Skocz do zawartości

TRIANGLE STRATEGY


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Też kupiłem tyle, że ja w Perfectblue.

 

Niestety nie zagram na premierę bo gram w elden ring a pewnie jak skończę to wyjdzie kirby. Ale na bank zamierzam grać bo podoba mi się zajebiście tylko wychodzi w niefortunnym czasie. 

Prawdopodobnie będzie grane zaraz po kirbym a przed xenoblade 3. 

Mam mało czasu na granie i muszę wszystko planować.

Odnośnik do komentarza

Osobiście widzę w recenzjach potwierdzenie moich wrażeń z dema, że w grze jest masa mało ciekawego gadania i że gra nie daje graczowi okazji samemu pobawić się faktycznie jakimiś możliwościami systemu, tylko odgrywamy to co nam mówi, w bardzo powolnym tempie. Oj chciałbym jakiś comeback taktycznych jRPG-ów, no ale nie z tej strony.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobra fabuła, nie jakies infantylne gówno jak serwowali w final fantasy tactics advance. Ciekawy system walki, stajemy przed wyborami które faktycznie mają wpływ na rozwój fabuły, więc jedno przejście to będzie mało. Do tego jeszcze doszło bieganie po lokacjach, a nie tylko skakanie po mapie od walki do walki. Ja się na ten moment bawie wysmienicie i takiej gry mi brakowało. Fire Emblem uwielbiam, ale to nie jest do konca to samo co fft czy tactics ogre, triangle duzo blizej do tych gier.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jestem w chapterze 17 lub 18, od nastepnej decyzji bedzie zalezal ending ktory zobacze.

Poki co to wciagajaca gra. Jak devilbot pisal - bezpieczna gra. Nie ma zadnych super innowacji ale walczy sie fajnie i fabula jest bardzo fajna i wciagajaca.

Z liczba walk to jest tak ze najczesciej mamy jedna na jeden chapter. Wiecej gralem mock battles zeby podpakowac postacie.

Rozwoj postaci i broni etc jest fajnie stonowany, nie ma mowy i super dopakowaniu jednostek na pozniejsze bitwy. 

Walki nie sa az takie dlugie, ale bardzo fajnie sie tocza. 

 

Ogolnie to bardzo solidny szpil i sprobuje zobaczyc wszytkie mozliwe endingi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Zacząłem grać w giereczkę, po 2h37 minutach ukończyłem drugą walkę XD Ale nie pomijam dialogów i trochę "liżę ściany". Póki co, trochę przegadane, ale podejrzewam, że to wszystko po to, żeby rozstawić pionki na planszy i dobrze narysować sytuację polityczną na kontynencie. Podoba mi się, faktycznie trochę taki Game of Thrones vibe.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.07.2022 o 23:49, dee napisał:

Koledzy, jakie szanse na wyjście tego sztosa na PS5/XSX? Octopath wyszedł poza Nintendo, więc chyba można mieć nadzieję :kojima:

Dlaczego miałoby nie wyjść? To nie gra Nintendo, a SquareEnix wydaje po czasie te niby exy na inne platformy tak było np z nową wersją dqxi czy octopath traveler

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

 

TACTICAL ROLE-PLAYING GAME, TRIANGLE STRATEGY COMING TO PC ON OCTOBER 13

 

Digital Pre-Purchase Now Available for Steam


LONDON (Sept. 13, 2022) – Square Enix Ltd., today announced that turn-based tactical role-playing game, TRIANGLE STRATEGYTM is launching on PC (STEAM®) on October 13, 2022. Having previously released globally to positive reception on Nintendo Switch™ system in March 2022, TRIANGLE STRATEGY is an exciting HD-2D tactical RPG from the award-winning development team behind OCTOPATH TRAVELER™ and BRAVELY DEFAULT™, featuring a strategic turn-based battle system, deep branching story and arduous moral choices. Pre-purchase on Steam available now!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, devilbot napisał:

Jrpg zawsze lepiej na switchu kupić(...)

Przestałem czytać dalej.

 

Komu lepiej, temu lepiej. Ja do starych gier czasem wracam, a wygodę i wszechstronność PC - szczególnie teraz po premierze Decka - sobie cenię.

 

A cena gier akurat porównywalna, czy to pudło na Switch, czy cyfrówka na PC. To drugie ma większe szanse na sensowną obniżkę. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...