Skocz do zawartości

Lies of P


Szermac

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Jeez_PS napisał:

Szybkie pytanie - jedyne co od kupna mnie odciąga to ten unik -  w demie czuć było że nie jest niedoyebany/drewniany. Poprawili to w fullu?

Mi unik nie przeszkadza, przynajmniej na razie to jest zerowy problem, jeszcze w miarę na początku przygody można go ulepszyć do podwójnego uniku ;)  Chyba cały dzień będę grał 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Respa statystyk da się zrobić ale nie za free. Można nawet respić lewe ramiona (odzyskując włożone w nie części) oraz umiejętności które kupujemy siedząc na fotelu. 

 

Wszystko to w ukrytej lokacji po walce z jednym bossem (dostaniesz od niego klucz). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Szermac napisał:

Zwykle przed bossem jest do otwarcia skrót, który pozwala szybko się dostać do niego. Do tej pory działa to super :cool:

No wlasnie w demie te pierwsze dwie lokacje to tak wygladalo, robisz otwarcie skrotu zeby potem przez niego leciec do bossa po zgonie. Strasznie sie to rzucalo w oczy i mialem wrazenie, ze jakby od sztancy te poziomy robili. Dalej jest tak samo?

Odnośnik do komentarza

Fajny ten premierowy zwiastun, idealnie oddaje klimat gry...

 

 

Udało mi się ubić brzydala, który wczoraj napsuł mi tyle krwi. Zrobiłem trochę inny build i dziś padł... za pierwszym razem. No i jestem już dalej, dużo dalej. Podtrzymuję to co pisałem wcześniej - gra jest generalnie raczej trudna, plus ma kilka szalonych pików jeśli chodzi o poziom trudności. Na szczęście tych "ognisk" jest sporo, więc nie ma mowy o długich wycieczkach po zgonie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Amer napisał:

Zrobiłem trochę inny build i dziś padł... za pierwszym razem.


Jak są buildy, którymi się nie da przejść jakiś fragmentów to cienko :P  W sensie wiadomo, że zawsze może z buildem być coś nie tak, ale wiadomo o co mi chodzi, chyba xD
Bo tak po tym co napisałeś, to mam flashbacki z Elden Ringa troche xd 

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza

Da się pewnie wszystkim i wszystko, jednak w przypadku jednego konkretnego pojedynku kompletnie nie pasował mi set, który sobie stworzyłem. Dla mnie było to zdecydowanie najtrudniejsze starcie póki co, więc po 40-50 próbach postanowiłem odpuścić sobie wymianę ciosów i rozpracowałem gościa sposobem (a to wymagało pewnych zmian w arsenale).

 

Wrzucam ziomka w spoiler dla chętnych, żebyście wiedzieli kogo się wystrzegać jak ognia ;)

 

Spoiler

 

 

Pierwsza faza siadała raczej mięciutko, ale 2-ka to już mały koszmarek.

Edytowane przez Amer
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Amer napisał:

Fajny ten premierowy zwiastun, idealnie oddaje klimat gry...

 

 

Udało mi się ubić brzydala, który wczoraj napsuł mi tyle krwi. Zrobiłem trochę inny build i dziś padł... za pierwszym razem. No i jestem już dalej, dużo dalej. Podtrzymuję to co pisałem wcześniej - gra jest generalnie raczej trudna, plus ma kilka szalonych pików jeśli chodzi o poziom trudności. Na szczęście tych "ognisk" jest sporo, więc nie ma mowy o długich wycieczkach po zgonie.

Trailer świetny choć bardzo przypakowany akcją :)  Faktycznie drugi poziom troszkę gorszy desingiem ciekawe co będzie dalej, no dawno mnie tak żaden tytuł nie wciągnął.

 

Set na razie mam szable i podstawową rękojeść +3, 23 punktów siły, 14 witalności i 18 wigoru. Na razie idzie wybornie i bez przestojów.

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hubert249 napisał:

Ten unik faktycznie taki jakiś mało skuteczny jest. Pewnie dlatego, że jest większy nacisk na parry. 

Lada moment można odkryć wydłużony i podwójny unik używając kryształów i drzewka umiejętności. Podczas starć z sub bossami i bossami nie odczułem żeby było gorzej niż np w Bloodborne. Twórcy jednak stawiają na oba systemy i znajdziemy tu BB jak i nieco Sekiro.

Edytowane przez Whisker
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Whisker napisał:

Trailer świetny choć bardzo przypakowany akcją :)  Faktycznie drugi poziom troszkę gorszy desingiem ciekawe co będzie dalej, no dawno mnie tak żaden tytuł nie wciągnął.

 

Set na razie mam szable i podstawową rękojeść +3, 23 punktów siły, 14 witalności i 18 wigoru. Na razie idzie wybornie i bez przestojów.

Ja utknąłem na pierwszym bossie xD 

Chyba próbuje w to grać jak w sekiro i paruje z uporem maniaka 

Odnośnik do komentarza

2 Boss i już można go cheesowac, uwielbiam to w tych grach, że można na Janusza część gry pyknąć. 

 

Spoiler

Patrzę - most. Myślę, oho Boss. Był - osioł. Normalnie podeszedlem do niego 3 razy dostałem szybki wpierdol, więc nauczony doświadczeniem z innych soulsowych gier zacząłem się rozglądać po otoczeniu. Patrzę... a tam po wejściu na most nie robi się mgiełka która blokuje wyjście z niego. Więc przyprowadzalem osiołka na koniec mostu, sam wychodząc przez drzwi i gdy tylko tam byłem on się zaczynał cofać. Cyk, pyk. Linka, przyciągnięcie i cios w plecy, poezja. 0 skilla, ale chociaż nagroda za pomysł się należy :kaz: Nie wstydzę się tak grać, nawet wyrzutów sumienia nie ma i dziś zasnę spokojnie.

 

Edytowane przez michu86-
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, El Loco Chocko napisał:

No parowanie nie jest az tak dopracowane jak w Sekiro. Ale zauwazylem ze trzeba ten blok przytrzymac odrobine dluzej. Samo tapowanie niespecjalnie mi przynosilo efekty. Poza tym, swietna gierka. Jestem mocno zaskoczony jej poziomem, bo myslalem ze to jakis balas bedzie.

No wlanie chyba zaczynam czuć parry. Jest na pewno inaczej. Jakby siadało już w momencie ciosu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...