknego :) Nowy X ma sporo mocy :) Coś czuję że to będzie cudowna maszyna do emulacji :) Byłoby cudownie gdyby z fanowskich gier wrzucili np; Streets of Rage Remake, Castlevania: The Lecarde Chronicles 1 i 2. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

Tutorial od twórcy, jak pobrać, jak wrzucić biosy i takie tam. Oczywiście część z podawaniem maila jest już nieaktualna, jako, że przeszli na public release i aplikacje są dostępne dla każdego chętnego.

 

Dissidia 012 na Xboxie :obama: Kurde, wyczuwam granko milordy

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, mozi napisał:

Mam problem chyba nie do przeskoczenia. Po dodaniu listy skanuje wszystko fajne ale po ponownym uruchomieniu wywala się po przejsciu na zakładkę skanowania. Jedynie na skórce tej z telefonu działa ok :(

Wywal playlistę w ustawieniach. Ja z tego nie korzystam, szkoda czasu - i tak każda gra ląduje w historii z już przypisanym rdzeniem, a miniaturki okładek do grania nie są mi potrzebne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Już 3 raz pobieram retroarcha bo najpierw przypadkowo ustawiłem złe przyciski na padzie i nic nie mogłem zrobić a za drugim dałem disabled też za szybko wprowadzając zmiany. Nie chce mi się kasować config plików przez przeglądarkę dodatkowo łacząc się z xboxem na kompie więc trzeba instalować na nowo - tu jest wada, wszelkie zmiany w konfiguracji powinny być potwierdzane a nie coś zmienię i od razu się zapisuje. Na PC nie ma problemu bo można wszystkie zmiany szybko przywrócić ale na konsoli trzeba uważać co się zmienia.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, devilbot napisał:

A co do playlist to koniecznie w online updaterze zróbcie  Update Databases i wtedy powinno śmigać przez manual scan

 

I to jest problem, bo nie śmiga. Aktualizacja to było pierwsze co zrobiłem po instalacji i mam tak samo jak kolega mozi - po zrobienu playlisty zawiesza się.

Odnośnik do komentarza

Wyłącz explore nie będzie widoczny w ogóle w menu.

Opcja jego wyłączenia jest gdzieś w tych menusach obok zmiany skórki.

 

Settings - user interface - menu Item visibility - show explore na off 

 

Mam też innego retroarcha na Xboxie i ta opcja też jest felerna bo zawsze jak przez nią przechodziłem to był lekki Freeze.

 

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...