Skocz do zawartości

PS5 Firmware


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Czytam o tym ALLM i mam to w TV, ale:

 

Cytat

Many TVs have an Auto Low Latency Mode feature that automatically switches the TV into Game Mode when you launch a game from a compatible device. Often, you need to enable a certain setting for it to work. 

 

cały myk to odpalanie game mode? Zawsze miałem game mode przy włączaniu konsoli, albo czegoś nie czaje.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam problemik mały drodzy koledzy. Mam na płycie SW: Skywalker Saga wersja PS4. Na storze "kupiłem" upgrade do PS5 i tą wersję zainstalowałem. Teraz za każdym razem jak uruchomię konsolę lub włożę płytę to automatycznie zaczyna instalować się wersja PS4 z płyty. Da się to wyłączyć bez wyłączania automatycznych update'ów? No kurczę internet też nie pomaga.

Odnośnik do komentarza

O 1440p to świetna wiadomość dla posiadaczy TV z HDMI 2.0. Ciekawe tylko jak to będzie rozwiązane. W Horizonie nie mogę skorzystać z VRR w trybie performance, bo chodzi i tak w 4k, a HDMI 2.0 obsługuje 120fps w max 1440p. Czy w takich sytuacjach automatycznie konsola puści 1440p z 120fps, czy będą nowe tryby graficzne? Zobaczymy. Napewno przełoży się to na więcej trybów i co raz częściej będzie 4k30fps, 4k checkerboard 60fps i teraz dodatkowo 1440p 60+FPS/VRR.

Został tylko Dolby Atmos do dodania.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, WisnieR napisał:

O 1440p to świetna wiadomość dla posiadaczy TV z HDMI 2.0. Ciekawe tylko jak to będzie rozwiązane. W Horizonie nie mogę skorzystać z VRR w trybie performance, bo chodzi i tak w 4k, a HDMI 2.0 obsługuje 120fps w max 1440p. Czy w takich sytuacjach automatycznie konsola puści 1440p z 120fps, czy będą nowe tryby graficzne? Zobaczymy. Napewno przełoży się to na więcej trybów i co raz częściej będzie 4k30fps, 4k checkerboard 60fps i teraz dodatkowo 1440p 60+FPS/VRR.

Został tylko Dolby Atmos do dodania.

 

Zależnie od konkretnego TV jest szansa, że na HDMI 2.0b łyknie 120Hz przy wyłączonym HDR i chroma 4:2:0. Przepustowość na to wystarcza (ale inna kwestia to wsparcie w danym TV no i oczywiście brak HDR).

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, madhunt3r napisał:

A gdzie jest napisane ze będzie w Polsce działać skoro Polska nie kwalifikuje się do programu beta?


U mnie na ekranie TV do którego jest podpięta konsola.

Kolega @Krissan wrzucił kodzik, słusznie napisał, że warto spróbować i beta już zainstalowana na konsoli. Thx za kod.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...