Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Czy wraz z wyższym lvl dostajemy nowe misje od nowych postaci? Czy możemy powtórzyć misje które już wykonaliśmy?

 

W ogóle jest jakiś poradnik w necie przedstawiający wszystkie niuanse GTA Online? Bo czuje się przytłoczony całkiem :P

 

btw. wystarczyła jedna przejażdżka sedanem z Alamo Sea do Los Santos ekipą w jednym aucie i beka że siedząc z tyłu nie mogą mi ziomki przełączać radia bym się zakochał w tym multi :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o nowe postacie to dokładnie nie wiem, jak na razie misje są od:

 

Lamar

Ten czarny co go Lamar z nami zapoznaje, coś na G

Simeon

Lester

Martinez czy jak mu tam

Trevor (a raczej Ron)

 

I jak na tą chwile to tyle, nie wiem czy im wyzszy lvl tym więcej dochodzi. Wiadomo że więcej misji jest. Każdą praktycznie można powtórzyć, wystarczy zadzwonić do któregoś z nich. Misje są losowe.

 

Przed chwilą sam przeżyłem 10 fal ;O To była miazga, ale dobra miejscówka do kampy.

Odnośnik do komentarza

Czemu te fale są takie trudne? Aż tak dobrze przeciwnicy oszukują? 

 

Na falach 6 i wyżej jest ich jak mrówków, w 7 czy 8 fali ostrzeliwują nas dodatkowo z dwóch helikopterów jednocześnie, a od 9 fali zaczynają strzelać z minigunów - co prawda nie seriami, ale nawet pojedynczy pocisk odbiera z 1/3 życia ;-) Ogólnie też udało mi się zaliczyć wszystkie dziesięć fal, ale ze wsparciem kumpli i podobnie jak wojnar też znalazłem dobrą miejscówkę do kampienia. Bez tego jest naprawdę dość ciężko.

Odnośnik do komentarza

krew i rdz? szjet, sporo fartucha miales, jak we dwoch do 8 doszlismy 

 

edit: ja pier.dole, skasowalo mi postac ... 19 leveli poszlo sie je.bac!

Nie, znalazłem jakąś... przetrwanie w Sandy Shores? Jakoś tak. Fajna skrytka jest że masz daszek nad sobą, ściany ze wszystkich stron i przed sobą śmietnik za którym można się ukryć. Wystarczy kampić i czekać. Najgorzej z helikopterami, chociaż zauważyłem że ilość heli zależy od ilości graczy, więc ja miałem tylko po 1.

Odnośnik do komentarza

U mnie w zasadzie pierwszy raz wczoraj działało jak trzeba (przemilcze zwis na golfie w 4 osoby), nawet udało się ze znajomym pograć. Survival jest dobry, ale we 2 na free aimie na 4 levelu nas helikopter położył, ale frajda z zabicia 26 przeciwników samemu, bo towarzysz zginął na początku jest niesamowita. Żeby było śmieszniej, najwięcej RP, bo 1500 dostałem za mecz tenisa xD I to z typem, który mimo levelu 29 chyba 1 raz w zyciu widział ten sport, bo ugrał 2 małe punkty w sumie :potter:

Odnośnik do komentarza

Dziś nawet dołączanie śmigało dobrze, nabiłem pare leveli, przyszło parę zaproszeń od ekipy PSXE, ale chyba się nie dogadamy bo wszystkie gry na auto aimie były ;)

Tez mnie to wkurza i ...śmieszy. Chcę dołączyc do zaproszenia , a tu komunikat , ze gra korzysta z innych ustawien celowania , łączysz sie , a tu auto aimy ...
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...