Jump to content

Quake


XM.

Recommended Posts

Guest kufir

W Q1 zagrywałem się jako dzieciak, specjalnie dla niego zmieniłem komputer z pierwszym na rynku chyba akceleratorem graficznym VOODO RUSH !

Mimo wszystko lepiej się bawiłem przy Duke Nukem 3D ale Quake tez dawał mnóstwo frajdy i jak wyglądał !

 

Jendak... Panowie w obecnych poje.... czasach poprawności religijnej, politycznej itp to będzie jakaś wykastrowana pewnie gra.

Wszystkie pentagramy, inne okultystyczne aspekty pewnie nie ujrzą światła dziennego ... obym się mylił bo chętnie z sentymentu (na którym bazują twórcy gier ehhhhh) pewnie zagram.

Edited by kufir
Link to comment

Czy ktoś wie czy jest jakiś stream online z tego eventu? Jak dla mnie moze byc i remake 1, jeżeli pójdzie to na silniku Dooma to i tak będzie zamiatać graficznie na kazdej platformie.

 

@kufir Doom Eternal jakos specjalnie ugrzeczniony nie był więc ja bym nie panikował. Zresztą pentagramy przy obecnych pojazdach po kosciele na całym globie przejdą bez problemu. To nie islam zeby sie osrali przed ahmedem. Jak kiedyś ktoś zdecyduje się zrobić remake DukeNukem 3D to wtedy zacznij sie martwić na powaznie.

Link to comment

Jeśli ktoś rok temu na Quakecon dodawał sobie dzień po dniu Kłejki do konta na ich launcherze to remaster zastępuje oryginalną wersję. Co w praktyce oznacza, że dorzucają te wszelkie odświeżenia i mission packi za darmo. Między Bogiem a prawdą - gratis to uczciwa cena :nosacz3:

  • Like 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.