Skocz do zawartości

Pokémon Legends: Arceus


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, devilbot napisał:

Na PC jeszcze da się na to patrzeć:

 

ee3k2l.thumb.jpg.7fab9abd152a9e19e64a9a30a3f245d0.jpg

 

gwkk1u.thumb.jpg.df627cdb38c356289e844b86371ebb52.jpg

 

a62kwv.thumb.jpg.a8b94f75dfb098778dd4303ba2cadc69.jpg

 

nwpj86.thumb.jpg.75b57a6650bf75c9d56f15b7c91af750.jpg

 

Na switchu niestety jak to zwykle w grach od game freak - rozmazana i szarpiąca sraka :reggie:

 

 

 

Nie ten dział - https://www.psxextreme.info/topic/115125-switch-scena-underground/

 

 

Poza tym z tego co czytam to crashe i niewidzialne pokemony, no czysty fun z grania w to na PC.

  • Plusik 1
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, _mike napisał:

Mogłoby tak na switchu wyglądać. Może kiedyś zatrudnią kogoś kto ogarnia grafikę i optymalizację :frog:

 Po co

Wpadnie Ci zaraz jeden fag z drugim i będzie sie chwalił sprzedażą która wystrzeliła w kosmos, bo azjaci od zawsze na zawsze kupują marki, a nie gry. 

 

Nintendo do końca świata będzie klepać te gierki na telefon i robić z tych gier opus magnum by sprzedaż i wartość tych gier osiągała wysokie wyniki. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nowy overview trailer gdzie pokazali wszystko. Czyli chodzenie po pustym świecie i łapanie potworków. Gra bardzo chce być jak Zelda BoTW. Widać to zwłaszcza w muzyce i pojedynczych nutach na pianinie podczas eksploracji. Niestety wygląda na karykaturę 5 letniej Zeldy z WiiU.

 

 

 

 

 

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Jeszcze DSa ogarniali - patrz: B/W

 

Najlepsze w tym wszystkim jest to jak oni przezywają, że chcą dać fanom to czego ci oczekują. Jakimi smutami ostatnio walili o konieczności animowania 1K Pokemonów. Jak fani się jarają jaki to progres jest w animacji stworków bo maja więcej niż dwie animacje ruchu.

 

Trochę liczę na tą odsłonę - nie w kwestiach technicznych, a quality of life / Gameplayu. Trochę kpiną jest, że nie wyszli przez 20lat z archaizmów z GB.

Może się uda… a fani (jak ktoś to pisał)kupią i tak. Sam to robię, z nadzieją :nvmnd:

 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Pupcio napisał:

No szkoda że switch tak hamuje oprawę bo tak wydaje się być spoką gierką ograniczoną przez tego przenośnego dauna

 

Ale wiesz, że coś za coś.

 

Gdyby Switch miał większy pobór mocy zwłaszcza w trybie przenośnym to .... byłaby z tego taka sama kupa jak te wszystkie Steam Decko podobne urządzonka, grzejące się w łapach i drenujące baterię w kilka chwil.

 

Jakby Nintendo chciało tak zrobić i pracował u nich taki Pupcio to wypuściłoby swój model laptopa z potężnym osobnym zasilaczem. Wszystkie pomysły z odpinanymi joy-conami, skanerami amiibo a przede wszystkim w swobodzie użytkowania poszłaby się jeb.ać. I cyk cała magia budowana przez lata prysnęłaby za sprawą inżyniera Pupcia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziwi mnie to że gracze Pokemonów tak uwzieli się tutaj na grafike , mnie ona kompletnie nie przeszkadza a pod względem gameplayu ponoć gra jest świetna. Sama koncepcja gry już mnie kręci na tyle że już czekam na paczke z wypiekami , liczę że uda się mocno ograć grę w tydzień by później skupić się na DL2.

Odnośnik do komentarza

No właśnie te zmiany spowodowały u mnie chęć zakupów i preorder. Sword może ograłem 3-4 godziny a Brillant diamond leży na półce jeszcze w folii. Chętnie odpoczne od tej starej koncepcji pokemonów i spróbuje czegoś nowego. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, SpacierShark123 napisał:

Dziwi mnie to że gracze Pokemonów tak uwzieli się tutaj na grafike

 

To jest akurat standard na tym forum, że każdą zapowiedzianą grę trzeba skomentować słowami "wygląda jak z [absurdalnie przesadzona stara konsola]" i się smyrać po sutach jakby się powiedziało coś mądrego. Każda gra, która nie jest robiona pod kątem wyglądania jak film i niczego więcej, jest po zapowiedzi niemiłosiernie je'bana przez tych samych ekspertów. Oczywiście głównie na Switcha, bo dziwnym trafem konsola która jest wielokrotnie mniejsza od samego wentylatora w PlayStation ma często mniej pikseli na ekranie, ale tak samo jebią i każde GTA i Elden Ring itd. i zawsze tym tonem jakby byli mądrzejsi od szarych mas, które głupie nie dostrzegają że w gierce jest mniej pikseli i zwracają uwagę na cokolwiek innego w grze.

 

Chociaż i tak najbardziej mnie rozwalił ekspert, który usłyszał sekundę ciszy w materiale i od razu powiedział "ty, muzycznie to zupełnie zrzyna z Breath of the Wild!!!". Co patrząc na cały soundtrack tej gry jest przekomiczne. No ale grę pojechał, elitarny.

 

 

 

Na grę się jakoś nie napalaml choć te oceny trochę zachęcają. W sumie to np. jest wyższa średnia niż SMT V czy Disco Elysium, które były niesamowicie dobrymi grami. Recenzenci mówią, że fajnie się biega i zwiedza świat i zbiera pokemony i walczy, to w sumie pozytywne wieści.

 

W sumie kupię i zobaczę, bo lubię takie gry, więc chyba powinno mi spasować, choć z tego co widzę to żadne z tego klasyczne pokemony, bo... w ogóle nie ma multiplayera.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...