Skocz do zawartości

Quake


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na ps4 za 42 zł. Nie czuję się oszukany choć remasterem bym tego nie nazwał :dynia:

 

Przeszedłem dwie mapy i zagrałem dwa DM. Muszę trochę posiedzieć w configu nad szybkością obracania się postaci i można grać. W planach split screen z siostrzeńcem. 
Jak tam jest crossplay z PC to w DMy będę grał w wersję ze Steama:kaz:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ornit napisał:

Kupiłem na ps4 za 42 zł. Nie czuję się oszukany choć remasterem bym tego nie nazwał :dynia:

 

Przeszedłem dwie mapy i zagrałem dwa DM. Muszę trochę posiedzieć w configu nad szybkością obracania się postaci i można grać. W planach split screen z siostrzeńcem. 
Jak tam jest crossplay z PC to w DMy będę grał w wersję ze Steama:kaz:


Crossplay można wyłączyć (polecam ) bo widać z jaka precyzja strzelają na myszkach. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Czezare napisał:

Rozumiem, że póki co w multi jest tylko Quake 1 z dodaną jedną mapą do Q2?

Sa wszystkie mapy z podstawowego pakietu map do multi z Q2 oraz mnóstwo innych których jeszcze nie przeglądałem.

 

P.S.

Masz dużo czasu bo jesteś zamknięty w piwnicy przed wirusem  to przejrzyj co tam dali i napisz normalnym ludziom na forum co tam jest ciekawego  :)

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, kufir said:

 

I jaka ta książka warto ? Dobrze się czyta ?

 

100% warto, przeczytana w 4 wieczory. Nawet jak ktoś nie żył Quakiem w tamtych czasach bo mial -3 lata to myślę warto. W czasach gier AAA robionych przez kilkaset osób ciężko uwierzyć, ze Wolf czy Doom powstaly w takich warunkach i w grupie raptem kilku osób. 

Odnośnik do komentarza

20h :obama:

 

Coop zrobiony na hardzie we wszystkich epizodach, glownych i dodatkowych. Na Nightmare poszedl solo Quake i bylo calkiem latwo, ale juz pierwszy dodatek troche dal po dupie.

 

Dimension of the Machines to krol. Niesamowite levele, przepiekne i grywalne cuda. Machine Games spisali sie na medal.

 

A jutro zaczynamy w coopie wielbiony Arcane Dimensions :banderas:

 

Powiem tak. Dlugo myslalem, ze DOOM zestarzal sie lepiej, ale teraz widze, ze to po prostu inne gry. Moze i gunplay nie jest tu taki miesisty jak w Zagladzie, ale konstrukcja poziomow 3D i ataki wrogow zupelnie inne, bardziej agresywne, nadrabiaja.

 

No i ten klimacik. No 10/10, nie ma innej opcji.

 

PS. @kufirwywal prosze slayera z avatara, bo takim pyerdoleniem wstyd mu przynosisz. 

Edytowane przez Nyu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Nyu napisał:

20h :obama:

 

Coop zrobiony na hardzie we wszystkich epizodach, glownych i dodatkowych. Na Nightmare poszedl solo Quake i bylo calkiem latwo, ale juz pierwszy dodatek troche dal po dupie.

 

Dimension of the Machines to krol. Niesamowite levele, przepiekne i grywalne cuda. Machine Games spisali sie na medal.

 

A jutro zaczynamy w coopie wielbiony Arcane Dimensions :banderas:

 

Powiem tak. Dlugo myslalem, ze DOOM zestarzal sie lepiej, ale teraz widze, ze to po prostu inne gry. Moze i gunplay nie jest tu taki miesisty jak w Zagladzie, ale konstrukcja poziomow 3D i ataki wrogow zupelnie inne, bardziej agresywne, nadrabiaja.

 

No i ten klimacik. No 10/10, nie ma innej opcji.

 

PS. @kufirwywal prosze slayera z avatara, bo takim pyerdoleniem wstyd mu przynosisz. 

 

Kozak jesteś że już to ukończyłeś wszystko szczery szacun,  ale avatar zostaje ;)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dziś biere po robocie. Słucham sobie osta z gry i liczę na zabawę tak dobra jak przy Q2. A,że mnie ominął ten Q1 na piecu więc tym bardziej się rozpaliłem. Staroszkolna młucka mnie interesuje. 

 

Gra działa w 16:9 ? 

 

Mam, gram i banana mam na ryjoku jak za czasów liceum. Widzę,że sporo tu grania będzie bo kampanii jest chyba 4 jak dobrze widziałem,a potem jeszcze mody i Q64 z efektem starego tv crt :obama:

 

Dla starych koni podchodzących pod 40stke fajna podróż nostalgiczna.Za 4 paki grzech nie wziąć dla choćby kilku chwil wspomnień "kiedyś to było" :nosacz3:

Edytowane przez Szajka
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...