Skocz do zawartości

Pokémon Legends: Arceus


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem jakoś po 2 godzinkach i obecnie największa wada że cały czas ktoś mnie zatrzymuje i coś tłumaczy. Gdy rozkręcam się i zaczynam dobrze bawić nagle ktoś przerywa mi zabawe tłumacząc co i jak. Zakładam że z czasem to minie i obecnie nikt nie wytłumaczył mi najważniejszego , co robić z nadmiarem pokemonów? Aby ciągle podbijać range muszę łapać po 25 sztuk pokemonów i z tego co zauważyłem mogę je odkładać do safari ale potem muszę ręcznie każego wypuszczać na wolno by nie mieć całej skrzynki zawalonej Bidofami , jest na to jakiś sposób ? Do tego zastanawia mnie czy koniecznie złapany pokemon musi leżec u mnie w ekwipunku jako pokemon do wybrania/walk?

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, _mike napisał:

 

 

Nie wierzę jak mnie ta gra wciągnęła.

Technicznie kupa ale płynna - przełączanie się, menuet, walka, wszystko co się dzieje na overworldzie dot. gracza działa bardzo dobrze.

Mam podobne wrażenie. dobijam do 20h i cały czas chce się grać. Trzeci teren odkryty. Może być to pierwsza gra z serii, w której będę chciał wypełnić cały pokedex, no nie mogę się oderwać. Na początku tylko się trochę mi entuzjazm opadł jak zobaczyłem grafikę na 65 calach, ale już mi przeszło. 3 shiny złapane, wcześniej w grach nigdy żadnego nawet nie widziałem. 

Odnośnik do komentarza

Ja będę chciał wypełnić cały ale bez shiny. Bo jak wiadomo w grze jest szansa na shiny jak i na alphe. Każdy zwykły może wystąpić w wersji alpha oprócz tych co twórcy sami umieścili jako alphy.

A co najlepsze jak się jest hardkorowym łapaczem to każda Alpha może pojawić się jako shiny. 

Wbijanie levelu potworka w pokedexie nawet poza ten poziom 10 potrzebny do odhaczenia zwiększa szanse na spawn shiny danego pokemona.

 

Nie mam pojęcia czy są nowe pokemony dla mnie 80% to nowe. 

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

@devilbotO fak, alpha shiny - nie wiedziałem że można natrafić na takie combo :obama:

Dla mnie podobnie, prawie same nowe pokemony. Team też zmieniam częściej niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Spoiler odnośnie startera sowy

 

Spoiler

Jak mi starter sowa wyewoluował w 3 formę - ghost of tsushima inspired ronina - tego się nie spodziewałem. W ostatnich moich pokemonach (SUN) też wziąłem sowę i się spodziewałem formy leśnego łucznika.

Pokemon-Legends-Arceus-hisuian-decidueye

 

Odnośnik do komentarza

Mechanika łapania poków i sama eksploracja świata bardzo na plus. Jednak cała reszta to ciągle epoka gameboya. Narracja/tutorial/wprowadzenie historii jest tak archaiczne, że już nawet nie czytam co oni tam gadają. I do tego to ciagle wracanie do wioski. Trochę to psuje dynamikę… nie wiem czy dotrwam do końca xd

 

OLED oczywiście bez konkurencyjny. Szkoda tylko, że te białe JoyCony to ciagle te samo gó*no. U mnie lewy analog musiał przejść kalibrację bo nie łapie maksymalnego wychylenia. I do tego klika przy przechyleniu…  ale to już oddzielny temat.

 

 

Odnośnik do komentarza
30 minutes ago, funditto said:

Mi za każdym razem wywala nieoczekiwany błąd przy dodawaniu do koszyka. 

Ja tak miałem kilkadziesiąt razy, z różnymi błędami, ale przy kilku próbach udało się i produkt był w koszyku. Później to jednak walka z czasem, żeby się wyrobić, a strona strasznie długo ładuje się, na przykład przy wczytywaniu listy Paczkomatów.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Di napisał:

 Miałem poczekać aż będzie taniej, ale złamałem się. No i taniej niż 219 zł szybko nie będzie.


ojej to o ile taniej chciałeś kupić grę Nintendo na Switcha? 190 zł? :D

Nie no ja uwielbiam tą grę, to jest najlepszy środek relaksujący jaki znam, aż wczoraj wpadłem w zachwyt jak leżałem sobie na łóżeczku i wpadłem w trans chilloutowy. Ja nie lecę z tematem tak szybko jak tu chłopaki na forumku ale doszedłem już do drugiej krainy, znalazłem oderwany kawałek ściany dla babci z liściem i mam poksy tak na 25-27 lvl. Mam swój cel żeby nazbierać na kilka Link Cordów i sprawić sobie Gengara i te inne co ewoluowały tylko przy wymianie czego kiedyś nie mogłem zrobić :nosacz2:. Cieszyłem się jak dziecko jak mogłem Pichu zmienić w Pikachu ależ to był szał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...