Skocz do zawartości

Lies of P


Szermac

Rekomendowane odpowiedzi

Jest fajnie, zapewniam. Ubiłem już kilku szefów, pozwiedzałem kawałek świata - no cymesik. To jak później rozwija się ta gra (i możliwości małego kłamczucha) to głowa mała. Strasznie podoba mi się system walki właśnie oraz fakt, że dodali plac treningowy gdzie spokojnie możemy testować każdy zdobyty lub złożony oręż. Układy ataków są niekiedy zdrowo rozbudowane i można łączyć je w ciekawe kombinacie (pchnięcia połączony z odskokiem do punktowania z dystansu, zagarniacze wyprowadzane po unikach itp). Warto spędzić na tym chwilkę bo dobra znajomość zagrać zdecydowanie ułatwia walkę. Nie jest też jakoś super ciężko póki co - ot standardowy poziom BB czy DS. Oprawa i klimacik wzorowe. Jestem fanem Soulsów, BB to dla mnie gra życia, a tutaj odnalazłem się bez problemu. Ba, nawet nie tyle odnalazłem, co raczej wkręciłem okrutnie.

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza

No i w ogóle historia jest ciekawa i motywy z Pinokia ekstra wplecione w świat i mechaniki :cool: 

 

Edit:

No dobra po 7 godzinach, nie sądziłem, że to Lies of P będzie się biło z czymś o moje GOTY, ale dla mnie póki co premiera roku :reggie: 

Każda kolejna miejscówka, projekty lokacji (Wiocha i Katedra :fsg:) nowe itemki, nowa mechanika, nowi NPC, kolejne bossy i moby, wszystko nowe, ale jednocześnie znajome swą konstrukcją. Imo raczej jest łatwiej niż w Soulsach ogólnie. Walka jest mega satysfakcjonująca, tym bardziej jak się używa wszystkich dostępnych rzeczy przygotowanych przez twórców. Smaczki, typu łamigłówki, eksploracja w poszukiwaniu sekretów, rozkminianie skilli, questy w stylu Bloodborne też obecne, przewijający się motyw kłamstwa. Ciekawe swoją drogą czy są jakieś rózne endingi z tym związane. No nie no, no to jest czysty, pięknie zrobiony soulsborne, bez fuszery, bez aromatu drewna, tak jak ma być :banderas:

 

 

Edytowane przez Szermac
  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@Szermac, jak postępy? Gdzie już dotarłeś? 

 

Ja jestem po 

Spoiler

walce z gangiem królików

Spoiler

i dukatowym drzewie... 

 

pytania piętrzą się błyskawicznie, a odpowiedzi - póki co - brak. 

Edytowane przez Amer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...