Jump to content

PS5 Firmware


Figuś

Recommended Posts

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

VRR jeszcze nie teraz

 

Cytat

On the horizon: Variable Refresh Rate support for PS5

We’re also pleased to share that Variable Refresh Rate (VRR) is planned to release on PS5 in the coming months. On HDMI 2.1-compatible TVs and PC monitors, VRR dynamically syncs the refresh rate of the display to the PS5 console’s graphical output. This enhances visual performance for PS5 games by minimizing or eliminating visual artifacts, such as frame pacing issues and screen tearing. Gameplay in many PS5 titles feels smoother as scenes render instantly, graphics look crisper, and input lag is reduced. Previously released PS5 games can be fully optimized for VRR through a game patch and future games may include VRR support at launch.

 

Link to comment

Qźwa jak oni wydadza w końcu ten VRR to chyba nowa generacja nastanie. 

Dziś patrzę nowy update systemu, myślę no w końcu będzie VRR, a tu nadal lipa. Masakra jakaś z nimi i tymi ich updatami, dają w nich wszystko tylko to co nie potrzeba. 

Link to comment

Czy te kurwa japońce umieją coś zrobić dobrze? Patch do GT7 - gra nie działa półtorej dnia, patch do firmware PS5 - nie wykrywa plusa i problemy z graniem online. A VRR robią już drugi rok i dalej wypuścić nie mogą xD

  • Haha 1
Link to comment

PSN już działa, ale nie zdążyli... @Rozi doznał pęknięcia dupy, które było słyszane u mnie w domu.

Jestem "dumnym" posiadaczem PS5. Z racji tego, że ominęła mnie poprzednia generacja konsolowa (PC MASTER RACE!) ogrywam sobie hity PS4 (w ramach PS+ oraz rozsądnym zakupom) i staram się nie marudzić na brak nowości. No ale jak w najnowszym sprzęcie do grania nie mogę sobie ustawić osobnego języka na profil albo ściągnąć osobnego języka do gry lub kurwa przypiąć gry do ekranu, zrobić prywatnego party albo cieszyć się VRR, Dolby Vision i innymi technologicznymi "nowinkami" w roku 2022 to chyba mogę być niezadowolony? Nie według Roziego-gestapowca co w różowych okularach przekonuje ojca, że to tylko taka faza w życiu. 

  • Downvote 1
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.