Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Modyfikacje samochodow typu silnik turbo czy skrzynia odblokowuja sie razem z wyscigami czy levelem postaci?

Bronie odblokowuja sie razem z deathmatchami czy levelami?

 

Część tak częśc tak, np mody silnika i chyba turbo razem z wygranymi, reszta z levelami. 

 

Same misje rozkręcają się w okolicach 40 levelu, wcześniej nawet niektóre dają sporo kasy, ale raczej są b. powtarzalne. Wczoraj grałem (sam, bo oczywiście nikt nie chciał dołączyć, pewnie wszyscy jeździli wokół więzienia :teehee: ) misje ze zniszczeniem betoniarek, troche się zeszło, ale na szpitalu zespawnował się buzzard więc poszło za 2 próbą od ręki :D No i też b.fajna misja z wbiciem do merryweather w porcie i włam do ich sejfu. No i hajs konkretny, bo chyba 12 i 16k za te misje.

 

Nie wiem od kiedy działa, ale można sobie misje przeglądać http://pl.socialclub.rockstargames.com/games/gtav/jobs

 

Przeleciałem z ciekawości do końca i ostatnią misję na razie 271 osób grało, ciekawe na którym levelu się odblokowuje :P

Edytowane przez Bartg
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Paczki nie miałem ani razu a jedną furgonetkę udało mi się okraść. Fajna rozwałka dzisiaj nawet była we free roamie. Co chwilę toczyłem jakieś wojny;) A dzień wygrał gość z którym zrobiłem misję, potem odrodziliśmy się obok siebie i chciał mnie zabić. Kto kałachem wojuje od kałacha ginie więc go odstrzeliłem i się obraził, bo mi pocisnął przez smsa :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli najszybszy no to tylko "Przestępczy rekord". Setny poziom w 20 godzin boostowania, ale dwa poziomy wbijesz spokojnie w 30 minut, a jeśli poświęcisz godzinę to znajomy będzie musiał Cię gonić ;)

 

Aha - od poziomu ok. 60-70 w górę starczą dwa okrążenia, bo i tak po pierwszym wykorzystasz limit RP dla wyścigu i jeżdżenie trzech to strata czasu.

 

Edytowane przez lothronik
Odnośnik do komentarza

Przez to (pipi)ane boostowanie, żeby sobie znaleźć jakiś normalny wyścig to trzeba 20 razy próbować, aż nie wrzuci Cię do tego jeżdzenia w kółko. Ale potem można się lansować levelem 100, super furą i chatą, a w pierwszej lepszej misji taki typ z levelem 70 ginie jak dziecko, bo od początku nie robił nic poza jazdą w kółko :potter: Wczoraj odpaliłem jakąs misję, zespawnowalismy sie kolo wiezienia przy autostradzie, typ super pro level chyba 80, Adder na poboczu, biegnie panicznie do auta, zeby mu nikt nie wsiadl, potracila i zabila go ciezarowka jadaca autostrada :teehee:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No niestety, exp przy "normalnym graniu" leci niesamowicie wolno w porównaniu do jeżdżenia dookoła więzienia (nagrody za wiele misji są absurdalnie żałosne), więc jak ktoś chce wbić platynę/calaka bez grania w multi tygodniami (albo zarobić po prostu szybko trochę kasy), to nie ma za bardzo wyboru. Nie za bardzo rozumiem co przeszkadzało komu powtarzanie w kółko wybranych misji, które było pierwotnym sposobem na boosting.

Odnośnik do komentarza

I tak jest wystarczająco mało ludzi do grania misji, tak to by większośc grałą 2-3 najbardziej opłacalne misje w kółko, tak jak jest z wyścigami. Dla mnie proste rozwiązanie, grając ten sam wyscig w kolko dostajesz coraz mniej kasy/expa, mnie akurat boosting w kazdej grze multi wkurzal od zarania dziejow ;)

Odnośnik do komentarza

Brawo R* (pipi)a brawo, odpalam dziś, mam 49 level jak trzeba, siedzę w Sandkingu XL sprzedanym 2 dni temu, Phoenixa i Rebela ani śladu, podobnie jak kasy... Nie moge wejsc do domu ani garazu, nie ma mojego M4 z powiekszonym magazynkiem, tlumikiem i luneta. Pierd0le to online, zycze szczescia w jezdzeniu dookola wiezienia do usranej, ide kupic Fife na allegro na cebule.

Odnośnik do komentarza

Kurde Panowie ogarnijcie się, powyżej pisałem jak uniknąć problemu z utratą postępu. Trzeba się logować na Social Club i w statystykach sprawdzać czy postęp z ostatniej sesji się zachował, jak go nie ma to nie odpalamy gry bo inaczej tą nową sesją nadpisujemy tą starą. Niestety tak to teraz wygląda. Do kiedy Rockstar nie upora się z tym problemem trzeba się męczyć.

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...