Skocz do zawartości

Pokémon Legends: Arceus


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Sam nie jestem jakimś pokemonowym freekiem - kiedyś tam pograłem trochę na game boyu, później zaliczyłem Suna na 3DS i teraz mam wielką chrapkę na tego Arceusa - otwartość tej odsłony, przemawia do mnie, jak swego czasu Breath of The Wild.

Myślę, że swobodne łapanie pokemonów i nieskrępowana przygoda w tej części tchnie nową jakość w tą trzymającą się tradycji, serię.

Edytowane przez White Raven
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dopiero po artykule Kotaku się kapnąłem, że ta gra oficjalnie ma formę misji. Czyli to nie jest open-world. Bardziej nasuwa się porównanie do Monster Huntera. Dużo przygotowywania się w bazie i potem wypad na konkretne zadanie na konkretną miejscówkę.

 

 

Ogólnie nie wiem, czego się spodziewać, chyba strasznie słabej gry, ale to oczywiste że firma musi jakoś przetestować ten kierunek zmian w serii, bo w dzisiejszych czasach trudno w nim nie pójść.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Wszystko fajnie, zapowiada się ciekawie, jako powiew świeżości w formule Poksów, tylko czemu to ciagle wyglada tak paskudnie!? Na prawde nie mogli poprosić Monolith Softu żeby pomogli im zrobić świat, chociaż może to i dobrze, niech Ci robią Xeno 3 w spokoju, ale no wyglada faktycznie jak cos z PS2 a znajac GameFreak i tak będzie niezoptymalizowane... 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no miałem ochotę na pokemony bo dawno nie grałem ale tego nie kupię. Sam gameplay czyli walki zarówno ta część z rolkami postacią jak i turowe pokemonem wyglądają spoko ale całość jest koszmarnie brzydka i wygląda  na grę ledwo co złożoną do kupy. 

Switchowe spin-offy pokemonów czyli Pokken, Mystery Dungeon i Snap wyglądaj dużo lepiej niż główna seria która spadła poniżej poziomu gier na komórki.

Odnośnik do komentarza

Ej jak wiadomo gra już wyciekła i oglądałem sobie gameplaye na twitchu i powiem że zastanawiam się czy by nie kupić pierwszych od dawna pokemonow na premierę. 

Ten gameplay overview nie pokazał prawie nic. Jest masa nowości w tej grze i naprawdę czuć świeżość. Np podczas walki z pokemonem mogą dołączyć się inne i spuścić nam wpierdol. 

 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, devilbot napisał:

Ej jak wiadomo gra już wyciekła i oglądałem sobie gameplaye na twitchu i powiem że zastanawiam się czy by nie kupić pierwszych od dawna pokemonow na premierę. 

Ten gameplay overview nie pokazał prawie nic. Jest masa nowości w tej grze i naprawdę czuć świeżość. Np podczas walki z pokemonem mogą dołączyć się inne i spuścić nam wpierdol. 

 

 

Mnie osobiście podoba się to co widziałem , grafika to sprawa drugorzędna natomiast to że wędrujemy w świecie między pokemonami jest niesamowite.Próba złapania wielkiego onyxa w podziemiach czy też gyaradoss-a w głebinach działa na wyobraźnie. W sumie dla mnie nowe Poksy zaczynają najmocniejszy okres giereczkowy w tym roku :

-28 stycznia Pokemony

-4 luty Dying Light 2

-11 luty Lost Ark

-18 luty Horizon FW

-22 luty Destiny 2 TWQ

-25 luty Elden Ring

W sumie ten styczeń/luty wygląda mi lepiej niż cały zeszły rok i za tydzień raczej zdecyduje się na poksy mimo że pewnie nie ogram ich do premiery DL2

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, devilbot napisał:

Ten gameplay overview nie pokazał prawie nic. Jest masa nowości w tej grze i naprawdę czuć świeżość. Np podczas walki z pokemonem mogą dołączyć się inne i spuścić nam wpierdol. 

 

Ludzie się z tego śmiali tak z pół roku temu. 

 

To jest inna gra więc mówienie o "świeżości" wydaje mi się dziwne. Pokemon Snap też ma wiele "nowości" względem głównej serii, no ale sęk w tym, że nie ma żadnych "starości", po prostu inna gra. Samo w sobie nie mówi wiele o tym, czy pozycja będzie udana.

 

Sami twórcy ewidentnie traktują tę pozycję jako pomniejszy eksperyment, więc trudno mi się jarać. Może nawet będzie fajny, taki Snap jest świetną grą, i ma zaskakującą żywotność, to nawet nie tak, że fani nie spędzą z tym Snapem 50 albo 100 godzin.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...