Skocz do zawartości

HALO Infinite - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Soul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja zaś wróciłem i strzela mi się zajebiście. Aquarius dalej za wąski na BR, wciąż łapią strzały za ściany, ale masełko 60 klatek i jakoś chce się grać. Myślę, że będę regularnie wracał, zobaczymy kiedy mi się znudzi.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, easye napisał:

No gra mimo wszystko w multi jest dobra, wiec trudno by po 17h Ci się przejadła. Daje jeszcze z 10 biegania po 6 mapach na krzyż  ;)

 

Coś źle zliczyło, bo tracker konsoli pokazuje mi 1d20h, więc to już 44h i 140 mecze. :P Z resztą, najwięszką zajawką jest wspinanie się po drabince i masterowanie skilla. Zdobycie powiedzmy Diamentu 3 uznam za satysfakcjonujące zakończenie przygody z trybem sieciowym HI. Przynajmniej do następnego sezonu. :lapka: 

Odnośnik do komentarza

No to już sporo. Ja ostatnio wpadłem na 3 mecze i zobaczyłem, ze wyzerowali mi progres - znowu gram mecze kwalifikacyjne, no ale już nawet nie wnikam w tych partaczy.

Giera w multi przekozaczna, szkoda tylko, ze nie ma kto jej wspierać, na pewno z dysku nie poleci i jak Gearsy będzie do kolejnej części.

Odnośnik do komentarza

Catalyst wygląda na mocno klasyczną mapę, przypomina mi mocno Epitath z Halo 3. Breaker z kolei wygląda ciekawie bo ma te dynamiczne elementy jak ten laser.

Generalnie spoko, bo 2 nowe mapy przynajmniej wizualnie mocno różnią się od tego co teraz w grze.

 

W przyszłym tygodniu pokażą nowe tryby King of the hill, last Spartan standing i land grab

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że dla rankedów zostaje standardowa rotacja oddball/bation/CTF/slayer?

 

Swoją drogą z przyjemnością przytuliłbym breakout z Halo 5. Szkoda, że 343i nie wpadło jeszcze na pomysł przeportowania mapek z poprzedniczki. :frog: 

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

 

wczoraj odbył stream na którym pokazali i omówili co trafi do gry w trzecim sezonie, czyli m.in:

- nowa mapa BTB

Zdjęcie

- nowa broń M392 Bandit czyli popularna DMRka

Zdjęcie

- nowe wyposażenie czyli Shroud Screen

Zdjęcie

 

powiedzieli też że pracują nad matchmakingową playstistą z mapami z Forge, która powinna być dostępna na początku przyszłego roku.

 

 

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście te mapy i nowe amory, kosmetyczne rzeczy są fajniejsze. Szkoda po ponad roku od premiery gra dopiero dostaje taka ilość contentu jaka powinna być na premierę. Dopiero po takim czasie Infinite podobnie jak i BF2042 jest wart zagrania.

 

Czekam na playliste z mapami Forge'a bo po tym co zobaczyłem z rimejkiem Pita to w końcu ten Forge nie wygląda mega sterylnie i mapy są blisko jakości tych podstawowych.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...