Skocz do zawartości

Lies of P


Szermac

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Bigby napisał:

Słabo przekonywująca ta gra. I jeszcze ten mechaniczny boss brzmiący jak Cleric Beast.

 

Ta a ten atak co ładuje elektryczność to jest darkbeast Paarl z BB. 

 

Jakiś tam pomysł na grę mieli ale mogli się postarać żeby to wszystko nie wyglądało aż tak oczywiście. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Przeszedłem, jest klimacik, kojarzy się mocno ze Steelrising, ale Steelrising przy tym to totalne drewno. Z Bloodbornem też ofkorz. Parowanie się mocno przydaje, ale trza trochę ogarnąć animacje ataków, bo wjeżdża pamięć mięśniowa z soulsów mocno xD Będzie grane

Edytowane przez Szermac
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A mi właśnie przeszkadza sterowanie, klimatu tu nie ma za grosz, wygląda jak modułowe pokoje zrobione przez fana bloodborne'a który nie za bardzo potrafi stworzyć nic więcej niż policjantów ze znakami drogowymi i poprzyklejanymi wszędzie plakatami informującymi o tym że cyrk przyjeżdza do miasta. Doszedłem do prawdopodobnie ostatniego bossa w demie i wylączyłem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trailer spoko, ale w sumie to nawet mi się nie chce sprawdzać demka. Strasznie dużo ksera/mocnych inspiracji z innych gier widzę - BB, Soulsy, Bioshock. Niby w porządku połączenia ale wcale się to nie komponuje w ich wydaniu w całość skoro tak się rzucają w oczy te elementy z osobna na trailerze. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, messer88 napisał:

Trailer spoko, ale w sumie to nawet mi się nie chce sprawdzać demka. Strasznie dużo ksera/mocnych inspiracji z innych gier widzę - BB, Soulsy, Bioshock. Niby w porządku połączenia ale wcale się to nie komponuje w ich wydaniu w całość skoro tak się rzucają w oczy te elementy z osobna na trailerze. 

To tylko demko, ale nie poczułem właśnie przez to co napisałeś, że gra ma swoje " ja ".

Odnośnik do komentarza

Bo nie ma, w demie boli też prostota pomieszczeń, z pudełka wchodzisz do pudełka, żadnych pomysłowych lokacji, w bloodborne ciągle można było zawiesić na czymś oko, i całość była jak z baśni, tutaj myśleli że polecą na rozbitych wozach i martwych koniach. Ta poprzednia gra z androidami, steelrising chyba, to wygląda jak druga część. Dzięki że dali demo, podobnie jak z forspoken przekona nieprzekonanych :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...