Skocz do zawartości

Pokémon Legends: Arceus


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wydawajcie pieniędzy w tym sklepie jak nie musicie.

Rzeczy do ewolucji często leżą w time space distortion.

To takie kopuły co się tworzą w lokacji i w nich są rzadkie pokemony a niektóre tylko tam dostępne. Te distortion tworza się losowo jak biegamy po mapie i trwają chyba 7 minut field time czyli walki się nie wliczają. I tam zbiera się różne rzeczy najczęściej shardy na sprzedaż. Ale nie sprzedawanie tych shardow potem będzie recka co z tych shardow będzie można zrobić drozszy Item na sell.

 

A w grze jest na co wydawać kasę. Same sloty w ekwipunku to w sumie 4mln. A jeszcze ciuszki.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, devilbot napisał:

Chyba każdy z tych itemow w tym link cord może leżeć zwyczajnej na ziemi w tych space distortion.

Ale jest też sporo itemow do ewolucji których się nie kupi ani tam nie leżą tylko dropi je jakiś pokemon albo można wykopać niedźwiedziem

Cholera miałem dzisiaj zrobić ring fita wieczorem ale, że potrzebuję dużo czasu spędzić w Arceus to sobie daruję :reggie: Niby taka prosta gierka a coraz więcej różnych zależności i bajerów.

Odnośnik do komentarza
11 hours ago, Krzysztof93 said:


ojej to o ile taniej chciałeś kupić grę Nintendo na Switcha? 190 zł? :D

 

W wielu sklepach jeśli gra jest, to kosztuje 270 lub więcej. W jednym sklepie widziałem za 270, a dzień później zmienili cenę na 300. Przed zapoznaniem się z sytuacją cenową liczyłem, że realny będzie zakup gry na OLX za ok. 180 zł za kilka tygodni.

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze nawet połowy gry nie widziałem a już zastanawiam się jak mogłoby wyglądać DLC bo gierka jest idealnie spasowana pod rozbudowę w przyszłości. Tak na dobrą sprawę to co tutaj potrzeba więcej. Nowa kraina/wyspa, inne Poksy, dodatkowa denna/słaba historyjka i będziemy musieli kupić :reggie:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Jeez_PS napisał:

Gdzie tyle evich złapałeś? W pierwszej lokacji raz spotkałem jednego tylko.

w pierwszej lokacji lecisz na spota, jak go nie ma, pokonujesz pokemony co tam sa, wracasz do obozu, zmieniasz pore dnia i wracasz. Moge Ci potem miejsce na mapie wrzucic gdzie sie pojawia

Odnośnik do komentarza

U mnie pojawiła sięjakby inwazja Eevee (była ikonka na mapce) i można było łapać ich masę w pare minut :) Mam pytanie odnośnie post-game, bo nie wiem czy nie zjebałem sobie 10lvl researchu dla 2 pokemonów (i czy ty w ogole jest do czegoś wymagane? czy wystarczy złapać każdego?) Dam w spoiler na wszelki wypadek:
 

Spoiler

Po napisach koncowych profesor daje nam 2 pozostałe startery, wsadziłem je do drużyny i od razu walka z jakimś 50lvl to mi podskoczyły na chyab 22lvl oba i je ewoluowałem (nie wymaksowałem wcześniej 10lvl researchu).
Jest jakiś sposób żeby go teraz dobić, bo chyba tych poków normalnie na mapce nie ma?


 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Krzysztof93 napisał:

Ja Eevee widziałem raz, zabiłem go na hita :(, wracałem się w inny dzień na miejsce wskazane przez @Shen nie było tego gnojka to stwierdziłem nie wiem czemu, że moja szansa na zawsze poszła się kochać :notbad: ale wy szybko lecicie z tym tematem ja jestem daleko w tyle.

Zobacz u trenera w mieście, czy nie możesz jakiegoś poka nauczyć ciosu "false swipe". Z tym ruchem nawet jak dokokszony pok pier.dolnie na lvl 3 bidoofa z początku to zostaje my jeden hp akurat na złapanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...