Skocz do zawartości

Lies of P


Szermac

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też właśnie pograłem.
I koło BB to to nie stało.
Lokacje design walka, wszystko 2 ligi niżej.
Ni uja nie czuję tu dark fantasy raczej jakiś średniowieczny londyn czy uj wie co.
Czar prysł.
Tak jak ktoś pisał, spoko gierka do plusa extra.
Może pełniak jeszcze zaskoczy bo tak po prawdzie to rzadko kiedy mnie demo przekonuje.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ja demka nie przeszedłem, jakoś te uniki mi nie siadły.
Nie czuję tajmingu i wydają się jakieś sztywne, randomowe.
A później obejrzałem na yt jak ktoś grał i dalsza część demka wyglądała już super.
Więc chyba dam 2 szansę na spokojnie, bo wczoraj zmęczony na noc odpalałem.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.06.2023 o 05:10, Szajka napisał:

Oglądam przed praca jak demonidas w to gra. Demko się ściągnęło,po pracy stestuje :shotgun:

wyglada to dość płynnie co jest plusem,menusy tez bardzo czytelne się wydaje i ogólnie grafika i jej stylistyka mi się podoba. Póki co po samych video podoba mi się. Program w demko to dam znac czy jednak zawód czy mile rozczarowanie.


Demonidias ma dobre materiały. :lapka: Ja również zassałem demo i pograłem. Podoba mi się szermierz Pinokio.:touche:
Ma swój klimat i urok - i całkiem pomysłowy pasek wczytywania danych. :D

Czyli co, kończysz zabawę z DkS II i czekasz na LoP :drag:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sylvan Wielki napisał:

Czyli co, kończysz zabawę z DkS II i czekasz na LoP :drag:

Taa kończę w bólach DS2,aktualnie w trzecim dlc klnę pod nosem,mianowicie w shulvi. Ileż ja tu dusz straciłem. A gram postacią bardzo zrownowazona(potem może doczepie ekran statystyk). A parcie już mam by go kończyć bo ponad 80 h na liczniku, a jak gdzieś pisałem zakupiłem dlc do DS 3. I chce już w DS 3 pograć bo od 2017 niewiele pamietam poza mobkiem z klatka na plecach którego można przegapić,a nie warto i ze to dobra gra jest(nabite mam z 179 h,nawet w pvp dawałem radę co gdzieś na yt jest uwiecznione,tez mogę doczepić video :ogor:)

co do pinokia, pograłem z pół godzinki,i na ten czas podoba mi się,grafika i płynność ,a to co zawsze propsuje, stylistyka to taki bloodborn z bioshockiem IMO. Żona pójdzie spać to może przysiądę na dłużej(choć ambicja szepcze za uchem shulvia)

kibicuje tej grze,niech okaże się solidna gra 8/10 i będę ciorał. Choć mysle ze może być i taki scenariusz jak z The Surge np, te wsysło mnie na ok 60 h i zostawiłem. 

w spoilerze moje w pvp wojaże

Spoiler

 

 

Edytowane przez Szajka
Odnośnik do komentarza

Tez sprawdzilem, jestem po pierwszym bossie. Wiadomo ze to nie liga bloodborne ale oczekiwalem crapa a gra sie w to calkiem przyjemnie. Uniki troche do poprawy, z tym ze gra jest dosyc prosta wiec az tak to nie boli.Gra sie przyjemnie mysle ze bedzie fajne 7/10

 

Moim zdaniem ciekawszy soulslike niz  Wu Lang. 

W dniu 11.06.2023 o 23:44, Szajka napisał:

mysle ze może być i taki scenariusz jak z The Surge np, te wsysło mnie na ok 60 h i zostawiłem. 
 

W dwojke grales? Imo ciekawsza bo nie dzieje sie wszystko w bazie i jest lepiej zrobiony motyw z surowcami do ulepszen ktore mozna rozkladac

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dwojka jest duzo przyjemniejsza. Ja najpierw pogralem w jedynke i fakt , sam pomysl , walki, bardzo fajne ale sprowadzenie niemal calej gry do jednej w dodatku bardzo nieurozmaiconej lokacji mocno meczylo. Nie skonczylem bo zrobilem przerwe , potem za tydzien wrocilem i nie wiedzialem gdzie isc :kekw:

 

W dwojeczce jest juz duzo fajniej. No ale po dwojce jednak i jedynke musialem przejsc, dla zasady. Dwojke nawet splatynowalem :) Jedynki mi sie juz nie chcialo. Takze jak bedziesz mial mozliwosc to dwojke smialo lykaj, powinna sie spodobac

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niby przyzwoite, ale bez szału. W dłuższe demko chyba nigdy nie grałem(kilka godzin, ale ostatniego bossa nie pokonałem, bo te uniki trochę w kit).

Najbardziej odrzuca mnie, że to bezczelny plagiat bloodborne'a. Koreańce i szczególnie chinole chyba mają to do siebie, że lubią zapierdolić coś żywcem. Te wszystkie nadchodzące(?) gry widmo wyglądające jak cuszima, czy zelda, to z grubsza ta sama historia.

Tutaj jest ta sama czcionka, te same animacje, te same postaci(tylko z fryzurą na niebiesko dla niepoznaki), te same misje poboczne, typu podejdź do okienka z zapalonym światełkiem, te same dialogi, tylko w innych słowach. Między inspiracją, a kopiowaniem jak leci jest jednak subtelna różnica.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Demko ograne. Klimat to majstersztyk, lokacje przepiękne. Czuć nawet trochę powiewu świeżości w tym soulsowym gameplayu przez kilka nowinek. Wydaje się, że gra może mieć całkiem ciekawa fabułe. Rozgrywka wydaje się prostssa niż w Soulsach ale może doświadczenie robi swoje. Day one w gamepassie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...