Skocz do zawartości

Pokémon Legends: Arceus


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

 

17 minut temu, Shen napisał:

Nie chce mi się czytać tych wypocin, ale ze switcha da się wycisnac wiecej, niz to gowno rozmazane w sword/shield czy arceus. Wystarczy zobaczy xenoblade czy zelde.

 

 

Bo każda gra hula na tym samym silniku. W związku z tym "da się wycisnąć więcej" :dafuq:

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza

Skoro w momencie premiery, czyli w 2017 można było było ze Switcha wycisnąć wyraźnie więcej, to tym bardziej można to zrobić pięć lat później w 2022, lepiej znając architekturę konsolki. A wyśmiewanie argumentów krytykujących podejście do grafiki prezentowane przez Game Freak, które jest zupełnie na odwal się, to generalnie błazenada.

 

Nowe Poksy wyglądają słabo i tyle. Można tę grę było wizualnie poprawić. I to nawet na konsoli o ziemniaczanych bebechach.

 

Arceus ma z pewnością swoje liczne atuty (a przynajmniej taką mam nadzieję, bo zamówiłem to cholerstwo). Ale na pewno nie można przechodzić do porządku dziennego w jej przypadku pod kątem grafiki, twierdząc, że oprawa jest OK. Szanujmy się sami jako gracze, bo w przeciwnym razie nikt nas szanował na tym rynku zaraz nie będzie.

Edytowane przez l33t
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wychodzi większa gra na switcha i użytkownik ogórkozo jak zwykle oburzony że komuś może się nie podobać jakiś aspekt gry. Szok, niedowierzanie. Jeszcze to pisanie że się uważamy za mądrych bo piszemy jakimś "tonem" xDD odklejus + tylko on się zna na grach wideo i może o nich pisać, klasyczek od zawsze na tym forum :)

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

W poniedziałek na pchlim będzie. A jak nie to za 6 tyg ma być bo z neonetu mi przysłali. Na szczęście zamówiłem też w Perfectblue 

 

"Szanowny Kliencie,

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie produktem Pokémon Legends: Arceus Switch, termin dostawy zamówienia 540325363 ulegnie wydłużeniu.

Wysyłka zamówionego towaru zależna jest od dostępności zapewnionej przez producenta, przez co nie możemy jednoznacznie wskazać daty wysyłki towaru.

Z pierwszych informacji, które otrzymaliśmy wynika, że produkt powinien być dostępny nie wcześniej niż za 6 tygodni.

W związku z zaistniałą sytuacją chcielibyśmy zaproponować zakup innej dostępnej gry na platformę Nintendo Switch z 5 % rabatem."

 

Iksde

Edytowane przez devilbot
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, devilbot napisał:

W poniedziałek na pchlim będzie. A jak nie to za 6 tyg ma być bo z neonetu mi przysłali.

 

"Szanowny Kliencie,

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie produktem Pokémon Legends: Arceus Switch, termin dostawy zamówienia 540325363 ulegnie wydłużeniu.

Wysyłka zamówionego towaru zależna jest od dostępności zapewnionej przez producenta, przez co nie możemy jednoznacznie wskazać daty wysyłki towaru.

Z pierwszych informacji, które otrzymaliśmy wynika, że produkt powinien być dostępny nie wcześniej niż za 6 tygodni.

W związku z zaistniałą sytuacją chcielibyśmy zaproponować zakup innej dostępnej gry na platformę Nintendo Switch z 5 % rabatem."

 

Iksde

Wspaniała sieć :pawel: ja w joysticku zawsze zamawiam, maja najnizsze ceny i darmowy odbior w sklepie. Jak komuś się nie udało kupić, to bede się starał przejść do marca przed triangle strategy :lapka:

Po tych reckach nawet lekki hype się pojawił, zamawiałem w ciemno w sumie

 

o chuj, patrze teraz, że nawet joystick podbił cene z 218 na 238 :obama:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Harbuz napisał:

Te hajpy na nowe  pudełka juz są chore. Szczególnie na Switcha. Przez pierwsze tygodnie 9+/10 w całych Internetach a potem się okazuje, że naciągana ósemka. Tak było IMO z ostatnim Metroidem. Na Arceusa poczekam co najmniej miesiąc albo dwa.

Nie wiem jak w PL ale w NL gry na switcha kompletnie nie tanieją nawet z 2 ręki jest to 10-15e mniej od ceny sklepowej. Zakładam że dlatego tak chętnie nabywane są nowe gry na switch-a , sam przeważnie jak mam coś brać na switcha to nie czekam bo wiem że gra nic nie stanieje gdzie przy grach sony już na dzień po premierze idzie wyrwać te 10e gre taniej.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie sytuacja z Nintendo jest deczko absurdalna, bo nie wiem jak można sprzedać te 13 mln Pokemonów HGSS, a używki latają po 800 PLNów. To za tyle dostaniesz Castlevanię Symphony of the Night której sprzedało się podobno ok. 500k egzemplarzy i to na PS1. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, SpacierShark123 napisał:

Nie wiem jak w PL ale w NL gry na switcha kompletnie nie tanieją nawet z 2 ręki jest to 10-15e mniej od ceny sklepowej. Zakładam że dlatego tak chętnie nabywane są nowe gry na switch-a , sam przeważnie jak mam coś brać na switcha to nie czekam bo wiem że gra nic nie stanieje gdzie przy grach sony już na dzień po premierze idzie wyrwać te 10e gre taniej.

u nas to samo, jak jeszcze dostaniesz jakieś duperele do pre ordera, to mozna gre opchnac z zyskiem po przejsciu. Za sam steelbook do Pokemon Sword koles mi dal 50zł, a dorzucili mi go gratis w sklepie.

