Skocz do zawartości

Quake


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to taki oldschoolowy movement, to całe "pływanie" i tak tego QUAKE zapamiętałem, więc na XBOXie gra mi się spoko.
Kuźwa, niesiony falą sentymentu popłynąłem kolejne paredziesiąt dolarów na LRG, zamawiając dwie zremasterowane części innego, kultowego FPSa tamtych lat, w którego nigdy nie miałem okazji zagrać, a na którego też niedługo kończą zbierać pre-ordery :sweat:

Odnośnik do komentarza

Na klawie i myszce ta gra nigdy nie będzie archaiczna. Szacun Nightdive za to jak działa ten Quake na Kex engine ale chyba wolę Quakespasm. Sprawdziłem sobie jak wygląda teraz na steamie a jak na moich dotychczasowych ustawieniach na fanowskim porcie i zostaje na starym :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jest aktualizacja gry na nowe konsole:

 

  • 4K maximum resolution
  • 120 FPS

 

Cytat

"na PlayStation 5 musicie włączyć pozycję i w menu wybrać „PS5|Full|Quake PS5 Upgrade” lub wejść na PlayStation Store i ściągnąć nowe wydanie. "

 

Grał ktoś po łatce ? 

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wczoraj wbiłem platynkę i muszę powiedzieć, że bawiłem się wyśmienicie. Miałem obawy przed powrotem do takiego archaiku, ale jednak remaster został zrobiony z głową i zachowano duszę, a przy tym jest wsparcie dla nowych technologii. Grałem jak człowiek w 4k i 120 klateczkach na PS5 i bajecznie to śmigało, szczególnie gdy zasuwamy po okręgu wokół grupy przeciwników. Fajnie też widać, jak wraz z kolejnymi dodatkami rosła szczegółowość etapów i ich zmiany w konstrukcji, a ostatnie dlc z maszyną to już prawie jak Quake 2 (niby assety z Q2 tam są). 

 

W tej cenie to żal nie ograć, poczułem się jak za dawnych lat i znowu waliłem siekierką po ścianach, żeby odkryć te sekrety. Mocno liczę, że Quake 2 również pojawi się w podobnej formie, ależ to będzie sztosiwo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

To możesz przestać liczyć na premierę, a zacząć liczyć godziny do premiery - wczoraj grzebali przy plikach gry dokładnie w ten sam sposób co przed premierą Q1, nazywając oryginalną gałązkę "old_ver".

 

CDN media

 

I zajebiście, bo mam masę wspomnień z Q2 sięgających jeszcze split screena na PSX, chętnie odświeżę sobie dwójeczkę :fsg:

 

edit: o 1900 :lapka:

 

 

 

  • This 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...