Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

Tam najwięcej wpada z misji, nie wiem czy znajdźki trzeba robić w ogóle, a nawet jeżeli to zbierając te w liniowych poziomach będzie wystarczające.

Z głównych misji wpada 38% jakoś, z pobocznych to na pewno Taboo i Looking at You dają postęp.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, PiotrekP napisał(a):

Nie wiem czy zrobię to 100% z Lily, bo szukanie teraz tych brakujących znajdziek to tak średnio bym powiedział :dunno:

 

To jest to coś w prawym górnym rogu gdy zbiera się dane z różnych osób? To mi to na lajcie już dawno wskoczyło.

 

Najwięcej wpadało w pobocznych.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Szermac napisał(a):

No to może ściemnia albo ja go źle zrozumiałem i załadował sejwa xd

 

Prawdopodobnie to tak działa, że gra zapisuje skipowanie scenki kiedy ją powtarzasz. Czyli jak ktoś rozwali bossa za pierwszym razem, to dając load po napisach będzie miał znowu opcję wyboru, a jak ktoś zginął i powtarzał walkę, to nie.

 

Fajnie by było o tym wiedzieć z wyprzedzeniem hehe, bo różnica między powtórzeniem jednego fragmentu a potwórzeniem gry na 40 godzin jest dość spora bym powiedział hehe.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, ogqozo napisał(a):

Czyli jak ktoś rozwali bossa za pierwszym razem, to dając load po napisach będzie miał znowu opcję wyboru, a jak ktoś zginął i powtarzał walkę, to nie.

Ok, biję się w pierś. Szermac przeproś kolegę.

 

Cytat

Minimum Playthroughs: 2 Playthroughs (Or 3 playthroughs if you end up dying to the final boss on both playthroughs, without having a PS+ Cloud Save)

 

 

Ale to też zależy od wyboru w pierwszym przejściu. Jak

Spoiler

nie podasz ręki w pierwszym i zgniesz, to w drugim przejściu nie da rady zrobić obu zakończeń bez kopii sejwa przed wyruszeniem do Iglicy.

Rozpoczęcie NG+ też automatycznie blokuje opcje powtórzenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...