Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadło trzecie zakończenie no i nie podobało mi się. Dwa pozostałe super i jestem ciekaw w które pójdą przy ewentualnej kontynuacji.

Spoiler

Chciałbym aby to z odlotem chyba, bo najbardziej by pasowało.

 

Wszystko co się dało to pozbierane, a do pełnego kompletu brakuje ubicia jednego z ostatnich bossów na hardzie, ale to już przy czwartym przejściu kiedyś tam.

Jak wydadzą jakiś dodatek czy fajne stroje to z przyjemnością dam się ogolić, bo wyszla im zajebista gra.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, PiotrekP napisał:

Cybernetyczna niewolnica wchodzi do topki outfitów.

Te sekwencje skakane to momentami do szału doprowadzają. Niby powinna dobrze wylądować, ale nie- przeskakuje obiekt i leci w dół. Trudno czasem wyczuć to miejsce z którego zaczynać, żeby nie przedobrzyć.

Sekwencje platformowe dobrze, że są, niektóre niezłe, ale wykonanie i detekcja "platform" jest bardzo średnie. Gry na PS2 i PS3 robiły to lepiej :). 

Odnośnik do komentarza

Sekcje platformowe kwestia gustu. Lubie troche losowosci w tym, dodaje to ziarmo niepewności czy na pewno Ci sie uda i trzeba się przygotować do skoku a nie na autopilocie jak w takim uncharted.

 

Ale za przepychanie tych pudeł na pompowanym materacu to powinni wykasować :wujaszek:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, oFi napisał:

Sekcje platformowe kwestia gustu. Lubie troche losowosci w tym, dodaje to ziarmo niepewności czy na pewno Ci sie uda i trzeba się przygotować do skoku a nie na autopilocie jak w takim uncharted.

 

Ale za przepychanie tych pudeł na pompowanym materacu to powinni wykasować :wujaszek:

Pudła powinni zakazać w branży na kilka lat. W tym roku Final Rebirth i Stellar po kolei grałem i już starczy na kilka lat tych przepychanie mebli, niby mechanika, jak mechanika, ale bez przesady, żeby każda gra musiała mieć to przesuwanie mebli. 

 

Jakbym miał ocenić to tutaj przynajmniej mocno nie wkurzała, może być, w Finalu, tak wielkiej grze z masą mechanik, po prostu nie była potrzebna. 

Odnośnik do komentarza

OK, najpoważniejszą wadą tej gierki jest odcinanie od uprzednio odwiedzonych lokacji, co skutkuje niemożnością zbierania pierdół, które w tej grze zbiera się fajnie (i są z tego wymierne korzyści).
W The Callisto Protocol mnie to wk#rwiało i tu też właśnie dość mocno mnie zabolało, bo okazuje się, że od żadnego obozu nie dostanę się po ostatnią puszkę, której brakuje mi do kolekcji (Moonwell na Spire 4). Najgorsze jest to, że tam byłem, skanowałem otoczenie i w wiele podobnych miejsc zaglądałem, ale tu zaufałem skanerowi i olałem wycieczkę :frog:

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Wredny napisał:

okazuje się, że od żadnego obozu nie dostanę się po ostatnią puszkę, której brakuje mi do kolekcji (Moonwell na Spire 4). Najgorsze jest to, że tam byłem, skanowałem otoczenie i w wiele podobnych miejsc zaglądałem, ale tu zaufałem skanerowi i olałem wycieczkę

Ja ją zebrałem od razu, ale z tego co widzę to

 

Cytat

Note: If you miss this while going up the Maintenance Sector, you can visit the Oasis after the

Spoiler

Burning Xion

main mission and fish for the can using Strange Bait.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...