Skocz do zawartości

Young Leosia - sprawa jest poważna


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, SlimShady napisał:

Skończcie z tą różową pisanką, bo nie ręczę za siebie. @Pupcio zainteresuj się lepiej agresywną Olką ulicznicą:

 

Jak będzie ci mało, to wrzucasz jeszcze to, i jesteś zdominowany bardziej niż maus przez Miriam:

 

w tym pierwszym klipie śpiewa że w marcu kończy 22 lata. Ja pierdole, czyli nie mogła grać w Crash Team Racing w 1999 roku. A ja mogłem. 

 

a patrzcie tu jaki grubas stylizuje sie na zagraniczna gwiazde:

 

a poza tym, to czemu to jest na profilu YT smolastego? Nie sledze hiphopu, ale to koles ją wypromował?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, grzybiarz napisał:

a patrzcie tu jaki grubas stylizuje sie na zagraniczna gwiazde:

O kurde, chyba jakaś nowość. Skąd to wziąłeś?

 

W ogóle, ta OLKA z postów wyżej zaprowadziłą mnie do takich perełek:

 

 

Te uliczniaki w ciuchach kelwin klałn i lakost xd

3:40 pozamiatane, wejście dekady. Seba drze mordę, a obok idzie jakiś bandyta i popija owocowe piwko.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, krupek napisał:

 

Te uliczniaki w ciuchach kelwin klałn i lakost xd

 

Ja to nazywam neo-sebixami. Teraz już nie szelest ortalionu zwiastuje kłopoty tylko ogromne logo emporio armani albo inne guess na klacie. Ogólnie beka z typów co myślą, że są prestiżowi a prawda taka, że marki premium tworzą te gówna z logo na cały ciuch by mieć darmową reklame bo te szmaty z zalando to półka cenowa sieciówek typu zara. Jak kupisz koszuleczke tej samej marki premium za 5 bomb zamiast za 70zl to logo magicznie zmienia sie w format jakies 2x3cm xd

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

W latach 90. za to modne było mieć wielką łychę Nike, czy trzy paski adidasa. Też pamiętam podrób było full, na hali targowej, czy jakiejś giełdzie, ciuchy z wielkimi logo ADIDAS. 

Pamiętam też że kiedyś dziadek mi pokazuje, że kupił sobie eleganckie buty Adidas, patrzę a tam "Adidonis" i posmutniałem. Nie wiedziałem, jako mały szczyl, czy mam udawać że super fajne buty kupił, czy powiedzieć mu prawdę.  

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Soban napisał:

Ja to nazywam neo-sebixami. Teraz już nie szelest ortalionu zwiastuje kłopoty tylko ogromne logo emporio armani albo inne guess na klacie. Ogólnie beka z typów co myślą, że są prestiżowi a prawda taka, że marki premium tworzą te gówna z logo na cały ciuch by mieć darmową reklame bo te szmaty z zalando to półka cenowa sieciówek typu zara. Jak kupisz koszuleczke tej samej marki premium za 5 bomb zamiast za 70zl to logo magicznie zmienia sie w format jakies 2x3cm xd

A to nie jest tak ze oni łaża w tych podrobach z bazaru na facebooku? Kolezanka takie cos prowadzi i sprzedaje takie same koszulki tylko z roznymi logami typu adidas, armani, ck . Chyba po 50 czy 60zl. 

 

 

Co do tej patusiary Olki to moj kuzyn w anglii tez zostal raperem i podobnie to wyglada tylko z lepszym montazem xd 33 lata chlop. I robi te teledyski z mercedesami, wodeczką i brzdęka cos tam o konfidentach i policji. Zamiast dzieciom dac to placi za takie glupoty typu reklama na rap.news.pl , wypozyczanie tych aut, montaz teledysku :frog:

Najlepsze ze mowi ze niedlugo wyda plyte xD 

Pokazalbym wam co on tam rapuje ale sie mocno wstydze :/

 

Z drugiej strony spoko ze w tych czasach kazdy se moze nagrac piosenke ze stosunkowo profesjonalnym teledyskiem byleby zaplacil. Ważka G tak nie mial :/

 

 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, krupek napisał:

O kurde, chyba jakaś nowość. Skąd to wziąłeś?

 

W ogóle, ta OLKA z postów wyżej zaprowadziłą mnie do takich perełek:

 

 

Te uliczniaki w ciuchach kelwin klałn i lakost xd

 

Akurat ten wysoki co wychodzi na przedzie gangu na samym poczatku to chyba spodenki kalenji

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, krupek napisał:

Część tej odzieży jest w normalnych cenach, koszulki w sklepie można kupić za 100 zł, albo i mniej. Jak są promy w Peek and Cloppenburg to tłumy Polaków się rzucają po marki p r e m i u m, które często się nie różnią jakością od zwykłych sieciówek.

no wlasnie, na allegro jest full podróbek:

https://allegro.pl/oferta/armani-koszulka-meska-r-s-10558557273 60 złotych

perfumy czy dualshocki - same podróby, podobno te airpodsy też podrabiają, o butach nie wspomnę. 

 

Ale są firmy premium co mają swoich prawników i speców, którzy nie pozwalają na sprzedaż inną niż oficjalna. Chyba dolce gabbana tak ma, że kasuje wszystkie aukcje (nie widziałem nawet na zalando). Kiedyś wystawiłem pasek (ciotka z włoch kupiła) i chuje napisali coś po niemiecku i pracownik allegro usunął aukcję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...