Skocz do zawartości

PS5 Firmware


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Czy w ostatnich  dniach była jakaś aktualizacja która zmieniała coś w pracy wifi? Od około tygodnia mam kłopoty z wifi na PS5.

Nadajnik to UniFi U6-pro, oddalony około 6m od konsoli, a konsola ciągle wywala połączenie i twierdzi że jest słaby sygnał. Telefon położony obok konsoli łączy na 1200Mbps.

Robiłem próbę z udostępnieniem netu z mojego telefonu, który leżał 2m od konsoli i mimo pełnego zasięgu, miałem prędkość 400kbps na konsoli. Przełączenie się na 2,4GHz powoduje  ze połączenie ma pełny zasięg, ale prędkości osiągane to 200-300kbps. Net mam w domu 500Mbps i żadne inne urządzenie nie ma problemów, tylko konsola od około tygodnia, może 2

Edytowane przez jack78
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.01.2024 o 14:25, jack78 napisał:

Czy w ostatnich  dniach była jakaś aktualizacja która zmieniała coś w pracy wifi? Od około tygodnia mam kłopoty z wifi na PS5.

Nadajnik to UniFi U6-pro, oddalony około 6m od konsoli, a konsola ciągle wywala połączenie i twierdzi że jest słaby sygnał. Telefon położony obok konsoli łączy na 1200Mbps.

Robiłem próbę z udostępnieniem netu z mojego telefonu, który leżał 2m od konsoli i mimo pełnego zasięgu, miałem prędkość 400kbps na konsoli. Przełączenie się na 2,4GHz powoduje  ze połączenie ma pełny zasięg, ale prędkości osiągane to 200-300kbps. Net mam w domu 500Mbps i żadne inne urządzenie nie ma problemów, tylko konsola od około tygodnia, może 2

Znalazłem rozwiązanie, jeśli ktoś ma ten sam problem.

Problem powoduje dysk twardy w kieszeni podpięty do gniazda USB z tyłu konsoli. Przepięcie dysku do przedniego gniazda USB-C rozwiązuje problem.

Co dziwne to ten sam dysk pracował u mnie 2 lata i nie było żadnych problemów i nagle z dnia na dzień wifi przestało działać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Czy jest opcja wyłączyć imię i nazwisko, żeby mi się nie pokazywało przy stanie naładowania pada/słuchawek, albo przy zdobywanych trofeach?
Kiedyś to było tylko, gdy na konsoli miało się więcej niż jedno konto, ale dziś mi się pojawiło znowu, mimo że moje konto jest jedynym na PS5.
Też mnie to drażni, ale nie ma nigdzie opcji tego wyłączyć...
Odnośnik do komentarza

Wyskakuje na górze każdego powiadomienia - o stanie baterii, o wyłączonym mikrofonie, o zdobytym trofeum - każda z tych "ramek" opatrzona jest dodatkowo imieniem i nazwiskiem z profilu.
Kiedyś to było tylko wtedy, gdy na jednej konsoli miałeś więcej niż jeden profil, ale teraz coś niepotrzebnie gmerali - dopiero dziś to mam, wczoraj było ok.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Square napisał:

U mnie się nie wyświetla nic poza ikonkami.

 

18eb992f97284-screenshotUrl.jpg


Kurde, no to masz zajebiście - tak jak ja miałem do wczoraj.
 

16 godzin temu, Patricko napisał:

Ja to mam od momentu aktualizacji. Mam kilka kont na konsoli, ale i tak się na nie nie loguje.

Wredny, masz ustawione swoje konto jako główne? Bo moje jest główne na innej konsoli i to może przez to.


Pisałem przecież, że nie mam żadnego innego - to jest jedyne, więc chyba główne. Innej PeeSpiątki też nie mam.

Teraz widzę, że przez te przestawianie w opcjach sygnaturka pozbawiona została trofeów - znowu muszę coś przestawiać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...