Odnośnik do komentarza

Te hgss można ograć na programatorze. Nie kupowałbym tego dzisiaj przez neta, lata pełno reprodukcji i zwyczajnych podróbek.

Wadomo też że recenzję są mocno naciągane, przecież Gruszczyk nie da niższej oceny niż reszta bo następnym razem nie dostanie gierki. No ale oczywiście wszyscy o tym wiemy.

 

I tak jak pisze @SpacierShark123nie ma sensu nie kupować nowej gry na Switcha od nintendo bo możemy ją zawsze sprzedać z małą stratą albo nawet z zyskiem. No i są to niemal zawsze najciekawsze gry w branży.:reggie:

Aha od każdej gry Nintendo odejmujemy 2 punkty czyli np dread nie jest 10/10 tylko 8/10 a te pokemony na bank nie są 9/10 tylko 7/10.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

recenzenci w zamian za press kity dają symbolicznej dupy dystrybutorom dobrą recenzją, a potem wychodzą bolączki po miesiącach.

 

8 godzin temu, devilbot napisał:

Aha od każdej gry Nintendo odejmujemy 2 punkty czyli np dread nie jest 10/10 tylko 8/10 a te pokemony na bank nie są 9/10 tylko 7/10.

 

 

 

Forumowi eksperci vs realia

 

 

 

wewd3dr.jpg.775651058d1b36fc4ca9074cd768b89f.jpg

 

 

ewd3efr.jpg.2fb2f38ed3f6944233d8a97610580975.jpg

 

ewd3frfrg.jpg.7997de8959780109adedfe9ccedcf603.jpg

 

 

f4rgrgt.jpg.2b7a7ea29e9c97644dc780f6230ba0c9.jpg

 

f345gttrht.jpg.2835b52ebd69d98695f638f5ab21a6ae.jpg

 

ewdf343fregrtg.jpg.981fd3c076059aaacfebab92b65c7ca4.jpg

ewd3dregfreg.jpg.dd07076f5bd3afe4e38f6962ea21dd30.jpg

 

ewf4fg.jpg.2d90916d938ad9b9bbb5d7b96bbd549a.jpg

 

fe4egtght.jpg.6856e3c66a0d8b81df2a8f7b302d703b.jpg

 

dfer5grthyh.jpg.b747e0607b3325e86ba90cc7507d61ce.jpg

 

sf4fegtgthy.jpg.ea1c3372d5490c75260adfddfff321b2.jpg

 

dvfgrg5vghyh.jpg.17abd5f0ffc05efd50f140ac4b108324.jpg

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Dla mnie sytuacja z Nintendo jest deczko absurdalna, bo nie wiem jak można sprzedać te 13 mln Pokemonów HGSS, a używki latają po 800 PLNów. To za tyle dostaniesz Castlevanię Symphony of the Night której sprzedało się podobno ok. 500k egzemplarzy i to na PS1. 

Podaż i popyt, proste.

Ja sword and shield przeszedłem jako jedne z niewielu poków. IMO naprawdę były niezłe. A Arceusa wziąłem (z pb z dodateczkami), bo wygląda ciekawie (mimo grafiki). Walą mnie recenzje. Nie wiem tylko kiedy ja to ogram. SMT5 nadal leży...

 

A jojczenie, że łoj nintendo. Może i tak, ale dla mnie dawanie tak wysokich ocen CP czy TLOU2 też jest śmieszne. No i nie zawsze zgadzam się niektórymi opiniami nawet kolesi, których szanuje (skillup np).

 

A i PS2 - kurde moje jest padnięte a i, hmm, nazwijmy to verbatiki też ledwo żywe. Ale PS2 to była kopalnia świetnych gierek i serii, które umarły potem. Tona nostalgii. Jezu jakbym se pograł nawet w takiej graficzne np. w Suikodeny.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Shen napisał:

Sword and Shield wprowadziło kilka fajnych rozwiązań, a w innych aspektach to był krok wstecz. Do tego ta grafika i pop upy w lokacjach online to była żenada. Takie mocne 7/10.

Ja grałem poprzednio jedynie w X/Y i Sun/Moon. I dla mnie SS było lepsze.

Btw:

 

Co do Switcha - nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to lepiej działało na nieprzenośnej wersji Switcha (NotSoSwitch Pro), ale Niny nie chce jak widać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...