Skocz do zawartości

GRID Legends


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odpaliłem singla poza karierą i już jest jakaś lipa, kto wymyślił pseudo online lobby do singla? Ja rozumiem, coop, always online, ale po cholerę jakiś countdown do grania z botami?

 

Do tego chciałem podriftować, bo całkiem fajnie mi się gra w tym trybie, ale zamiast dać karierę driftera, to odblokowany jest jeden marny event i tyle. Do odblokowania pozostałych trzeba grać w innych trybach :nosacz2:

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Colin said:

@Mustang ten pseudo online akurat można wyłączyć, na szczęście. wtedy masz klasyczny singiel bez żadnego odliczania. jak jesteś w głównym menu kariery to chyba LT z tego co pamiętam. w prawym dolnym rogu powinno się zmienić.

Słuszna uwaga, rzeczywiście tak jest.

 

Ale chyba i tak już odpuszczę. Zamiast zadań z kariery, powbijałem sobie dzisiaj sporo tych łatwych osiągnięć robiąc własne wyścigi na jedno okrążenie i już mi się odechciało robić więcej.

Odnośnik do komentarza

Pogralem wczoraj i taka gra na 7, idealna gamepasówka. 

 

Na plus momentami (glownie w deszczu) grafika, wyścig fabularny Laguna z BTCC w deszczu na Bathurst sztosik. Dźwięki aut tez bardzo dobre, fajnie słychać pracująca skrzynie itd. Model jazdy do zniesienia po wyłączeniu wspomagaczy, ale tylko z widoku z wnętrza, z innych kamer jezdzi sie beznadziejnie. Dobre trasy, bardzo fajny wybór aut, przede wszystkim klasyki turystyczne przywodzą na mysl Toce. 

 

Ot przyzwoita scigalka do opykania w parę wieczorow.

Odnośnik do komentarza

Podpisuje sie pod tym, są momenty, że jeździ sie i wygląda bardzo dobrze. Jakby człowiek miał wiecej czasu to z przyjemnością ograłbym to dokładniej, ciekawe czy ktoś ogarnął tą fabułe. Zabawne jest jak masz wytyczne, żeby sie zbliżyć do jakiegoś teamu i dojechać min. 8 a ty każdy wyścig P1 :reggie:

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 22.09.2022 o 20:39, Dud.ek napisał:

Podpisuje sie pod tym, są momenty, że jeździ sie i wygląda bardzo dobrze. Jakby człowiek miał wiecej czasu to z przyjemnością ograłbym to dokładniej, ciekawe czy ktoś ogarnął tą fabułe. Zabawne jest jak masz wytyczne, żeby sie zbliżyć do jakiegoś teamu i dojechać min. 8 a ty każdy wyścig P1 :reggie:

 

"GRID Legends" doświadczam growo i ja. 85% gry za mną, jakieś 8 trofeów pozostało do wbicia, aby zgarnąć ,,platynę" na Ps5. Najgorsza rzecz do zaliczenia - jak do tej pory - to misje z ,,driftem": legenda driftu i Kariera na etapie PRO, gdzie trzeba zaliczyć moduł Drift, aby dostać możliwość zagrania jednego wyścigu, który odblokuje pojazd Ferrari (jaka klasa Essere Ferrari, tego nie pamiętam... XD). Pozostało mi w tej grze, do platyny, jeszcze ,,wymaksowanie" wszystkiego i zdobycie 100 pojazdów. 

Immersja i płynność grafiki przy maksymalnych ustawieniach na Ps5 (ogrywam tytuł na OLED 65c, LG E8; zamieniam za niedługo na MiniLed 85c. od SONY) są wyjątkowo dobre - nie narzekam. 

 

Najlepszy pojazd w grze: Aston Martin Valkyrie AMR Pro. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...