Skocz do zawartości

Young Leosia - sprawa jest poważna


Rekomendowane odpowiedzi

 

5 godzin temu, krzysiek923 napisał:

Czym się różnią kanibale od ludzi jedzących mięso zwierzęce? Mięso jak mięso, a człowiek też zwierzę, chociaż lubi myśleć inaczej.

Tym, że jak będziesz jadł ludzi, to z czasem może dojść do nieodwracalnej degeneracji mózgu i ostatecznie będziesz srał pod siebie. Papua-Nowa Gwinea miała z tym problem, bo żarli siebie nawzajem. Rozwijać się może nawet po 40 latach także nie polecam, no chyba, że się rozbijesz samolotem w górach i nie będzie  innego wyjścia.

Edytowane przez SlimShady
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SlimShady napisał:

 

"[...] może dojść do nieodwracalnej degeneracji mózgu [...] Rozwijać się może nawet po 40 latach"

 

Może, może... Część wegetarian też nie je mięsa zwierzęcego, bo jest przekonana o jego szkodliwości. Czytałem o tym i są to przypuszczenia. Poza tym nie to miałem na myśli, chodziło mi raczej o moralne, cywilizacyjne podejście.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Moralne podejście jest takie, że jako cywilizacja jest przyjęte co można jeść a co nie. Prosta sprawa ludzie zazwyczaj się oburzają i dziwią jak mówię, że jadłem psy i koty i dla mnie takie same mięso jak inne.   Jak zwierzę też człowiek to warzywo też człowiek, chyba że tu nagle będą podziały  na lepsze i gorsze. Wtedy jednak trudno usprawiedliwiać swoją wyższość nad innymi w kwestii kanibalizmu.

 

Co do tej artystki to odpaliłem coś co było w statusach odechciało mi się żyć i wróciłem do swojej muzyki i będę starał się żyć w błogiej nieświadomości na temat współczesnego rapu. Ale niech sobie ludzi słuchają co tam chcą w końcu każdy ma swój gust  a ja objadam się parówkami z psa i wędliną z kota.

Edytowane przez Dante
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Leosia to żart który idzie za daleko i powinien już się nie rozwijać. Wolałem jak byliśmy na etapie 2 hipnotuzyjących swoją chujowatością kawałków, bo w wtedy naprawdę mnie fascynowała jak taki szrot może być tak popularny i sam nabijałem wyświetlenia by dostrzec drugie dno

Spoiler

nie ma drugiego dna

 

Odnośnik do komentarza

Przecież tutaj bardzo sympatyczny głos ma jak Shen zauważył:

 

 

 

niech sobie śpiewa, byle mi się nie pojawiała na reklamach na twitchu gdy oglądam transmisje :mog:

 

 

Podsumowując bo już nie chce mi się o niej wincyj pisać - jest nieszkodliwa, głos jakiś tam posiada. EOT

 

 

 

 

 

Spoiler

tutaj dla porównania

 

macie tu koleżanke. która umiała śpiewać i jeszcze grać na instrumentach, kiedys to kurla było :nosacz:

 

 

 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...