Jump to content

GRID Legends


Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Pobieram Trial. Jutro sprawdzę chociaż nie łudzę się, że będzie dorównywać fenomenalnej pierwszej części. Swoją drogą co się stało, że stworzyli tak świetny tytuł i nigdy nie poszli za ciosem ? Tamci twórcy odeszli ?

 

Edit: Po przełączeniu na pełne zniszczenia gra się całkiem spoko. Nie jest to poziom pierwszej części, ale chętnie ogram pełną wersję.. gdy wyląduje w GPU

Edited by funditto
Link to comment

Pojeździłem trochę w przerwie od Dark Souls 4 i powiem, że nie jest źle, ale szału też nie ma. Gra jest już do bólu Arcade. Coś jak Dirt 5 w stosunku do Dirt 4. Gaz i lecisz na pałę, bo kontakt z bandą czy innym samochodem jest dosłownie bezkarny. 

Graficznie jest ok, ale jeszcze nie poziom FH5. Natomiast bardzo podoba mi się różnorodność miejscówek, jak u Jamesa Bonda od Paryża po Hong Kong. 

A no i otwarcie gry mocno NFSowe, poważne głosy i masz wrażenie jakbyś zaczynał odbijać Londyn z rąk terrorystów w Call of Duty. 

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.