Jump to content

GRID Legends


Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 2 months later...

 

czuć crapem na kilometr. myślałem że po NFSie EA cokolwiek się nauczyło i zrezygnowało z tych gównianych filmowych wstawek ale nie. kurna to wygląda jak paradokumentalne gówno z polsatu czy innego tv4 tyle że w świecie wyścigów. 

Link to comment

Jakoś w ogóle nie grzeje mnie ten tytuł, dirt 5 był przeciętny bardzo, ostatni GRID był moim zdaniem też słaby. Dobrze że można wypróbować triala to się w weekend sprawdzi. Co ja bym dał żeby zagrać w pierwszą odsłonę we wstecznej, i ten genialny soundtrack z menu... 

Link to comment

Pobieram Trial. Jutro sprawdzę chociaż nie łudzę się, że będzie dorównywać fenomenalnej pierwszej części. Swoją drogą co się stało, że stworzyli tak świetny tytuł i nigdy nie poszli za ciosem ? Tamci twórcy odeszli ?

 

Edit: Po przełączeniu na pełne zniszczenia gra się całkiem spoko. Nie jest to poziom pierwszej części, ale chętnie ogram pełną wersję.. gdy wyląduje w GPU

Edited by funditto
Link to comment

Pojeździłem trochę w przerwie od Dark Souls 4 i powiem, że nie jest źle, ale szału też nie ma. Gra jest już do bólu Arcade. Coś jak Dirt 5 w stosunku do Dirt 4. Gaz i lecisz na pałę, bo kontakt z bandą czy innym samochodem jest dosłownie bezkarny. 

Graficznie jest ok, ale jeszcze nie poziom FH5. Natomiast bardzo podoba mi się różnorodność miejscówek, jak u Jamesa Bonda od Paryża po Hong Kong. 

A no i otwarcie gry mocno NFSowe, poważne głosy i masz wrażenie jakbyś zaczynał odbijać Londyn z rąk terrorystów w Call of Duty. 

  • Haha 1
Link to comment

Odpaliłem trial-a na XSS, trochę bieda bo straszy stuttering, a opcja replay po wyścigu to jakaś kpina bo pozwala mi jeździć samochodem na starcie a reszta wozów stoi :rofl:

czysty arcade, nic ciekawego/nowego wprowadzone do serii jak dla mnie

Link to comment

Nie chce mi się sprawdzać tak naprawdę gdy jestem już dwiema nogami w Gran Turismo 7 :whistling: Ale po gameplayach na YT stwierdzam że podoba mi się to co widzę. Jak na taki szybki arcade fun grę to pozytywnie mnie zaskoczyło. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.